Rozpis tréninků

Podrobný rozpis tréninků všech kategorií. Členové se na jednotlivé tréninky povinně nahlašují a omlouvají v členské sekci. Noví členové mohou přijít na kterýkoliv trénink. Tyto tréninky platí od začátku září 2022 do konce dubna 2023.

23_20220114_175806.jpg

Muži A

pondělí
18:30 - 20:15
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
19:30 - 21:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
čtvrtek
19:30 - 20:45
Get Up Gym
pátek
19:30 - 21:00
Hala Slavia VŠ Plzeň

Muži B + Greyhounds

úterý
19:45 - 21:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
17:00 - 18:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s juniory A

Muži C

pondělí
19:45 - 21:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s T.J. Sokol Koterov

Junioři A

pondělí
18:30 - 20:15
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s dorostenci A
úterý
17:30 - 19:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s dorostenci A
čtvrtek
19:30 - 20:45
Get Up Gym
pátek
17:00 - 18:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s muži B

Junioři B

pondělí
17:15 - 18:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s dorostenci B
středa
17:45 - 19:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s dorostenci B

Dorostenci A

úterý
17:30 - 19:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s juniory A
středa
17:30 - 18:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
16:00 - 17:15
Hala Slavia VŠ Plzeň

Starší žáci A

pondělí
16:30 - 17:45
Hala SPŠE
úterý
16:30 - 17:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s mladšími žáky White

Starší žáci B

pondělí
17:45 - 19:00
Hala SPŠE
úterý
16:30 - 17:45
Hala Slavia VŠ Plzeň

Mladší žáci White

pondělí
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
úterý
16:00 - 17:30
Hala 28. ZŠ
středa
15:30 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný se staršími žáky A

Mladší žáci Red

pondělí
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
úterý
16:00 - 17:30
Hala 28. ZŠ
středa
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň

Elévové White

úterý
15:30 - 16:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s přípravkou a minipřípravkou
středa
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
16:45 - 18:00
Hala 25. ZŠ

Elévové Red

úterý
15:30 - 16:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s přípravkou a minipřípravkou
středa
15:00 - 16:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
pátek
16:45 - 18:00
Hala 25. ZŠ

Přípravka White

úterý
15:30 - 16:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s elévy a minipřípravkou
středa
16:00 - 17:30
Krašovská aktivity centrum
pátek
15:30 - 16:45
Hala 25. ZŠ

Přípravka Red

úterý
15:30 - 16:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s elévy a minipřípravkou
středa
16:00 - 17:30
Krašovská aktivity centrum
pátek
15:30 - 16:45
Hala 25. ZŠ

Minipřípravka

úterý
15:30 - 16:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
společný s přípravkou a elévy
středa
16:00 - 17:30
Krašovská aktivity centrum
pátek
15:30 - 16:45
Hala 25. ZŠ

Ženy

úterý
18:30 - 20:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
18:30 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
čtvrtek
18:30 - 19:30
Get Up Gym
pátek
18:15 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň

Juniorky

úterý
18:30 - 20:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
18:30 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
čtvrtek
18:30 - 19:30
Get Up Gym
pátek
18:15 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň

Dorostenky

úterý
18:30 - 20:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
18:30 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň
čtvrtek
18:30 - 19:30
Get Up Gym
pátek
18:15 - 19:45
Hala Slavia VŠ Plzeň

Starší žákyně

pondělí
16:00 - 17:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
úterý
18:30 - 20:00
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
16:30 - 17:45
Hala SPŠE

Mladší žákyně

pondělí
16:00 - 17:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
16:30 - 17:45
Hala SPŠE
pátek
16:45 - 18:00
Hala 25. ZŠ

Elévky

pondělí
16:00 - 17:30
Hala Slavia VŠ Plzeň
středa
16:30 - 17:45
Hala SPŠE
pátek
16:45 - 18:00
Hala 25. ZŠ