6_20210915_172837.jpg

Zářijové nábory do klubu jsou v plném proudu, zkus florbal s námi!

Po náročné covidové době se těšíme na to, že u nás v klubu můžeme přivítat nové radostné tváře. Přiveďte i své kamarády a kamarádky a pojďte hrát florbal za největší klub v západních Čechách. Veškeré informace pro děti i rodiče do začátku u nás naleznete přehledně a na jednom místě na našem náborovém webu www.zkusflorbal.cz.

Náborová kampaň je v plném proudu a letos je pro nás obzvlášť důležité. Kvůli nepříjemné situaci posledních dvou let jsme zaznamenali úbytek členů zejména mezi dětmi a rádi bychom je znovu nastartovali směrem ke sportu, který, jak se během covidu ukázalo, je o hodně důležitější, než si spousta lidí myslela.

Už během května a června jsme navštívili spoustu školek, kde jsme pořádali ukázkové hodiny pro ty nejmenší. Ve stejném duchu pokračujeme i nyní na podzim, kdy nás postupně čekají návštěvy v různých plzeňských školách. Do toho jsme přes léto uspořádali náš tradiční příměstský kemp pro veřejnost a zúčastnili se Sportmanie Plzeň 2021.

Děláme všechno pro to, abychom děti přivedly zpět ke sportu a daří se nám to! Už nyní můžeme prohlásit, že prožíváme nejlepší náborový rok v historii klubu a těšíme se na všechny nové tváře. Obrovskou výhodou sportování u nás je fakt, že od pěti let u nás mohou sportovat kluci i holky!

Neváhejte a přijďte se podívat na první trénink, více informací přímo na kontaktu a nebo našem náborovém webu www.zkusflorbal.cz.

KONTAKT:
Jakub Šimek

jakub.simek@fbsslaviaplzen.cz

+420 728 825 164

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
4_20210901_191348.jpg

Shrnutí letního kondičního soustředění na Přimdě

Epidemie se nám v létě znovu dostala do povzdálí a tak jsme i letos mohli uspořádat tradiční letní kondiční soustředění na Přimdě. Během třinácti dnů se zde vystřídaly kategorie mužů, juniorů, dorostenců, starších žáků, mladších žáků a holek od žákyň až po ženy. Přečtěte si krátké hodnocení letošního ročníku na Přimdě.