Klubový maskot SLÁVKA

Vážení členové, sportovní přátelé, hráči, hráčky, rodiče a děti,

dovolte nám, abychom Vám představili naší novou posilu. Narodila se tento rok v září. I přes svůj nízký věk je poměrně velká, rychlá a nejvíce hravá. Má ráda lidi a to hlavně děti. Pochází z daleké pohádkové země, odkud pochází i její ostatní příbuzní. Když jste v její blízkosti, měli byste se neustále držet na pozoru. Nikdy nevíte, co ji zrovna napadne. Na svůj dres si naše nová posila vybrala číslovku 08, což je koncové číslo roku, ve kterém vznikl náš klub - tedy 2008. 

Prosím, přivítejme v našem klubu FBŠ SLAVIA Plzeň našeho nového maskota - sovu jménem SLÁVKA !

Nový maskot rozšíří naši fanouškovskou základnu a stane se nedílnou součástí klubu. Jsme moc rádi, že ho mezi námi můžeme přivítat a těšíme se na spoustu společných akcí. Na našem novém webu, na kterém usilovně pracujeme, bude mít svou vlastní stránku a bude naším plnohodnotným členem a především potom nejlepším parťákem nejmenších florbalistů na turnajích a zápasech. 

Kromě toho už si Slávka stihla založit i svůj facebookový a instagramový účet, který můžete začít sledovat. Asi nebude mít moc časté příspěvky, přece jenom s křídly se píše trochu hůře, ale určitě si na své přijde! A pár dalších informací o Slávce:

Jméno: Slávka
Datum představení: 20.10.2021
Výška: 212 cm
Váha: 8,5 kg
Vlastnosti: hravost, vychytralost, přátelskost, radost, upřímnost
Schopnosti a dovednosti: házení, přihrávka, pomalý běh, high five

Facebook Slávky

Instagram Slávky

Fotky z prvního zápasu Slávky na Flickru