Domácí zápasy     Tým:     Hala:

Od:   Do:

Zápasů: 127

Tým Datum Čas Domácí Hosté Hala
Ženy So 23.11.2019 17:30 Florbal Chomutov FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Březenecká Chomutov
Junioři A So 23.11.2019 20:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 23.11.2019 10:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC RAMOS ROKYCANY HK Rokycany
Junioři B So 23.11.2019 15:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Starší žáci A So 23.11.2019 9:50 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Sokolov ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A So 23.11.2019 11:30 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci B So 23.11.2019 9:30 Florbal BEZ Katovice FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Strakonice
Starší žáci B So 23.11.2019 11:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B SK Jiskra Domažlice SH Strakonice
Starší žáci B So 23.11.2019 13:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov SH Strakonice
Starší žáci B So 23.11.2019 15:30 Florbal Slavoj Tachov FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Strakonice
Muži A Ne 24.11.2019 14:00 FBC Štíři Č. Budějovice B FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH České Budějovice
Ženy Ne 24.11.2019 13:00 SK BIVOJKY LITVÍNOV FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři A Ne 24.11.2019 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Kanonýři Kladno Slavia VŠ Plzeň
Starší žákyně Ne 24.11.2019 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň TEXAS LONGHORNS DDM P6 SH ZŠ Campanus
Starší žákyně Ne 24.11.2019 10:30 ACEMA Sparta Praha FBŠ SLAVIA Plzeň SH ZŠ Campanus
Starší žákyně 3+1 Ne 24.11.2019 10:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň grey HK Rokycany
Starší žákyně 3+1 Ne 24.11.2019 11:30 FBŠ SLAVIA Plzeň grey Florbal BEZ Katovice HK Rokycany
Starší žákyně 3+1 Ne 24.11.2019 13:00 FBŠ SLAVIA Plzeň grey TJ Plamen Chodov HK Rokycany
Starší žákyně 3+1 Ne 24.11.2019 14:30 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ SLAVIA Plzeň grey HK Rokycany
Elévové white Ne 24.11.2019 12:26 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red 33. ZŠ Plzeň
Elévové white Ne 24.11.2019 13:18 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň white 33. ZŠ Plzeň
Elévové white Ne 24.11.2019 13:44 Florbalová škola Plzeň bílí FBŠ SLAVIA Plzeň white 33. ZŠ Plzeň
Elévové red Ne 24.11.2019 12:26 FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň red 33. ZŠ Plzeň
Elévové red Ne 24.11.2019 12:52 FBŠ SLAVIA Plzeň red Florbalová škola Plzeň bílí 33. ZŠ Plzeň
Elévové red Ne 24.11.2019 14:10 GO - GO Horšovský Týn FBŠ SLAVIA Plzeň red 33. ZŠ Plzeň
Elévové grey Ne 24.11.2019 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň grey FbC Plzeň black 28. ZŠ Plzeň
Elévové grey Ne 24.11.2019 9:52 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň grey 28. ZŠ Plzeň
Elévové grey Ne 24.11.2019 10:44 FBŠ SLAVIA Plzeň grey Florbal Slavoj Tachov červení 28. ZŠ Plzeň
Muži A So 30.11.2019 20:30 Fbc Strakonice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Strakonice
Juniorky So 30.11.2019 12:15 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Plzeň SH ZŠ Rudná
Dorostenci A So 30.11.2019 10:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Draci Říčany bílí Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A So 30.11.2019 14:30 FBC Štíři Č. Budějovice FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Muži A Ne 01.12.2019 18:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SK Jiskra Domažlice Slavia VŠ Plzeň
Muži B Ne 01.12.2019 12:30 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov B Slavia VŠ Plzeň
Muži B Ne 01.12.2019 14:20 Florbalová škola Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Ženy So 07.12.2019 17:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 07.12.2019 0:00 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři B So 07.12.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov SH Šťáhlavy
Dorostenky So 07.12.2019 10:10 FBŠ SLAVIA Plzeň BLACK ANGELS X3M Arena Barrandov
Dorostenky So 07.12.2019 12:30 Ivanti Tigers Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň X3M Arena Barrandov
Ženy Ne 08.12.2019 10:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Banes Florbal Soběslav Slavia VŠ Plzeň
Junioři A Ne 08.12.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Došwich Milevsko dosud nestanoveno
Juniorky Ne 08.12.2019 13:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbŠ Bohemians Slavia VŠ Plzeň
Muži A So 14.12.2019 18:00 FA SEPTA.CZ Č. Budějovice FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň TJ Lokomotiva Č. Budějovice
Junioři A So 14.12.2019 0:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Juniorky So 14.12.2019 18:30 K1 Florbal Židenice FBŠ SLAVIA Plzeň VUT CESA Brno 1
Dorostenci B So 14.12.2019 0:00 USK Akademik Cheb FBŠ SLAVIA Plzeň B dosud nestanoveno
Dorostenci B So 14.12.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbC Plzeň B dosud nestanoveno
Muži A Ne 15.12.2019 18:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň OLYMP FLORBAL Slavia VŠ Plzeň
Muži B Ne 15.12.2019 9:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B DDM Stod SH Šťáhlavy
Muži B Ne 15.12.2019 12:20 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři A Ne 15.12.2019 18:00 Prague Tigers FBŠ SLAVIA Plzeň SH TJ Kobylisy
Juniorky Ne 15.12.2019 0:00 Bulldogs Brno FBŠ SLAVIA Plzeň SH SportPoint Brno
Dorostenci A Ne 15.12.2019 10:00 Panthers Praha FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci A Ne 15.12.2019 14:30 FBŠ SLAVIA Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV Slavia VŠ Plzeň
Ženy So 21.12.2019 0:00 TEXAS LONGHORNS FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Chýně
Junioři A So 21.12.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbC Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenky So 21.12.2019 0:00 ACEMA Sparta Praha FBŠ SLAVIA Plzeň Unihoc Aréna Praha
Dorostenky So 21.12.2019 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Kutná Hora Unihoc Aréna Praha
Muži A Ne 22.12.2019 0:00 FBC ROKYCANY FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň HK Rokycany
Junioři A Ne 22.12.2019 0:00 FbC Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Dorostenky Ne 12.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FbŠ Bohemians Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky Ne 12.01.2020 0:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBŠ SLAVIA Plzeň Nová MSH Mladá Boleslav
Muži A So 18.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FbC Písek Slavia VŠ Plzeň
Ženy So 18.01.2020 0:00 Florbalová akademie MB FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Nová MSH Mladá Boleslav
Juniorky So 18.01.2020 0:00 PSN Tatran Střešovice FBŠ SLAVIA Plzeň STODOLA Aréna Střešovice
Muži A Ne 19.01.2020 0:00 1. FbK Tábor FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
Ženy Ne 19.01.2020 0:00 TJ Turnov FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH TJ Turnov
Junioři A Ne 19.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Došwich Milevsko dosud nestanoveno
Junioři B Ne 19.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy SH ZŠ Čapkova Klatovy
Junioři B Ne 19.01.2020 0:00 Florbalová škola Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň B SH ZŠ Čapkova Klatovy
Juniorky Ne 19.01.2020 0:00 SK BIVOJKY LITVÍNOV FBŠ SLAVIA Plzeň SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Muži B So 25.01.2020 0:00 SK Jiskra Go-Go Domažlice B FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 25.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B T.J. Sokol Koterov Slavia VŠ Plzeň
Junioři A So 25.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FB Hurrican Karlovy Vary dosud nestanoveno
Juniorky So 25.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Panthers Praha Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 25.01.2020 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Dorostenci B So 25.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SPORT CLUB Klatovy ZŠ Františkovy Lázně
Junioři A Ne 26.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbal Chomutov dosud nestanoveno
Juniorky Ne 26.01.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň BLACK ANGELS Slavia VŠ Plzeň
Muži A So 01.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FbŠ Bohemians B Slavia VŠ Plzeň
Ženy So 01.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Prague Tigers Nehvizdy Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 01.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbC Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Junioři B So 01.02.2020 0:00 FBC RAMOS ROKYCANY FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Muži A Ne 02.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FK Slovan J.Hradec Slavia VŠ Plzeň
Ženy Ne 02.02.2020 0:00 TJ Sokol Královské Vinohrady FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň TJ Sokol Vinohrady
Dorostenky Ne 02.02.2020 0:00 Tatran Střešovice FBŠ SLAVIA Plzeň STODOLA Aréna Střešovice
Dorostenky Ne 02.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbalová akademie MB STODOLA Aréna Střešovice
Muži B So 08.02.2020 0:00 Florbal Sokolov B FBŠ SLAVIA Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Muži B So 08.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň B ZŠ Františkovy Lázně
Junioři A So 08.02.2020 0:00 FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Juniorky So 08.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FBC Liberec Slavia VŠ Plzeň
Dorostenci B So 08.02.2020 0:00 SK INTEROBAL PLZEŇ FBŠ SLAVIA Plzeň B SH ZŠ Čapkova Klatovy
Dorostenci B So 08.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC ROKYCANY SH ZŠ Čapkova Klatovy
Junioři A Ne 09.02.2020 0:00 Kanonýři Kladno FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Juniorky Ne 09.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Florbalová akademie MB Slavia VŠ Plzeň
Muži A So 15.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Florbalová škola Plzeň A Slavia VŠ Plzeň
Ženy So 15.02.2020 0:00 FBC Česká Lípa FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Česká Lípa
Junioři B So 15.02.2020 0:00 Florbal Sokolov FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři B So 15.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbalová škola Plzeň SH Šťáhlavy
Dorostenky So 15.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Ivanti Tigers Jižní Město SH Děkanka
Dorostenky So 15.02.2020 0:00 BLACK ANGELS FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Ženy Ne 16.02.2020 0:00 Florbal Ústí FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SH Krupka
Muži B So 22.02.2020 0:00 DDM Stod FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 22.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FbC Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
Juniorky So 22.02.2020 0:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV FBŠ SLAVIA Plzeň SH Jižní Město
Muži A Ne 23.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň FBC Štíři Č. Budějovice B Slavia VŠ Plzeň
Junioři A Ne 23.02.2020 0:00 FBC Došwich Milevsko FBŠ SLAVIA Plzeň dosud nestanoveno
Juniorky Ne 23.02.2020 0:00 Ivanti Tigers Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň SH Jižní Město
Ženy So 29.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň Florbal Chomutov Slavia VŠ Plzeň
Dorostenky So 29.02.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň ACEMA Sparta Praha SH Jižní Město
Dorostenky So 29.02.2020 0:00 FBC Kutná Hora FBŠ SLAVIA Plzeň SH Jižní Město
Ženy Ne 01.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SK BIVOJKY LITVÍNOV Slavia VŠ Plzeň
Muži B So 07.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B SK Jiskra Go-Go Domažlice B Jiskra Domažlice
Muži B So 07.03.2020 0:00 TJ Sokol Vejprnice FBŠ SLAVIA Plzeň B Jiskra Domažlice
Dorostenci B So 07.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B USK Akademik Cheb HK Rokycany
Dorostenci B So 07.03.2020 0:00 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Dorostenci B So 07.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov HK Rokycany
Dorostenci B So 07.03.2020 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Junioři B So 14.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B FBC RAMOS ROKYCANY HK Rokycany
Junioři B So 14.03.2020 0:00 SPORT CLUB Klatovy FBŠ SLAVIA Plzeň B HK Rokycany
Dorostenky Ne 15.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Děkanka
Dorostenky Ne 15.03.2020 0:00 FbŠ Bohemians FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
Dorostenky Ne 29.03.2020 0:00 Florbalová akademie MB FBŠ SLAVIA Plzeň SH Čakovice
Dorostenky Ne 29.03.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň Tatran Střešovice SH Čakovice
Junioři B So 04.04.2020 0:00 FbC Plzeň B FBŠ SLAVIA Plzeň B SH Šťáhlavy
Junioři B So 04.04.2020 0:00 FBŠ SLAVIA Plzeň B Florbal Sokolov SH Šťáhlavy