Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
91_20220922_151449.jpg

Ženy mají o víkendu volno, juniorky budou doma bojovat o první body v sezóně

Další hrací víkend je před námi a naše družstva budou chtít napravit ten poslední, který se výsledkově nevydařil podle představ. Z elitních týmů mají volno ženy. Juniorky budou o první body bojovat ve dvou domácích zápasech, junioři hrají znovu jednou doma a jednou venku. Muže A čeká výjezd na Rudnou na zápas proti Panthers Praha. Áčko dorostu hraje v Krupce, béčko mužů v Kunraticích. Do sezóny vstupují také muži C.

Mužské áčko už v sobotu od 13 hodin
Muži A FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň odstartují hrací víkend našich elitních týmů už v sobotu od 13 hodin, kdy se v Rudné představí proti dlouholetému účastníkovi Národní ligy a velmi dobře známému atraktivnímu soupeři - Panthers Praha. Oba týmy mají po dvou odehraných kolech stejný počet získaných bodů za jednu výhru a jednu porážku a očekává se atraktivní a vyrovnaný souboj.

Na halu v Rudné mají muži velmi dobré vzpomínky. Letos na jaře zde totiž vybojovali postup do Národní ligy a budou chtít na úspěšný zápas proti Rudné z března 2021 navázat. Přijeďte je podpořit, hala není daleko od Plzně.

Na domácí palubovce juniorky a junioři
Domácí zápasy odstartují v sobotu od 16:45 juniorky, které se představí proti Olomouci. Favorit zápasu je jasný, Olomouc zatím vyhrála všechny své tři zápasy, zatímco domácí Slavia třikrát prohrála. Vyrovnanější utkání se pak očekává v neděli, kdy se na Slavii od 13 hodin představí tým Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

Junioři končí tento víkend kvalifikaci o CE ligu juniorů a už je jasné, že budou letos znovu hrát ve skupině 2. V sobotním domácím utkání se od 19:30 postaví proti Milevsku a chtějí soupeři vrátit porážku z jeho palubovky. V neděli se pak můžete přijít na Lokomotivu podívat na další derby proti FbC Plzeň, hrát se bude od 14:15.

Dorostenci v Krupce, sezóna začíná mužům C
Muži C vstupují do sezóny prvním turnajem v Chebu, hrát budou v neděli od 11:20 se Sokolovem B a od 13:40 s Forsee Plzeň. Áčko dorostu jede v sobotu do Krupky napravit první výsledkově nepovedený turnaj. Kluky čekají zápasy 13:00 s FbC Plzeň a od 16:00 s domácím týmem FD Teplice. Béčko mužů hraje svůj další divizní zápas v neděli od 17:30 v Kunraticích proti Wizards DDM Praha 10.