Klubové objednávky

Klubový materiál - partnerské značky a slevy pro členy FBŠ SLAVIA Plzeň a jejich rodiny.

37_20221202_170530.png
  • partner klubu pro florbalové vybavení a textil je značka FAT PIPE (dresy, florbalky, brankáři, doplňky atd.). - partnerská sleva 30 až 50%
  • partner klubu pro běžeckou a sálovou obuv MIZUNO - partnerská sleva 30 až 40%
  • partner klubu pro zajištění sportovní obuvi, textilu a dalších doplňků je ADIDAS a LIONSPORT – partnerská sleva 30% z maloobchodních cen (nevztahuje se na již zlevněné zboží)
  • z našeho FANSHOPU nabízíme za výhodné ceny klubový textil (trika, teplákové soupravy), klubové samolepky, kalendáře, náramky, minidresy do auta a spoustu dalších doplňků nejen pro naše členy a fanoušky
  • sleva na sportovní výživu, doplňky stravy a sportovní vybavení - PT SERVIS (Pavel Trampota Plzeň) - partnerská sleva 20 až 35%
  • každý člen reprezentuje klubové partnery a využívá výhodných podmínek klubu

Odpovědné osoby / kontakty:
FAT PIPE A MIZUNO
– Adam Tkadlec, 605 346 871, adam.tkadlec@fbsslaviaplzen.cz
ADIDAS A LIONSPORT
– Josef Parlásek, 724 587 130, josef.parlasek@lionsport.cz
FANSHOP
– Lukáš Kubinec, 728 836 502, kubinec.lukas@centrum.cz
PT SERVIS
- Pavel Trampota, 608 340 614, info@ptservis.cz


JAK OBJEDNÁVAT A NAKUPOVAT?

A) FAT PIPE A MIZUNO

Aktuální nabídka 2022/2023
Naši členové disponují celoroční slevou 30% na vše z maloobchodních cen.
Větší slevy jsou vždy na začátku sezóny během tradiční akce FAT PIPE veletrh (50% FAT PIPE a 40% MIZUNO). Hráči a hráčky elitních týmů mají během sezóny různé zvýhodněné akce na florbalky a další vybavení, o všem vždy přijde informace do členské sekce.

1. varianta - objednávka e-mailem či osobně a vyzvednutí zboží na Slavii:

Objednávky veškerého materiálu, kde nesmí chybět přesný kód zboží a popis, posílejte na e-mail adam.tkadlec@fbsslaviaplzen.cz ve formátu:
jméno a příjmení hráče
kategorie
přesný kód a název produktu
specifikace produktu (např. délka, strana, barva, velikost, atd.)

PLATBY:
 Objednávky se platí vždy převodem na účet přes členskou sekci. Poté, co objednávka přijde, platba je u členů zadána a následně je možné objednávku vyzvednout.
Poznámka: Objednávku můžete vyřídit i osobně v kanceláři FBŠ SLAVIA Plzeň u nás na hale (dveře přímo naproti schodům v prvním patře), nebo během některého z tréninků na Slavii. Ideální předem zavolat, zda někdo v kanceláři bude. Dotazy k objednávanému zboží zodpovíme na Slavii či telefonicky.

2. varianta - Vaše osobní objednávka přes e-shop FAT PIPE:

Klasická objednávka přes e-shop, kdy zboží přijde přímo k Vám domů na adresu. Při tomto druhu objednávky budete platit poštovné 89,- korun, ale zboží budete mít nejrychleji u sebe doma, většinou do druhého dne.
Objednávka na e-shopu www.fatpipe.cz lze udělat na jakékoliv zboží včetně obuvi a jde bez registrace. Při zadání objednávky je potřeba vložit do poznámky klubový slevový kód (SLAVIA30), po jehož zapsání se Vám sleva načte.


B) LIONSPORT

Naši členové disponují slevou 30% na vše z maloobchodních cen.
Vybírat a objednávat můžete na webu http://www.lionsport.cz/ nebo přímo na prodejně v Plzni na adrese Hálkova 10 u Jižního vlakového nádraží.
Vyzvednutí objednaného zboží probíhá přímo na prodejně v Plzni. S sebou černou klubovou kartičku, kterou by měl mít každý náš člen. Pokud kartičku nemáte, kontaktujte svého trenéra. Při objednání z e-shopu nezapomeňte zadat kód z kartičky k objednávce, jinak se vám sleva nenačte a na prodejně pak po vás budou chtít plnou cenu. Přihlašovací údaje naleznete na zadní straně kartičky a po přihlášení slevy naskočí. Při jakémkoliv nákupu si můžete nechat zboží poslat na prodejnu do Plzně a pokud vám nebude sedět, nemusíte si ho brát (musíte zadat platbu na prodejně).


B) PT SERVIS - SPORTOVNÍ VÝŽIVA
Naši členové disponují slevami 20 – 35% na vše z maloobchodních cen, záleží na druhu produktu.

Vybírat a objednávat můžete na webu http://www.ab-vyziva.cz/ nebo přímo na prodejně v Plzni na adrese Na Dlouhých 51 na Doubravce. Při objednávce přes internet je potřeba zadat do přihlášení „TEAM kód“ s názvem: FBŠ-Slavia, kde si vytvoříte svou osobní registraci a na každý další nákup už budete zadávat pouze uživatelské jméno a heslo.
Vyzvednutí objednaného zboží probíhá přímo na prodejně v Plzni, můžete si ho nechat poslat, ale s poštovném. Druhá varianta je přijít přímo na prodejnu s klubovou slevovou kartičkou (k vyzvednutí v kanceláři) a zboží si vybrat tam, mají toho na skladě spoustu. K akci se vztahuje také kompletní poradenství na veškerý sortiment, více informací na čísle 608 340 614.


Kancelář klubu na hale SLAVIA VŠ PLZEŇ

ODKAZ NA FANSHOPhttps://shop.fbsslaviaplzen.cz...
Zboží FAT PIPE a z FANSHOPU můžete vyzvedávat přímo u nás na hale v kanceláři FBŠ SLAVIA Plzeň, v době kteréhokoliv tréninku (podívejte se také do haly) či v otevírací době, případně dle předchozí telefonické domluvy. 
Adresa: U Borského parku 19, 301 00, Plzeň.
Zboží, které se objednává z Finska, je dostupné do 14 dnů. Dodací lhůta u objednávek z Česka bude různá, vždy po domluvě. U objednávek z Lion Sportu a z PT Servis si členové řeší objednávku sami přes e-shop či přímo přes prodejnu, nikoliv s klubem.

OTEVÍRACÍ DOBA KANCELÁŘE:

- ve všední dny téměř vždy celý den, ale raději vždy domluvte návštěvu telefonicky (605 346 871 nebo 728 836 502)
- v době tréninků na hale

D) FANSHOP

PŘÍMO V KANCELÁŘI JE MOŽNÉ ZAKOUPIT Z FANSHOPU (pokud jsou dostupné velikosti):

Dva druhy klubových samolepek – 5,-
Silikonový náramek s ražbou – 30,-
Klubová vlajka – 300,-
Klubové tleskadlo na fandění – 20,-
Klubový hrníček (2 barvy) – 140,-
Stulpny Fat Pipe (bílé a červené) – 250,-
Klubové ponožky FAT PIPE s logem - 150,-
Klíčenka – 50,-
Frisbee s klubovým logem - 80,-
Svačinový box s klubovým logem - 80,-
Minidres do auta (pouze na objednávku 1-2x za sezónu, šedý nebo bílý) – 100,-

Klubové tričko 2021 (červené s velkým logem uprostřed) - 150,-
Klubové tričko (šedé, již pouze malé velikosti) – 100,-
Klubové tričko (bílé a černé, již pouze S a M) – 100,-
Rozcvičovací triko Fat Pipe s potiskem, 2 druhy – 400,-
Klubová tréninkový set a tepláková souprava GIVOVA – 1 400,-
Pouze tepláková souprava GIVOVA – 950,-
Pouze tréninkový set GIVOVA – 450,-
Klubový dres kompletní sada i se stulpnami (bílý nebo šedý) – 1 400,-
Klubový dres komplet bez stulpen – 1 200,-
Klubový dres pouze triko – 650,-
Klubový dres pouze šortky – 550,-

Možno zakoupit přímo u nás lze také florbalové juniorské brýle FAT PIPE za 500,- korun a dětské florbalové hole FAT PIPE různých velikostí v ceně od 490,- do 800,- korun (velikosti 65, 70, 75, 80, 85 a 90 cm, pravá i levá strana). K zakoupení během celé sezóny máme také omotávky FAT PIPE za cenu 250,- či 300,- korun)


DALŠÍ SPOLUPRÁCE:

JUMP ARÉNA PLZEŇ

Po předložení klubové kartičky (k vyzvednutí v kanceláři FBŠ SLAVIA Plzeň) sleva 20% na vstupné do plzeňské arény, webovky: https://www.jumpfamily.cz/plze...

KWK FITNESS PLZEŇ

Klubová sleva do největšího plzeňského fitness centra. Podmínkou je, že sleva se vztahuje pouze na jednorázový vstup v době fungování recepce fitness centra.
Webovky: https://kwkfit.cz/

Jednorázové vstupné po slevě: 80,-

Cvičení není omezeno délkou, je potřeba s sebou mít vlastní ručník a můžete mít i vlastní lahev s pitím. Na recepci je potřeba se prokázat občanským průkazem a říci, že jdete z klubu FBŠ SLAVIA Plzeň na slevový vstup.

Součástí fitka je také měřící přístroj INBODY 220, který poměrně spolehlivě měří spoustu tělesných hodnot jako jsou procento svalové hmoty v těle, procento tuku, vody, BMI index, útrobní tuk, hodnotu bazálního metabolismu a spoustu dalšího. Běžná cena je 400,- korun a v rámci našeho partnerství budeme i na tuto službu využívat 50% slevu, tedy 200,- korun.
Více info přímo na telefonu KWK Fitness: 377 260 205, 602 407 167