60_20220527_142800.jpg

Přípravka, elévové a mladší žáci vyráží na Dragon Cup do Milevska

O víkendu 28. - 29. 5. 2022 vyráží tři naše družstva na turnaj s názvem Dragon Cup, který se uskuteční v Milevsku. Turnaje jsme se zúčastnili už v roce 2021 a díky pozitivním ohlasům jsme se rozhodli přihlásit týmy znovu. V sobotu se v Milevsku představí naše týmy přípravky a elévů, v neděli pak tým mladších žáků.

Turnaj proběhne ve vnitřních sportovištích, ve sportovní hale a na zimním stadionu (inline povrch) v Milevsku. Připraveno je venkovní hřiště s umělým povrchem na vyžití mezi zápasy, takže o zábavu bude určitě postaráno.

Všechny turnajové rozpisy a propozice mají k dispozici pouze trenéři. Základní informace o turnaji naleznete na webu: https://www.doswich.cz/dragonc..., my budeme přinášet aktuální informace přímo z turnaje pomocí sociálních sítí.

Není to jediný turnaj, kterého se do konce června zúčastníme. V kategoriích elévové a starší žáci nás čeká ještě červencový PlayForJoy v Tachově a koncem června jedou naši mladší žáci a také žákyně + dorostenky na tradiční brněnský turnaj s názvem Hummel Open Game.

Zapomenout nesmíme ani na blížící se Olympiádu dětí a mládeže, která se koncem června uskuteční v Olomouci (26. - 30. 6. 2022) a kde budeme mít nejen hráčské, ale i trenérské zastoupení. Informace o dalších neligových turnajích včetně Olympiády a našich dalších akcích budeme postupně přinášet. 

Foto z loňského turnaje Dragon Cup Milevsko - přípravka