Domácí zápasy     Tým:     Hala:

Od:   Do:

Zápasů: 154

Tým Datum Čas Domácí Hosté Hala
Ženy A Pá 14.12.2018 20:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Ivanti Tigers Jižní Město Slavia VŠ Plzeň
Muži A So 15.12.2018 20:30 ASK Lovosice - LFP FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Chemik Lovosice
Junioři A So 15.12.2018 18:30 FBŠ SLAVIA Plzeň Bulldogs Brno Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A So 15.12.2018 10:00 DDM Dynamo Teplice FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A So 15.12.2018 14:30 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 15.12.2018 12:30 TJ Sokol Nové Strašecí FBŠ SLAVIA Plzeň Unihoc Aréna Praha
Dorostenky So 15.12.2018 16:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Panthers Praha Unihoc Aréna Praha
Starší žáci B So 15.12.2018 8:40 USK Akademik Cheb FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Chodov
Starší žáci B So 15.12.2018 9:30 Florbalová škola Plzeň oranžoví FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Chodov
Starší žáci B So 15.12.2018 11:40 FBŠ SLAVIA Plzeň B MDDM Plamen Rescom Ostrov SH Chodov
Starší žákyně So 15.12.2018 9:40 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň girls SH Tlučná
Starší žákyně So 15.12.2018 10:20 FBŠ SLAVIA Plzeň girls TJ Tlučná SH Tlučná
Starší žákyně So 15.12.2018 12:20 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň girls SH Tlučná
Mladší žáci white So 15.12.2018 9:40 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň girls SH Tlučná
Mladší žáci white So 15.12.2018 11:00 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň white SH Tlučná
Mladší žáci white So 15.12.2018 11:40 TJ Tlučná FBŠ SLAVIA Plzeň white SH Tlučná
Mladší žáci red So 15.12.2018 14:00 TJ Plamen Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Chodov
Mladší žáci red So 15.12.2018 15:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Mladší žáci red So 15.12.2018 16:00 STO FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Chodov
Mladší žáci red So 15.12.2018 17:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red SPORT CLUB Klatovy SH Chodov
Mladší žáci red So 15.12.2018 18:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Chodov
Mladší žákyně So 15.12.2018 14:20 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY SH Chodov
Mladší žákyně So 15.12.2018 15:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Mladší žákyně So 15.12.2018 16:20 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Mladší žákyně So 15.12.2018 17:40 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov SH Chodov
Mladší žákyně So 15.12.2018 18:40 STO FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Přípravka white So 15.12.2018 13:40 Florbal Slavoj Tachov červení FBŠ SLAVIA Plzeň white TJ Slavoj Tachov
Přípravka white So 15.12.2018 14:28 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Slavoj Tachov
Přípravka white So 15.12.2018 15:16 STC FBŠ SLAVIA Plzeň white TJ Slavoj Tachov
Přípravka white So 15.12.2018 16:04 FBŠ SLAVIA Plzeň white STO TJ Slavoj Tachov
Přípravka white So 15.12.2018 16:52 TJ Tlučná FBŠ SLAVIA Plzeň white TJ Slavoj Tachov
Přípravka red So 15.12.2018 13:56 FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Tlučná TJ Slavoj Tachov
Přípravka red So 15.12.2018 14:28 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Slavoj Tachov
Přípravka red So 15.12.2018 15:32 STO FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Slavoj Tachov
Přípravka red So 15.12.2018 16:36 FBŠ SLAVIA Plzeň red Florbal Slavoj Tachov červení TJ Slavoj Tachov
Přípravka red So 15.12.2018 17:24 STC FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Slavoj Tachov
Muži A Ne 16.12.2018 18:30 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň HMS Karlovy Vary
Muži B Ne 16.12.2018 13:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B T.J. Sokol Koterov SH Kašperské Hory
Muži B Ne 16.12.2018 16:30 RUDÝ KONĚ Horažďovice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kašperské Hory
Ženy A Ne 16.12.2018 17:00 K1 Florbal Židenice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň MSH Vodova Brno
Junioři A Ne 16.12.2018 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Slavia VŠ Plzeň
Starší žáci A Ne 16.12.2018 12:30 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbalová škola Plzeň bílí Slavia VŠ Plzeň
Starší žáci A Ne 16.12.2018 14:30 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Starší žáci A Ne 16.12.2018 16:30 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Sokolov Slavia VŠ Plzeň
Starší žáci A Ne 16.12.2018 18:30 TJ Sokol 1.FBC Toužim FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Ženy A So 22.12.2018 17:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Crazy girls FBC Liberec Slavia VŠ Plzeň
Junioři A So 22.12.2018 20:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Došwich Milevsko Slavia VŠ Plzeň
Muži A So 05.01.2019 17:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Liberec B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 05.01.2019 13:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B Wizards DDM Praha 10 Přetlaková SH Kladno
Ženy B So 05.01.2019 16:30 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze FBŠ SLAVIA Plzeň B Přetlaková SH Kladno
Junioři A So 05.01.2019 20:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Primátor Náchod Slavia VŠ Plzeň
Muži A Ne 06.01.2019 10:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Panthers Liberec Slavia VŠ Plzeň
Ženy A Ne 06.01.2019 15:00 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň ČPP Aréna Ostrava
Junioři A Ne 06.01.2019 13:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC EMER SHOP Hradec Králové Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SK Jiskra Go-Go Domažlice B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 12.01.2019 0:00 FBC FORSEE PLZEŇ FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Ženy A So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FbŠ Bohemians dosud nestanoveno
Juniorky So 12.01.2019 11:20 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov HK Rokycany
Juniorky So 12.01.2019 13:40 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY HK Rokycany
Muži A So 19.01.2019 0:00 Florbal Ústí B FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Ženy B So 19.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Ivanti Tigers Jižní Město B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 19.01.2019 0:00 FbŠ Bohemians B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A So 19.01.2019 16:00 FBC DDM Kati Kadaň FBŠ SLAVIA Plzeň MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Dorostenci A So 19.01.2019 19:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Muži A Ne 20.01.2019 16:00 Florbal Teplice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Krupka
Ženy A Ne 20.01.2019 0:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 20.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Kanonýři Kladno dosud nestanoveno
Junioři B Ne 20.01.2019 9:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Junioři B Ne 20.01.2019 12:30 FBC RAMOS ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Dorostenky Ne 20.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Děkanka
Dorostenky Ne 20.01.2019 0:00 BLACK ANGELS FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Junioři A So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Exelsior Havířov dosud nestanoveno
Juniorky So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Juniorky So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Junioři A Ne 27.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň PANTHERS OTROKOVICE dosud nestanoveno
Dorostenci B Ne 27.01.2019 0:00 Florbalová škola Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Dorostenci B Ne 27.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B GO - GO Horšovský Týn Jiskra Domažlice
Muži A So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC ROKYCANY dosud nestanoveno
Ženy B So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC Kutná Hora SH Jižní Město
Ženy B So 02.02.2019 0:00 Panthers Děkanka Praha B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Jižní Město
Junioři B So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 02.02.2019 0:00 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 02.02.2019 0:00 Tatran Střešovice FBŠ SLAVIA Plzeň Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbalová akademie MB Nová MSH Mladá Boleslav
Ženy A Pá 08.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV dosud nestanoveno
Juniorky So 09.02.2019 0:00 TJ Plamen Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 09.02.2019 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 09.02.2019 0:00 FB Hurrican Karlovy Vary B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH ZŠ Čapkova Klatovy
Dorostenci B So 09.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy SH ZŠ Čapkova Klatovy
Ženy A Ne 10.02.2019 0:00 KM automatik FBK Jičín FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 10.02.2019 0:00 FBC Štíři Č. Budějovice FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SK Jiskra Domažlice dosud nestanoveno
Muži B So 16.02.2019 0:00 Florbal Slavoj Tachov FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Muži B So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov B ZŠ Františkovy Lázně
Ženy A So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBS Olomouc dosud nestanoveno
Junioři A So 16.02.2019 0:00 Bulldogs Brno FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.02.2019 0:00 Florbal Chomutov FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.02.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Florbalová škola Plzeň A dosud nestanoveno
Ženy B Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Nové Strašecí X3M Arena Barrandov
Ženy B Ne 17.02.2019 0:00 Viking TJ Kobylisy FBŠ SLAVIA Plzeň B X3M Arena Barrandov
Junioři A Ne 17.02.2019 0:00 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenky Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Ivanti Tigers Jižní Město SH Děkanka
Dorostenky Ne 17.02.2019 0:00 FbŠ Bohemians FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Junioři B So 23.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
Junioři B So 23.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC RAMOS ROKYCANY HMS Karlovy Vary
Juniorky So 23.02.2019 0:00 FbC Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Juniorky So 23.02.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Ženy A Ne 24.02.2019 0:00 1. SC TEMPISH Vítkovice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 24.02.2019 0:00 FBC Došwich Milevsko FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A So 02.03.2019 0:00 TJ Sokol Koberovy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Muži B So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Muži B So 02.03.2019 0:00 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Dorostenci A So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Česká Lípa dosud nestanoveno
Dorostenci A So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FB Hurrican Karlovy Vary dosud nestanoveno
Muži A Ne 03.03.2019 0:00 FBC Česká Lípa B FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci B Ne 03.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov ZŠ Františkovy Lázně
Dorostenci B Ne 03.03.2019 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Juniorky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov SH ZŠ Čapkova Klatovy
Juniorky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY SH ZŠ Čapkova Klatovy
Dorostenky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Sokol Nové Strašecí Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 09.03.2019 0:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Ženy B Ne 10.03.2019 0:00 TJ Sokol Královské Vinohrady B FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Vinohrady
Ženy B Ne 10.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice TJ Sokol Vinohrady
Dorostenci A So 16.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Liberec dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.03.2019 0:00 Florbal Ústí FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Junioři B Ne 17.03.2019 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Junioři B Ne 17.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B GO - GO Horšovský Týn Jiskra Domažlice
Dorostenci A Ne 17.03.2019 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Teplice SH Krupka
Dorostenci A Ne 17.03.2019 13:00 FBC Česká Lípa FBŠ SLAVIA Plzeň SH Krupka
Muži B So 23.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy TJ Slavoj Tachov
Muži B So 23.03.2019 0:00 DDM Stod FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Ženy B So 23.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Ivanti Tigers Jižní Město B SH Děkanka
Ženy B So 23.03.2019 0:00 Wizards DDM Praha 10 FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Děkanka
Dorostenci B So 30.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 30.03.2019 0:00 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky Ne 31.03.2019 0:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBŠ SLAVIA Plzeň Jedenáctka VS
Dorostenky Ne 31.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň BLACK ANGELS Jedenáctka VS
Ženy B So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbŠ Bohemians B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 06.04.2019 0:00 ACEMA Sparta Praha FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy HK Rokycany
Juniorky So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň HK Rokycany
Muži B Ne 07.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B RUDÝ KONĚ Horažďovice SH Šťáhlavy
Muži B Ne 07.04.2019 0:00 FBC FORSEE PLZEŇ FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři B So 13.04.2019 0:00 FBC RAMOS ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Junioři B So 13.04.2019 0:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Muži B So 27.04.2019 0:00 TJ Sokol Vejprnice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kašperské Hory
Muži B So 27.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B USK Akademik Cheb SH Kašperské Hory
Dorostenci B So 27.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary B HMS Karlovy Vary
Dorostenci B So 27.04.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B HMS Karlovy Vary
Ženy B Ne 28.04.2019 0:00 FBC Kutná Hora FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kutná hora Klimeška
Ženy B Ne 28.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze SH Kutná hora Klimeška
Dorostenci A Èt 30.05.2019 11:30 Florbal Teplice FBŠ SLAVIA Plzeň HMS Karlovy Vary
Dorostenci A Èt 30.05.2019 16:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC DDM Kati Kadaň HMS Karlovy Vary