13_20220117_211643.jpg

Máme nové webovky!

V pondělí 17. ledna 2022 jsme spustili nový klubový web, který je přímo napojený na členskou sekci a je plně automatizovaný. Web ještě není kompletní a hodně obsahu se bude postupně tvořit (např. Fan Shop). Děkujeme za trpělivost a věříme, že nový web poslouží k rychlejší navigaci a přehledu pro všechny členy, rodiče a fanoušky.

Nový web je vytvořen přímo ve spolupráci s firmou EOS, která zajišťuje do klubů členskou sekci a se kterou spolupracujeme od jara roku 2021. Nejprve jsme do klubu implementovali novou členskou sekci, která ulehčila našim členům i rodičům fungování a komunikaci směrem ke klubu, dalším krokem je právě spuštění tohoto webu.

Web se bude ještě postupně ladit, chybí na něm spoustu informací a také bude mít svůj specifický grafický kabát, jeho finální podoba by měla být kompletní začátkem sezóny 2022/2023, tedy někdy v průběhu května a června 2022. Již nyní však fungují všechny základní funkce, které potřebují naši členové využívat.

Z webu se přímo proklikáte na členskou sekci, se kterou je úzce propojen. Velikou výhodou webu je také hezky zpracovaná stránka každého družstva, kde kromě společné fotky družstva najdete vždy aktuální ligovou tabulku, výsledky, program a soupisky jednotlivých týmů. Z webu se také bez problémů proklikáte na všechny sociální sítě (vpravo nahoře na homepage), dále třeba na aktuální zápasový program a spoustu dalších užitečných stránek. Data se aktualizují automaticky a web velmi dobře funguje i na mobilní verzi.

Spuštění nového webu okomentoval manažer klubu Adam Tkadlec: "Ještě jednou chci poděkovat našemu programátorovi Kamilovi Peškovi, který nám dlouhá léta spravoval staré webové stránky a prakticky sám vynalezl naší předchozí členskou sekci, která fungovala velmi dobře a ušetřila spoustě lidem v klubu neuvěřitelné množství práce."

"S postupem času bylo potřeba přejít na novou technologii, nejen z hlediska funkčnosti, ale také bezpečnosti osobních dat našich členů, což byla pro nás priorita a proto jsme tento krok učinili. Věřím, že se spuštěním nového webu ještě více zpříjemníme všem uživatelům komunikaci a přístup k potřebným informacím."

VÍTE, ŽE MŮŽETE MÍT VEŠKERÉ INFORMACE PŘÍMO V KLUBOVÉ MOBILNÍ APLIKACI?
Více info v článku ZDE. Klubový QR nebo číselný kód pro vstup do appky najdete na Vašich profilech v členské sekci po kliknutí na jméno (vpravo nahoře).

FOTO: Homepage nového webu FBŠ SLAVIA Plzeň

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
8_20211026_105941.jpg

Představení nového maskota klubu - SLÁVKA jde do akce!

Ve středu 20. října 2021 se pro náš klub udály hned dvě zajímavé a průlomové události. Kromě fantastického utkání 5. kola Poháru proti Mladé Boleslavi se také představila SLÁVKA, nový maskot našeho klubu a od nynějška náš věrný fanoušek a společník. Na jeho společnost se můžete těšit na významných klubových zápasech, na náborových a dalších klubových akcích, ale také na dětských turnajích.