Ochranné florbalové brýle jsou povinnou výbavou ve finských soutěžích a jako další klub v ČR zavádíme tuto povinnost také my. Od září 2022 u nás budou ochranné brýle povinně nosit děti v kategoriích minipřípravka, přípravka a elévové/elévky. Od září 2023 bude tato povinnost platit také pro kategorii mladších žáků a později i starších žáků.
První hrací víkend juniorského turnaje FAT PIPE Open Plzeň 2022 je minulostí. V sobotu na Slavii válčila přípravka, v neděli pak elévové. V obou kategoriích jsme se umístili mezi třemi nejlepšími týmy turnaje, vítězem se v obou kategoriích stal výběr z Písku. Gratulujeme všem oceněným, děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na poslední hrací den v neděli 22. 5.
Tento víkend 14. a 15. května a poté v neděli 22. května se na Slavii uskuteční třetí ročník mládežnického turnaje s názvem Fat Pipe Open Junior. Turnaj se kvůli pandemii dva roky neuskutečnil a nyní přichází s upraveným formátem. Jedná se o malý turnaj v systému 3+1, kde každá kategorie hraje pouze v jeden den. Hrát se bude v kategoriích minipřípravka (3+0), přípravka, elévové a mladší žákyně.
Projekt běží teprve od začátku května. Akademie talentovaných florbalistů (ATF), která zaštituje hráče FbC Plzeň a FBŠ SLAVIA Plzeň, měla na programu první seznamovací akci – byl jím turnaj Prague Floorball Cup. Na tento turnaj jsme vyrazili ve dvou týmech a prakticky v kompletním složení hráčů.
Představení nového maskota klubu - SLÁVKA jde do akce!
Ve středu 20. října 2021 se pro náš klub udály hned dvě zajímavé a průlomové události. Kromě fantastického utkání 5. kola Poháru proti Mladé Boleslavi se také představila SLÁVKA, nový maskot našeho klubu a od nynějška náš věrný fanoušek a společník. Na jeho společnost se můžete těšit na významných klubových zápasech, na náborových a dalších klubových akcích, ale také na dětských turnajích.
Vážení členové, sportovní přátelé, hráči, hráčky, rodiče a děti,
dovolte nám, abychom Vám představili naší novou posilu. Narodila se tento rok v září. I přes svůj nízký věk je poměrně velká, rychlá a nejvíce hravá. Má ráda lidi a to hlavně děti. Pochází z daleké pohádkové země, odkud pochází i její ostatní příbuzní. Když jste v její blízkosti, měli byste se neustále držet na pozoru. Nikdy nevíte, co ji zrovna napadne. Na svůj dres si naše nová posila vybrala číslovku 08, což je koncové číslo roku, ve kterém vznikl náš klub - tedy 2008.
Prosím, přivítejme v našem klubu FBŠ SLAVIA Plzeň našeho nového maskota - sovu jménem SLÁVKA !
Nový maskot rozšíří naši fanouškovskou základnu a stane se nedílnou součástí klubu. Jsme moc rádi, že ho mezi námi můžeme přivítat a těšíme se na spoustu společných akcí. Na našem novém webu, na kterém usilovně pracujeme, bude mít svou vlastní stránku a bude naším plnohodnotným členem a především potom nejlepším parťákem nejmenších florbalistů na turnajích a zápasech.
Kromě toho už si Slávka stihla založit i svůj facebookový a instagramový účet, který můžete začít sledovat. Asi nebude mít moc časté příspěvky, přece jenom s křídly se píše trochu hůře, ale určitě si na své přijde! A pár dalších informací o Slávce:
Jméno: Slávka Datum představení: 20. 10. 2021 Výška: 212cm Váha: 8,5kg Vlastnosti: hravost, vychytralost, přátelskost, radost, upřímnost Schopnosti a dovednosti: házení, přihrávka, pomalý běh, high five
Ve středu 20. října 2021 se pro náš klub udály hned dvě zajímavé a průlomové události. Kromě fantastického utkání 5. kola Poháru proti Mladé Boleslavi se také představila SLÁVKA, nový maskot našeho klubu a od nynějška náš věrný fanoušek a společník. Na jeho společnost se můžete těšit na významných klubových zápasech, na náborových a dalších klubových akcích, ale také na dětských turnajích.