Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
114_20221125_141028.jpg

První víkend sezóny bez domácích zápasů, muži A hrají v Praze v Čakovicích

Vůbec poprvé v letošní sezóně se neodehraje žádný domácí zápas či turnaj. Naše tři elitní týmy vyráží na výjezd - muži A hrají v pražských Čakovicích proti Prague Tigers, juniory čeká dvouzápasový výjezd na sever a ženy dvouzápasový výjezd na jih. V Plzni hraje pouze mužské céčko, které se představí v neděli v Area D. Hrají se také regionální turnaje elévů.

Tentokrát začneme netradičně mládežnickými týmy. Čekají nás další dva turnaje elévů, kde hrají naše tři družstva. Na sobotním turnaji v Tachově hraje družstvo kluků White, na nedělním turnaji v Tlučné druhé družstvo kluků Red a družstvo dívek. Žádné jiné mládežnické turnaje se tento víkend nehrají.

Po delší pauze se představí muži C, v neděli na turnaji v plzeňské Area D odehrají své zápasy proti Tachovu (10:10) a proti Chebu (12:30). Muži B Greyhounds odehrají svůj další divizní zápas v sobotu od 17 hodin na palubovce Rokycan. A do třetice áčko, které jede do pražských Čakovic na zápas proti Prague Tigers, kterým má co vracet z prvního letošního vzájemného duelu.

Na celý víkend jedou pryč junioři A a ženy. Juniorka hraje v sobotu v Teplicích (17:00) a v neděli v Ústí nad Labem (14:30) a zisk dalších bodů do tabulky je jasným cílem. Ženy také mají z posledního domácího víkendu co napravovat, v sobotu hrají od 17 hodin na palubovce Soběslavi a v neděli od 16 hodin v Týnu nad Vltavou proti místnímu celku Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn. Držte nám palce!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
112_20221120_103644.jpg

Muži A doma uspěli v dramatické nájezdové bitvě s Náchodem, junioři dvakrát doma úspěšní

Mužské áčko po dvou prohraných zápasech zabralo a na domácí půdě uspělo proti Náchodu. Zápas zprvu vypadal poměrně jednoznačně, ale nakonec se rozhodovalo až v atraktivní nájezdové bitvě. Junioři A zvládli pouze jedno víkendové utkání, ale stále se drží v popředí tabulky. Oslabené juniorky na severu neuspěly. Muži B si připsali třetí výhru v sezóně a doma porazili Dačice.