Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
98_20221017_113111.jpeg

Maskot Slávka poprvé v sezóně v akci!

Další hrací víkend je za námi a mimo našich 10 družstev se představil i maskot! Sova Slávka se ukázala na nedělním turnaji elévů na Slavii a chystá se na nadcházející akce. Našim elévům i elévkám se navíc velmi dařilo a první turnaj si skvěle užili. Muži A si připsali druhou domácí výhru v sezóně, muži B druhou výhru v sezóně celkově. Ženy si z výjezdu na sever přivezly čtyři body.

Maskot SLÁVKA poprvé v akci
V neděli se u nás uskutečnily první turnaje elévů v sezóně 2022/2023. Na Slavii se představilo celkem 11 týmů z různých klubů a k vidění bylo více než 20 zápasů. Na chvíli se zastavil i klubový maskot Slávka a samozřejmě si nenechal ujít možnost se vyfotit s jedním z našich týmů (viz. foto). Na dvou turnajích hrály také tři naše týmy, dva chlapecké a jeden dívčí. Družstvu white se dařilo skvěle, družstvo red získávalo zkušenosti a holky ukázaly svůj potenciál.

Z mládežnických turnajů se dále hrály turnaje starších žáků. Naše děvčata hrála v sobotu na Slavii a připsala si jednu výhru, jednu remízu a jednu prohru. Na turnaji třetího koše v Area D potvrdili roli favorita kluci, kteří vyhráli všechny tři zápasy. Béčko starších žáků bylo na nedělním přeboru 3+1 také úspěšné.

Foto z turnaje starších žáků v Area 

Foto z turnaje žákyň na Slavii

Dospělé týmy byly o víkendu úspěšné
Výsledky našich dospělých týmů i ohlasy ze zápasů najdete v článku v jeho pravé části. V každém z nich se našim týmům podařilo bodovat. Muži A doma porazili Jaroměř 7:4 a drží druhé místo v tabulce Národní ligy. Ženy v sobotu vyhrály v Litvínově (8:1) a v neděli prohrály v prodloužení na půdě Chomutova (4:5pp). Muži B si připsali druhou výhru v sezóně za zvládnutý zápas na půdě Panthers Praha B v poměru 7:3. Navíc si poprvé v sezóně zahráli v dresech s grafikou Greyhounds (viz. foto).

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
97_20221013_142451.jpg

Obránce Filip Blažek před zápasem s Jaroměří: "Potřebujeme ještě zodpovědnější přístup"

Dalším soupeřem mužského A týmu bude o víkendu tým TJ Sokol Jaroměř. Před zápasem hovořil o úvodu letošní sezóny obránce domácí Plzně Filip Blažek, který patří k základním kamenům sestavy. Ženy se představí na severu, na Slavii se uskuteční také turnaj starších žáků, kde hrají naše žákyně a do sezóny vstoupí domácím turnajem elévové.