FBŠ SLAVIA Plzeň
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
menu
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Muži B
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Muži B
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2023
sobota
9. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň B
so 9. 9. 2023 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 1. kolo
6:2
so 9. 9. 2023 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 1. kolo
sobota
9. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 9. 9. 2023 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 1. kolo
16:1
so 9. 9. 2023 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 1. kolo
neděle
24. 9.
FBŠ Gorily Plzeň U23
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 24. 9. 2023 12:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 2. kolo
3:10
ne 24. 9. 2023 12:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 2. kolo
neděle
24. 9.
Florbal Sokolov
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 24. 9. 2023 15:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 2. kolo
4:7
ne 24. 9. 2023 15:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 2. kolo
říjen 2023
neděle
22. 10.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 22. 10. 2023 12:45
@
SH Šťáhlavy
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 4. kolo
3:9
ne 22. 10. 2023 12:45
@
SH Šťáhlavy
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 4. kolo
neděle
22. 10.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 22. 10. 2023 15:45
@
SH Šťáhlavy
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 4. kolo
0:4
ne 22. 10. 2023 15:45
@
SH Šťáhlavy
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 4. kolo
listopad 2023
sobota
18. 11.
T.J. Sokol Koterov
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 18. 11. 2023 11:00
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 6. kolo
6:5
so 18. 11. 2023 11:00
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 6. kolo
sobota
18. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ Gorily Plzeň U23
so 18. 11. 2023 14:00
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 6. kolo
9:1
so 18. 11. 2023 14:00
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 6. kolo
leden 2024
sobota
6. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň B
so 6. 1. 2024 17:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 8. kolo
4:7
so 6. 1. 2024 17:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 8. kolo
sobota
27. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň B
so 27. 1. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 9. kolo
9:3
so 27. 1. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 9. kolo
sobota
27. 1.
FBŠ Gorily Plzeň U23
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 27. 1. 2024 16:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 9. kolo
3:4
so 27. 1. 2024 16:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 9. kolo
únor 2024
sobota
17. 2.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 17. 2. 2024 12:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 10. kolo
3:5
so 17. 2. 2024 12:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 10. kolo
sobota
17. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SK Jiskra Domažlice
so 17. 2. 2024 15:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 10. kolo
10:4
so 17. 2. 2024 15:00
@
HK Rokycany
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 10. kolo
březen 2024
pondělí
4. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
po 4. 3. 2024
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 8. kolo
4:3
sam. náj.
po 4. 3. 2024
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 8. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 23. 3. 2024 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
7:0
so 23. 3. 2024 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
sobota
23. 3.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
7:6
so 23. 3. 2024 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 12. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
so 6. 4. 2024 15:50
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 13. kolo
– : –
so 6. 4. 2024 15:50
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 13. kolo
sobota
6. 4.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 6. 4. 2024 19:20
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 13. kolo
– : –
so 6. 4. 2024 19:20
@
Jiskra Domažlice
,
Regionální liga mužů - skupina 1, 13. kolo