FBŠ SLAVIA Plzeň
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
menu
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Program zápasů
18. 3. 2024 - 24. 3. 2024
12. týden
Podle týmů
Chronologicky
Muži A
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
FBK Atlas Blansko
so 23. 3. 2024 18:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Národní liga, 5. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 18:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Národní liga, 5. kolo
Detail
Video
Muži B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 23. 3. 2024 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
Detail
Online
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
Detail
Dorostenci A
FBŠ SLAVIA Plzeň
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
so 23. 3. 2024 16:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenců, 1. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 16:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenců, 1. kolo
Detail
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 24. 3. 2024
,
1. liga dorostenců, 2. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024
,
1. liga dorostenců, 2. kolo
Detail
Starší žáci A
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBŠ Gorily Plzeň Tlučná
ne 24. 3. 2024 9:45
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 9:45
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbal Sokolov
ne 24. 3. 2024 11:15
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 11:15
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
Florbal Tachov
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 24. 3. 2024 12:45
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 12:45
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
T.J. Sokol Sušice
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 24. 3. 2024 15:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 15:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
Starší žáci B
SVKI Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
USK Akademik Cheb B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
Video
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň modří
so 23. 3. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
Video
FBŠ SLAVIA Plzeň B
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 23. 3. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
Detail
Mladší žáci Red
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBC ROKYCANY
so 23. 3. 2024 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
FBŠ SLAVIA Plzeň red
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 23. 3. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
SPORT CLUB Klatovy
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 23. 3. 2024 13:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 13:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
Mladší žákyně
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
SPORT CLUB Klatovy
so 23. 3. 2024 11:40
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:40
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
so 23. 3. 2024 12:40
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 12:40
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 23. 3. 2024 13:20
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 13:20
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
Detail