Související zápas

FBŠ SLAVIA Plzeň
RokycanyFBŠ SLAVIA Plzeň
5:10(6:6,12:24,12:30)
ne 16. 1. 2022 10:00 @ HK Rokycany, Divize mužů - skupina C, 16. kolo
12_20220116_223605.jpg

Souhrn víkendu: Muži A znovu za tři body, starší žáci se do prvního koše nevrátí

Muži A v dalším zápase Divize C potvrdili roli favorita a na půdě Rokycan zvítězili 10:5. V tabulce tak drží čtyřbodový náskok, který chtějí uhájit až do blížícího se konce základní části soutěže. Starší žáci A ani po Novém roce nezahráli ideálně a zůstanou ve druhém koši. Na Slavii se skvěle dařilo našim elévům.

Houževnatý soupeř z Rokycan ukázal v úvodní třetině, že zápas nebude pro hosty jednoduchou záležitostí a Slavia tak musela přepnout ve druhé části na vyšší obrátky. To se postupně začalo podepisovat i na skóre, ale i přesto svítil po dvou třetinách na ukazateli skóre stav 5:3 pro Plzeň, tedy hratelný stav pro domácí.

Na začátku třetího dějství Slavia odskočila do klíčového náskoku a zbytek zápasu si pohlídala. V zápase zazářil šestibodový Pavel Šimeček (2+4), nejlepši hráč utkání. Hattrick v asistencích si připsal Patrik Med. Rokycany po porážce stále sídlí v klidném středu tabulky, Slavia drží náskok na čele.

Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Do dnešního utkání jsme vstoupili s jasným herním plánem, který jsme byli po celé dvě třetiny schopni dodržovat. Možná i díky fyzické únavě nám ve třetí třetině začala odcházet koncentrace a soupeř toho maximálně využil. Myslím si, že tu byl vidět kvalitní florbal, jen škoda, že hráči nepoznali nastavený metr a nevěděli, co si můžou dovolit. Děkuji všem zúčastněným.

Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Do utkání jsme vstoupili tak, že nám bude stačit hrát na půl plynu, abychom tady uspěli. Domácí nám naštěstí brzy vysvětlili, že to takhle nepůjde a že musíme přidat. Díky všem za zápas.

OSTATNÍ VÝSLEDKY:
Junioři B:

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 3:7

Starší žáci A:
FBŠ SLAVIA Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň 0:6
FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Tlučná 8:1
FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Tachov B 3:1

Starší žáci B:
FBŠ SLAVIA Plzeň B - SK INTEROBAL PLZEŇ 5:11
FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 5:3

Starší žákyně 3+1:
FBŠ SLAVIA Plzeň girls - TJ Lokomotiva Mariánské Lázně 10:4
Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Plzeň girls 1:15
FBŠ SLAVIA Plzeň girls - FB Hurrican Karlovy Vary 6:4