Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
18_20220203_115120.jpg

Jarní prázdniny a covid. Kolik se toho v únoru skutečně odehraje?

Je před námi zkrácený únorový měsíc, ve kterém jsou jarní prázdniny, které začínají už v pátek 4. února pololetními prázdninami a končí v neděli 13. února. Během těchto dvou víkendů se z mládežnických turnajů hrají pouze dorostenci a starší žáci, některé další turnaje už byly odloženy. Je otázkou, kolik se toho vzhledem k aktuální situaci a prázdninám skutečně odehraje. Čekají nás také únorové teambuildingy.

VÍKEND 5. - 6. 2. 2022
Tento víkend (5. - 6. 2.) se překvapivě hrají turnaje starších žáků, zde se dá očekávat snížená účast nejen hráčů, ale i týmů na turnajích, vzhledem k začínajícím prázdninám a nemocem. Naše áčko starších žáků se v sobotu představí v Karlových Varech, béčko pak ve stejný den na Slavii. Turnaj dorostenek v Klatovech bude s největší pravděpodobností kvůli absencím týmů zrušen.

Z elitních týmů nás čekají domácí zápasy žen (sobota proti Týnu nad Vltavou a neděle proti Soběslavi) a sobotní divizní utkání mužů proti TJ Centropen Dačice.
Pozvánka na víkendové zápasy žen

Pozvánka na sobotní zápas mužů

VÍKEND 12. - 13. 2. 2022
Druhý prázdninový víkend je o dost více nabitý. Náš klub nic nepořádá, ale v akci budou všechny tři mužské týmy. Áčko mužů hraje v neděli 13. 2. důležitý zápas na půdě Strakonic (17:00), béčko hraje v sobotu 12. 2. na Slavii a céčko v neděli v Rokycanech. Ženy mají volno, místo nich se na palubovkách soupeřů představí juniorky, hrají v sobotu na půdě Startu98 Praha a v neděli u FA Mladá Boleslav.

Junioři pokračují v dalších zápasech základní části také na palubovkách soupeřů. V sobotu na půdě České Lípy a v neděli v Ústí nad Labem. Áčko dorostu se v sobotu představí na turnaji na Kladně, béčko dorostu v Chebu. Původně naplánovaný turnaj přípravek v Tachově se kvůli prázdninám pravděpodobně bude přesouvat na jiný termín.

Únorové teambuildingy

V první prázdninový den, pátek 4. února je naplánováno klubové bruslení s trenéry a rodiči pro kategorie přípravky, elévů a mladších žáků. Máme zamluvený led v ICE Aréně Plzeň od 9:30 do 10:30 a samozřejmostí je možnost vzít si hokejku a pořádně si zablbnout. Tyto kategorie také nebudou během prázdnin mít žádné tréninky.

V sobotu 26. února čeká teambuilding pouze mladší žáky, kde figuruje spoustu nových hráčů, které je potřeba začlenit do kolektivu. V plánu je výlet vlakem na Šumavu, túra na zajímavá místa, něco dobrého k jídlu po cestě a samozřejmě spoustu zábavy. Koncem ledna měly teambuilding také holky, u kterých se to od letošní sezóny stává novou tradicí.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
13_20220117_211643.jpg

Máme nové webovky!

V pondělí 17. ledna 2022 jsme spustili nový klubový web, který je přímo napojený na členskou sekci a je plně automatizovaný. Web ještě není kompletní a hodně obsahu se bude postupně tvořit (např. Fan Shop). Děkujeme za trpělivost a věříme, že nový web poslouží k rychlejší navigaci a přehledu pro všechny členy, rodiče a fanoušky.