331_20240513_211724.jpg

DRAGON CUP: Dva zlaté úspěchy z tradičního turnaje v Milevsku, žákyně hrály v Klatovech

Po konci ligové sezóny nezahálíme a úspěšně jsme zahájili také letní sezónu plnou neligových turnajů. Jeden z nich se odehrál druhý květnový víkend v Milevsku na tradičním turnaji zvaném Dragon Cup. V sobotu v Milevsku bojovala naše přípravka a elévové, v neděli se pak představili mladší žáci. A byl to velmi povedený výjezd!

Ale nejprve naše mladší a starší žákyně, které sehrály svůj první neligový turnaj v neděli v Klatovech. Sehrály tři zápasy proti soupeřům z Katovic, SVKI Plzeň a domácím Klatovům a už se těší na další víkendový turnaj Fat Pipe Open Junior, který se uskuteční v neděli 19. 5. v Plzni na Slavii a na hale Šedivka.

Na víkendovém FAT PIPE OPEN se představí 10 našich družstev mládeže

Námi pořádaný Fat Pipe Open Junior se na Slavii a hale Šedivka odehraje celý víkend 18. a 19. května. V sobotu se představí kategorie minipřípravky a přípravky a v neděli pak elévové a právě mladší žákyně. Celý rozpis naleznete na webu turnaje a budeme moc rádi, když přijdete našim nejmenším na domácím turnaji zafandit. Na celém turnaji se za oba dny představí více než 20 družstev a těšit se můžete i na náš venkovní zdravý bar a další doprovodný program!

Ale teď zpět k uplynulému víkendu. V sobotu byla v Milevsku velmi úspěšná naše přípravka, která odehrála skvělý turnaj a odvezla si zlaté medaile. Úžasnou radost jste mohli vidět také v jednom z našich reels na sociálních sítí, video hovoří za vše a všem moc gratulujeme k úspěchu. 

V sobotu odpoledne se na stejném turnaji představil i náš tým elévů, který už tak úspěšný nebyl a vypadl ve vyřazovacích bojích. I tak si spolu hráči ročníků 2013 a 2014 užili předposlední společný turnaj a už se těší do Liberce na Nisa Open.

Jako poslední hráli v Milevsku v neděli mladší žáci a i když to zpočátku vypadalo na poměrně ospalé výkony, nakonec z toho byla parádní podívaná v play off a po velmi povedeném finále a vítězství 5:2 nad týmem PSKC Okříšky brali i oni zlaté medaile. Všechny fotky z těchto tří turnajů naleznete na Flickru klubu FBC DOŠWICH MILEVSKO, kterému tímto děkujeme za skvěle uspořádaný turnaj a těšíme se zase za rok.