31_20220307_144431.jpg

Na nadaci Člověk v tísni na podporu Ukrajiny poputuje více než 6 000,- ze vstupného

O víkendu 5. a 6. března 2022 se na domácích zápasech FBŠ SLAVIA Plzeň vybíralo vstupné na podporu Ukrajiny. Vybrané peníze poputují na nadaci Člověk v tísni. Jako klub i lidé jsme tímto krokem chtěli projevit solidaritu a fakt, že nám aktuální situace není lhostejná. Děkujeme všem za přispění!

#StandWithUkraine 

Dohromady se o víkendu vybralo 6 268,- korun. Částka to není nijak závratná, ale i malá pomoc je pomoc. Soucítíme se současnou situací na Ukrajině a snažíme se vyjádřit podporu, stejně jako naši členové, hráči a hráčky, trenéři i fanoušci.

Za výběr děkujeme hlavně našim fanouškům, byli jste o víkendu skvělí a i díky vám sport děláme. Vy podporujete nás, my podporujeme Ukrajinu.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
30_20220307_111858.jpg

Muži vedou v sérii s Třincem 2:0 na zápasy, ženy odehrají rozhodující duel ve středu od 20:30 na Slavii

Náročný play off víkend je za námi a přinášíme Vám jeho souhrn. Bod číslo jedna byl splněn, muži A dokázali doma uspět v obou zápasech 1. kola play up a v sérii vedou nad Třincem 2:0 na zápasy. Ženy v sobotním domácím klání proti Florbalu Ústí neuspěly a musely vše napravovat v neděli na palubovce soupeře, kde zvítězily na nájezdy a vrátily sérii zpět do Plzně. Junioři i juniorky ve svých sériích neuspěli a sezóna pro ně končí.