Rozvrh tréninků na sezonu 2017/2018

Zvětši

Kategorie:     Družstvo:     Hala:

Po14:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:30
           St. žákyně - Regenerace, SH Slavia                
           Ml. žákyně - Regenerace, SH Slavia                
                Dorostenky - Regenerace, SH Slavia           
                Dorky Grey - Regenerace, SH Slavia           
                Dorky Grey - Regenerace, SH Slavia            
      St. žákyně - SH Slavia                     
      Ml. žákyně - SH Slavia                     
          Dorostenky - SH Slavia                
          Dorky Grey - SH Slavia                
               Dorost B - SH Slavia           
               SŽ B - SH Slavia           
                    Muži A - SH Slavia      
                    Junioři A - SH Slavia      
        SŽ A - SPŠE - horní                   
            Minipřípra - SPŠE - horní                
               Příp ORA - SPŠE - horní            
               Příp RED - SPŠE - horní            
14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 
Út
            Dorost B - 14.ZŠ                
            SŽ B - 14.ZŠ                
        MŽ orange - 28.ZŠ                  
        MŽ red - 28.ZŠ                  
              Junioři A - 28.ZŠ            
      SŽ A - SH Slavia                     
          EL orange - SH Slavia                
          EL red - SH Slavia                
          EL grey - SH Slavia                
          Příp ORA - SH Slavia                
          Příp RED - SH Slavia                
          Minipřípra - SH Slavia                
               Dorost A - SH Slavia           
                    Ženy A - SH Slavia      
                    Ženy B - SH Slavia      
                    Juniorky - SH Slavia      
          St. žákyně - SPŠE - horní                
          Ml. žákyně - SPŠE - horní                
14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 
St
                Dorostenky - Regenerace, SH Slavia            
      MŽ orange - SH Slavia                    
      MŽ red - SH Slavia                    
           Dorostenky - SH Slavia                
           Dorky Grey - SH Slavia                
               Dorost A - SH Slavia            
                   Muži B - SH Slavia        
                   Junioři B - SH Slavia        
                    Ženy A - SH Slavoj      
                    Ženy B - SH Slavoj      
                    Juniorky - SH Slavoj      
          EL orange - SPŠE - horní                 
               EL red - SPŠE - horní            
14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 
Čt
      MŽ orange - SH Slavia                    
      MŽ red - SH Slavia                    
           Dorost A - SH Slavia          
           Dorost B - SH Slavia          
           SŽ A - SH Slavia          
           SŽ B - SH Slavia          
           Brankáři - SH Slavia                
                   Junioři A - SH Slavoj       
                   Junioři B - SH Slavoj       
                      Muži A - SH Slavoj    
                      Muži B - SH Slavoj    
        St. žákyně - SPŠE - horní                    
        Ml. žákyně - SPŠE - horní                    
14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 
      EL orange - 25.ZŠ                    
      EL red - 25.ZŠ                    
      EL grey - 25.ZŠ                    
      Příp ORA - 25.ZŠ                    
      Příp RED - 25.ZŠ                    
      Minipřípra - 25.ZŠ                    
      Dorost B - SH Slavia                     
      SŽ B - SH Slavia                     
          Dorost A - SH Slavia                
          SŽ A - SH Slavia                
               Ženy A - SH Slavia            
               Ženy B - SH Slavia            
               Juniorky - SH Slavia            
                   Muži A - SH Slavia      
                   Junioři A - SH Slavia      
        Dorostenky - SPŠE - horní                  
        Dorky Grey - SPŠE - horní                  



Rozpis všech tréninků

Tréninky Muži A

DenHalaČasDetail
Pondělí SH Slavia 19:00 - 20:30 První trénink 4. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavoj 19:30 - 21:00 První trénink 7. 9. 2017 (posilovna + hala)
Pátek SH Slavia 18:45 - 20:30 První trénink 15. 9. 2017. Tréninky nejsou v tyto termíny: 6.10., 20.10., 17.11., 24.11., 15.12., 19.1., 2.2., 2.3., 16.3., 23.3. Zkrácený trénink do 20:00: 27.10., 3.11., 10.11., 8.12.

Rozdelovac

Tréninky Muži B

DenHalaČasDetail
Středa SH Slavia 18:45 - 20:00 První trénink 6. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavoj 19:30 - 21:00 První trénink 7. 9. 2017 (posilovna + hala)

Rozdelovac

Tréninky Ženy A

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 19:00 - 20:30 První trénink 5. 9. 2017
Středa SH Slavoj 19:00 - 20:30 První trénink 6. 9. 2017
Pátek SH Slavia 17:45 - 19:00 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Ženy B

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 19:00 - 20:30 První trénink 5. 9. 2017
Středa SH Slavoj 19:00 - 20:30 První trénink 6. 9. 2017
Pátek SH Slavia 17:45 - 19:00 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Junioři A

DenHalaČasDetail
Pondělí SH Slavia 19:00 - 20:30 První trénink 4. 9. 2017
Úterý 28.ZŠ 17:30 - 19:00  
Čtvrtek SH Slavoj 18:45 - 20:15 První trénink 7. 9. 2017 (posilovna + hala)
Pátek SH Slavia 18:45 - 20:30 První trénink 15. 9. 2017. Tréninky nejsou v tyto termíny: 6.10., 20.10., 17.11., 24.11., 15.12., 19.1., 2.2., 2.3., 16.3., 23.3. Zkrácený trénink do 20:00: 27.10., 3.11., 10.11., 8.12.

Rozdelovac

Tréninky Junioři B

DenHalaČasDetail
Středa SH Slavia 18:45 - 20:00 První trénink 6. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavoj 18:45 - 20:15 První trénink 7. 9. 2017 (posilovna + hala)

Rozdelovac

Tréninky Juniorky

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 19:00 - 20:30 První trénink 5. 9. 2017
Středa SH Slavoj 19:00 - 20:30 První trénink 6. 9. 2017
Pátek SH Slavia 17:45 - 19:00 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Dorostenci A

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 17:45 - 19:15 První trénink 5. 9. 2017
Středa SH Slavia 17:45 - 19:00 První trénink 6. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavia 16:45 - 19:30 Pouze sudé týdny. Jedná se o trénink herních činností jednotlivce, 16:45 - 18:00 hala, 18:00 - 19:30 posilování + regenerace
Pátek SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Dorostenci B

DenHalaČasDetail
Pondělí SH Slavia 17:45 - 19:15 První trénink 4. 9. 2017
Úterý 14.ZŠ 17:00 - 18:00 První trénink 19. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavia 16:45 - 19:30 Pouze sudé týdny. Jedná se o trénink herních činností jednotlivce, 16:45 - 18:00 hala, 18:00 - 19:30 posilování + regenerace. Dobrovolný trénink
Pátek SH Slavia 15:30 - 16:45 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Dorostenky

DenHalaČasDetail
Pondělí Regenerace, SH Slavia 18:00 - 19:15 První regenerace 4.9.2017
Pondělí SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 4. 9. 2017
Středa Regenerace, SH Slavia 18:00 - 19:00 První regenerace 6.9.2017
Středa SH Slavia 16:45 - 18:00 První trénink 6. 9. 2017
Pátek SPŠE - horní 16:00 - 17:30 První trénink 15. 9. 2017. Tréninky nejsou v tyto termíny: 29. 9., 27. 10., 17. 11. Poslední trénink 27. 4. 2018.

Rozdelovac

Tréninky Dorostenky Grey

DenHalaČasDetail
Pondělí Regenerace, SH Slavia 18:00 - 19:00 První regenerace 6.9.2017
Pondělí Regenerace, SH Slavia 18:00 - 19:15 První regenerace 4.9.2017
Pondělí SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 4. 9. 2017
Středa SH Slavia 16:45 - 18:00 První trénink 6. 9. 2017
Pátek SPŠE - horní 16:00 - 17:30 První trénink 15. 9. 2017. Tréninky nejsou v tyto termíny: 29. 9., 27. 10., 17. 11. Poslední trénink 27. 4. 2018.

Rozdelovac

Tréninky Starší žáci A

DenHalaČasDetail
Pondělí SPŠE - horní 16:00 - 17:15 První trénink 11.9.2017. Poslední trénink 30. 4. 2018.
Úterý SH Slavia 15:30 - 16:45 První trénink 5.9.2017
Čtvrtek SH Slavia 16:45 - 19:30 Pouze liché týdny. Jedná se o trénink herních činností jednotlivce, 16:45 - 18:00 hala, 18:00 - 19:30 posilování + regenerace
Pátek SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Starší žáci B

DenHalaČasDetail
Pondělí SH Slavia 17:45 - 19:15 První trénink 4. 9. 2017
Úterý 14.ZŠ 17:00 - 18:00 První trénink 19. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavia 16:45 - 19:30 Pouze liché týdny. Jedná se o trénink herních činností jednotlivce, 16:45 - 18:00 hala, 18:00 - 19:30 posilování + regenerace . Dobrovolný trénink
Pátek SH Slavia 15:30 - 16:45 První trénink 8. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Starší žákyně

DenHalaČasDetail
Pondělí Regenerace, SH Slavia 16:45 - 18:00 První regenerace 4.9.2017
Pondělí SH Slavia 15:30 - 16:45 První trénink 4. 9. 2017
Úterý SPŠE - horní 16:30 - 18:00 První trénink 12. 9. 2017. Poslední trénink 24. 4. 2018.
Čtvrtek SPŠE - horní 16:00 - 17:00 První trénink 14. 9. 2017, tréninky nejsou 28. 9. a 26. 10. Poslední trénink 26. 4. 2018.

Rozdelovac

Tréninky Mladší žáci orange

DenHalaČasDetail
Úterý 28.ZŠ 16:00 - 17:30 První trénink 12. 9. 2017
Středa SH Slavia 15:30 - 17:00 První trénink 6. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavia 15:30 - 17:00 První trénink 7. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Mladší žáci red

DenHalaČasDetail
Úterý 28.ZŠ 16:00 - 17:30 První trénink 12. 9. 2017
Středa SH Slavia 15:30 - 17:00 První trénink 5. 9. 2017
Čtvrtek SH Slavia 15:30 - 17:00 První trénink 7. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Mladší žáci grey

Žádný trénink k zobrazení

Rozdelovac

Tréninky Mladší žákyně

DenHalaČasDetail
Pondělí Regenerace, SH Slavia 16:45 - 18:00 První regenerace 4.9.2017
Pondělí SH Slavia 15:30 - 16:45 První trénink 4. 9. 2017
Úterý SPŠE - horní 16:30 - 18:00 První trénink 12. 9. 2017. Poslední trénink 24. 4. 2018.
Čtvrtek SPŠE - horní 16:00 - 17:00 První trénink 14. 9. 2017, tréninky nejsou 28. 9. a 26. 10. Poslední trénink 26. 4. 2018.

Rozdelovac

Tréninky Elévové orange

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Středa SPŠE - horní 16:30 - 17:45 První trénink 13. 9. 2017. Poslední trénink 25. 4. 2018.
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Elévové red

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Středa SPŠE - horní 17:45 - 19:00 První trénink 13. 9. 2017. Poslední trénink 25. 4. 2018.
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Elévové grey a elévky

DenHalaČasDetail
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Přípravka orange

DenHalaČasDetail
Pondělí SPŠE - horní 17:45 - 19:00 První trénink 11. 9. 2017. Poslední trénink 30. 4. 2018.
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Přípravka red

DenHalaČasDetail
Pondělí SPŠE - horní 17:45 - 19:00 První trénink 11. 9. 2017. Poslední trénink 30. 4. 2018.
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Minipřípravka

DenHalaČasDetail
Pondělí SPŠE - horní 17:00 - 18:00 První trénink 11. 9. 2017. Poslední trénink 30. 4. 2018.
Úterý SH Slavia 16:30 - 18:00 První trénink 5. 9. 2017
Pátek 25.ZŠ 15:30 - 17:00 První trénink 15. 9. 2017

Rozdelovac

Tréninky Brankáři

DenHalaČasDetail
Čtvrtek SH Slavia 16:45 - 18:00 První trénink 7. 9. 2017

Rozdelovac