Domácí zápasy     Tým:     Hala:

Od:   Do:

Zápasů: 208

Tým Datum Čas Domácí Hosté Hala
Muži B So 20.10.2018 10:30 T.J. Sokol Koterov FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 20.10.2018 15:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Slavoj Tachov Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 20.10.2018 9:30 TJ Sokol Nové Strašecí FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Děkanka
Ženy B So 20.10.2018 14:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Královské Vinohrady B SH Děkanka
Dorostenky So 20.10.2018 16:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBŠ SLAVIA Plzeň SH Jižní Město
Dorostenky So 20.10.2018 18:20 FBŠ SLAVIA Plzeň BLACK ANGELS SH Jižní Město
Starší žákyně So 20.10.2018 9:40 FBŠ SLAVIA Plzeň girls TJ Tlučná Jiskra Domažlice
Starší žákyně So 20.10.2018 11:15 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň girls Jiskra Domažlice
Starší žákyně So 20.10.2018 12:10 SK Jiskra Domažlice FBŠ SLAVIA Plzeň girls Jiskra Domažlice
Přípravka white So 20.10.2018 9:16 FBŠ SLAVIA Plzeň white STC SH Tlučná
Přípravka white So 20.10.2018 9:48 TJ Tlučná FBŠ SLAVIA Plzeň white SH Tlučná
Přípravka white So 20.10.2018 10:52 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň white SH Tlučná
Přípravka white So 20.10.2018 11:56 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Tlučná
Přípravka white So 20.10.2018 12:44 STO FBŠ SLAVIA Plzeň white SH Tlučná
Přípravka red So 20.10.2018 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Tlučná SH Tlučná
Přípravka red So 20.10.2018 10:04 STO FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Tlučná
Přípravka red So 20.10.2018 11:08 FBŠ SLAVIA Plzeň red STC SH Tlučná
Přípravka red So 20.10.2018 11:56 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red SH Tlučná
Přípravka red So 20.10.2018 12:28 FBŠ SLAVIA Plzeň red FBC ROKYCANY SH Tlučná
Dorostenci B Ne 21.10.2018 12:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň HMS Karlovy Vary
Dorostenci B Ne 21.10.2018 16:00 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B HMS Karlovy Vary
Mladší žáci white Ne 21.10.2018 9:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň white HK Rokycany
Mladší žáci white Ne 21.10.2018 11:15 FBŠ SLAVIA Plzeň white Florbalová škola Plzeň oranžoví HK Rokycany
Mladší žáci white Ne 21.10.2018 12:50 FBŠ SLAVIA Plzeň white FbC Plzeň HK Rokycany
Mladší žáci red Ne 21.10.2018 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň 28. ZŠ Plzeň
Mladší žáci red Ne 21.10.2018 10:20 LML FBŠ SLAVIA Plzeň red 28. ZŠ Plzeň
Mladší žáci red Ne 21.10.2018 11:40 FBŠ SLAVIA Plzeň red SPORT CLUB Klatovy 28. ZŠ Plzeň
Mladší žáci red Ne 21.10.2018 12:40 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň red 28. ZŠ Plzeň
Mladší žáci red Ne 21.10.2018 13:20 FBŠ SLAVIA Plzeň red TJ Plamen Chodov 28. ZŠ Plzeň
Mladší žákyně Ne 21.10.2018 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň 28. ZŠ Plzeň
Mladší žákyně Ne 21.10.2018 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY 28. ZŠ Plzeň
Mladší žákyně Ne 21.10.2018 11:00 LML FBŠ SLAVIA Plzeň 28. ZŠ Plzeň
Mladší žákyně Ne 21.10.2018 12:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov 28. ZŠ Plzeň
Mladší žákyně Ne 21.10.2018 13:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň 28. ZŠ Plzeň
Ženy A Pá 26.10.2018 18:00 Ivanti Tigers Jižní Město FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Jižní Město
Muži A So 27.10.2018 17:00 SK Jiskra Domažlice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Jiskra Domažlice
Junioři A So 27.10.2018 0:00 Florbal Primátor Náchod FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Junioři B So 27.10.2018 14:30 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Junioři B So 27.10.2018 18:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov ZŠ Františkovy Lázně
Juniorky So 27.10.2018 11:20 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 27.10.2018 13:40 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Muži A Ne 28.10.2018 18:00 Florbalová škola Plzeň A FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň ZČU Plzeň
Ženy A Ne 28.10.2018 16:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň K1 Florbal Židenice Slavia VŠ Plzeň
Junioři A Ne 28.10.2018 0:00 FbC EMER SHOP Hradec Králové FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Starší žáci A Ne 28.10.2018 10:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň HMS Karlovy Vary
Starší žáci A Ne 28.10.2018 11:20 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň HMS Karlovy Vary
Starší žáci A Ne 28.10.2018 13:20 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Sokolov HMS Karlovy Vary
Starší žáci A Ne 28.10.2018 14:40 FBŠ SLAVIA Plzeň MDDM Plamen Rescom Ostrov HMS Karlovy Vary
Starší žáci B Ne 28.10.2018 8:40 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci B Ne 28.10.2018 9:20 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci B Ne 28.10.2018 11:20 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbC Plzeň white MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Muži B So 03.11.2018 11:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbC Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 03.11.2018 14:00 SK Jiskra Go-Go Domažlice B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Junioři A So 03.11.2018 16:30 Kanonýři Kladno FBŠ SLAVIA Plzeň SH BIOS Kladno
Dorostenci A So 03.11.2018 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Teplice SH Krupka
Dorostenci A So 03.11.2018 13:00 FBC Česká Lípa FBŠ SLAVIA Plzeň SH Krupka
Ženy A Ne 04.11.2018 16:00 FbŠ Bohemians FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Děkanka
Ženy B Ne 04.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Viking TJ Kobylisy SH Čakovice
Ženy B Ne 04.11.2018 0:00 FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Čakovice
Dorostenci B Ne 04.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary B SH Šťáhlavy
Dorostenci B Ne 04.11.2018 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Dorostenky Ne 04.11.2018 0:00 Florbalová akademie MB FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Radlice
Dorostenky Ne 04.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Tatran Střešovice TJ Radlice
Muži A So 10.11.2018 17:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň HK Rokycany
Junioři B So 10.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 10.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC RAMOS ROKYCANY Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 10.11.2018 0:00 TJ Plamen Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Juniorky So 10.11.2018 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Ženy A So 17.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA dosud nestanoveno
Dorostenci A So 17.11.2018 16:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň SH SportLife centrum Rumburk
Dorostenci A So 17.11.2018 19:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Ústí SH SportLife centrum Rumburk
Dorostenci B So 17.11.2018 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Dorostenci B So 17.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC ROKYCANY HK Rokycany
Dorostenky So 17.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbŠ Bohemians SH BIOS Slaný
Dorostenky So 17.11.2018 0:00 Ivanti Tigers Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň SH BIOS Slaný
Muži B Ne 18.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Vejprnice Slavia VŠ Plzeň
Muži B Ne 18.11.2018 0:00 Florbal Sokolov B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B Ne 18.11.2018 0:00 Prague Tigers FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Radlice
Ženy B Ne 18.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Panthers Děkanka Praha B TJ Radlice
Junioři A Ne 18.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Štíři Č. Budějovice dosud nestanoveno
Muži A So 24.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň TJ Sokol Koberovy dosud nestanoveno
Ženy A So 24.11.2018 0:00 Tatran Střešovice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A So 24.11.2018 0:00 Florbal Exelsior Havířov FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Junioři B So 24.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B GO - GO Horšovský Týn Jiskra Domažlice
Junioři B So 24.11.2018 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Muži A Ne 25.11.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Česká Lípa B dosud nestanoveno
Junioři A Ne 25.11.2018 0:00 PANTHERS OTROKOVICE FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Juniorky Ne 25.11.2018 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň SH ZŠ Čapkova Klatovy
Juniorky Ne 25.11.2018 0:00 FbC Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň SH ZŠ Čapkova Klatovy
Ženy A Pá 14.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Ivanti Tigers Jižní Město dosud nestanoveno
Muži A So 15.12.2018 0:00 ASK Lovosice - LFP FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A So 15.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Bulldogs Brno dosud nestanoveno
Dorostenci A So 15.12.2018 0:00 DDM Dynamo Teplice FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci A So 15.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenky So 15.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Panthers Praha Unihoc Aréna Praha
Dorostenky So 15.12.2018 0:00 TJ Sokol Nové Strašecí FBŠ SLAVIA Plzeň Unihoc Aréna Praha
Muži A Ne 16.12.2018 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Muži B Ne 16.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B T.J. Sokol Koterov SH Kašperské Hory
Muži B Ne 16.12.2018 0:00 RUDÝ KONĚ Horažďovice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kašperské Hory
Ženy A Ne 16.12.2018 0:00 K1 Florbal Židenice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 16.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Sokol Brno I EMKOCase Gullivers dosud nestanoveno
Ženy A So 22.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Crazy girls FBC Liberec dosud nestanoveno
Junioři A Ne 23.12.2018 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Došwich Milevsko dosud nestanoveno
Muži A So 05.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Liberec B dosud nestanoveno
Ženy B So 05.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Wizards DDM Praha 10 dosud nestanoveno
Ženy B So 05.01.2019 0:00 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze FBŠ SLAVIA Plzeň B dosud nestanoveno
Junioři A So 05.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Primátor Náchod dosud nestanoveno
Muži A Ne 06.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Panthers Liberec dosud nestanoveno
Ženy A Ne 06.01.2019 0:00 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 06.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC EMER SHOP Hradec Králové dosud nestanoveno
Muži B So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SK Jiskra Go-Go Domažlice B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 12.01.2019 0:00 FBC FORSEE PLZEŇ FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Ženy A So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FbŠ Bohemians dosud nestanoveno
Juniorky So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov HK Rokycany
Juniorky So 12.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY HK Rokycany
Muži A So 19.01.2019 0:00 Florbal Ústí B FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Ženy B So 19.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Ivanti Tigers Jižní Město B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 19.01.2019 0:00 FbŠ Bohemians B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A So 19.01.2019 0:00 FBC DDM Kati Kadaň FBŠ SLAVIA Plzeň MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Dorostenci A So 19.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Muži A Ne 20.01.2019 0:00 Florbal Teplice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Ženy A Ne 20.01.2019 0:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 20.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Kanonýři Kladno dosud nestanoveno
Junioři B Ne 20.01.2019 0:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Junioři B Ne 20.01.2019 0:00 FBC RAMOS ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Dorostenky Ne 20.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Děkanka
Dorostenky Ne 20.01.2019 0:00 BLACK ANGELS FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Junioři A So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Exelsior Havířov dosud nestanoveno
Juniorky So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Juniorky So 26.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Junioři A Ne 27.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň PANTHERS OTROKOVICE dosud nestanoveno
Dorostenci B Ne 27.01.2019 0:00 Florbalová škola Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Dorostenci B Ne 27.01.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B GO - GO Horšovský Týn Jiskra Domažlice
Muži A So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC ROKYCANY dosud nestanoveno
Ženy B So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC Kutná Hora SH Jižní Město
Ženy B So 02.02.2019 0:00 Panthers Děkanka Praha B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Jižní Město
Junioři B So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 02.02.2019 0:00 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 02.02.2019 0:00 Tatran Střešovice FBŠ SLAVIA Plzeň Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky So 02.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbalová akademie MB Nová MSH Mladá Boleslav
Ženy A Pá 08.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV dosud nestanoveno
Juniorky So 09.02.2019 0:00 TJ Plamen Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 09.02.2019 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 09.02.2019 0:00 FB Hurrican Karlovy Vary B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH ZŠ Čapkova Klatovy
Dorostenci B So 09.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy SH ZŠ Čapkova Klatovy
Ženy A Ne 10.02.2019 0:00 KM automatik FBK Jičín FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 10.02.2019 0:00 FBC Štíři Č. Budějovice FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SK Jiskra Domažlice dosud nestanoveno
Muži B So 16.02.2019 0:00 Florbal Slavoj Tachov FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Muži B So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov B ZŠ Františkovy Lázně
Ženy A So 16.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBS Olomouc dosud nestanoveno
Junioři A So 16.02.2019 0:00 Bulldogs Brno FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.02.2019 0:00 Florbal Chomutov FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.02.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Florbalová škola Plzeň A dosud nestanoveno
Ženy B Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Nové Strašecí X3M Arena Barrandov
Ženy B Ne 17.02.2019 0:00 Viking TJ Kobylisy FBŠ SLAVIA Plzeň B X3M Arena Barrandov
Junioři A Ne 17.02.2019 0:00 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenky Ne 17.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Ivanti Tigers Jižní Město SH Děkanka
Dorostenky Ne 17.02.2019 0:00 FbŠ Bohemians FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Junioři B So 23.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
Junioři B So 23.02.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC RAMOS ROKYCANY HMS Karlovy Vary
Juniorky So 23.02.2019 0:00 FbC Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Juniorky So 23.02.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň SH Chodov
Ženy A Ne 24.02.2019 0:00 1. SC TEMPISH Vítkovice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Junioři A Ne 24.02.2019 0:00 FBC Došwich Milevsko FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Muži A So 02.03.2019 0:00 TJ Sokol Koberovy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Muži B So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Muži B So 02.03.2019 0:00 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Dorostenci A So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Česká Lípa dosud nestanoveno
Dorostenci A So 02.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FB Hurrican Karlovy Vary dosud nestanoveno
Muži A Ne 03.03.2019 0:00 FBC Česká Lípa B FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenci B Ne 03.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov ZŠ Františkovy Lázně
Dorostenci B Ne 03.03.2019 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Juniorky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Plamen Chodov SH ZŠ Čapkova Klatovy
Juniorky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC ROKYCANY SH ZŠ Čapkova Klatovy
Dorostenky So 09.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Sokol Nové Strašecí Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 09.03.2019 0:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Ženy B Ne 10.03.2019 0:00 TJ Sokol Královské Vinohrady B FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Sokol Vinohrady
Ženy B Ne 10.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice TJ Sokol Vinohrady
Dorostenci A So 16.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Liberec dosud nestanoveno
Dorostenci A So 16.03.2019 0:00 Florbal Ústí FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Junioři B Ne 17.03.2019 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Junioři B Ne 17.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B GO - GO Horšovský Týn Jiskra Domažlice
Muži B So 23.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy TJ Slavoj Tachov
Muži B So 23.03.2019 0:00 DDM Stod FBŠ SLAVIA Plzeň B TJ Slavoj Tachov
Ženy B So 23.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Ivanti Tigers Jižní Město B SH Děkanka
Ženy B So 23.03.2019 0:00 Wizards DDM Praha 10 FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Děkanka
Dorostenci B So 30.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 30.03.2019 0:00 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky Ne 31.03.2019 0:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBŠ SLAVIA Plzeň Jedenáctka VS
Dorostenky Ne 31.03.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň BLACK ANGELS Jedenáctka VS
Ženy B So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbŠ Bohemians B Slavia VŠ Plzeň
Ženy B So 06.04.2019 0:00 ACEMA Sparta Praha FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň SPORT CLUB Klatovy HK Rokycany
Juniorky So 06.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň HK Rokycany
Muži B Ne 07.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B RUDÝ KONĚ Horažďovice SH Šťáhlavy
Muži B Ne 07.04.2019 0:00 FBC FORSEE PLZEŇ FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři B So 13.04.2019 0:00 FBC RAMOS ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Junioři B So 13.04.2019 0:00 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Muži B So 27.04.2019 0:00 TJ Sokol Vejprnice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kašperské Hory
Muži B So 27.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B USK Akademik Cheb SH Kašperské Hory
Dorostenci B So 27.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FB Hurrican Karlovy Vary B HMS Karlovy Vary
Dorostenci B So 27.04.2019 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B HMS Karlovy Vary
Ženy B Ne 28.04.2019 0:00 FBC Kutná Hora FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Kutná hora Klimeška
Ženy B Ne 28.04.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze SH Kutná hora Klimeška
Dorostenci A Èt 30.05.2019 11:30 Florbal Teplice FBŠ SLAVIA Plzeň HMS Karlovy Vary
Dorostenci A Èt 30.05.2019 16:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC DDM Kati Kadaň HMS Karlovy Vary