Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
238_20231022_182527.jpg

Mužské áčko zvládlo zápas v Písku za tři body s nulou vzadu, béčko znovu dvakrát zvítězilo

Z našich elitních týmů se o uplynulém víkendu představili pouze muži A. V zápase na palubovce Písku předvedli skvělý týmový výkon a odvezli si důležité vítězství 7:0. Muži B znovu zvládli oba své zápasy a jsou jasným lídrem Regionální soutěže. Dorostenkám se na turnaji v Praze bodovat nepodařilo.

Muži A se vrací na vítěznou vlnu

V Písku otevřel skóre už po 19 sekundách hry Honza Huleš a nasměroval Slavii k vítězství. Hubená první třetina skončila pouze 1:0, ale v dalším průběhu utkání Slávisté branky postupně přidávali. Dva góly si připsali právě Huleš a také Filip Blažek. Nejlepším hráčem Plzně byl Jakub Mikolášek, který si připsal tři kanadské body. Počítá se také první čisté konto v sezóně pro brankáře Dana Doláka. Konečné skóre se zastavilo na čísle 7:0 pro Slavii.

Plzeň si tak připsala druhou výhru v řadě a pohybuje se v horních příčkách tabulky. Utkání okomentoval spokojený trenér hostí Jakub Šimek takto: https://youtube.com/shorts/kWH5G2K5ifM?si=3UtAbtgIxwr4JuHA

Společné foto mužů A ze zápasu v Písku:


Velmi se daří nově poskládanému týmu mužů B. Na nedělním turnaji ve Šťáhlavech si dokázali poradit s Domažlicemi (9:3) i s Rokycany (4:0) a se stoprocentní bilancí výher ze šesti zápasů se zatím drží na čele Regionální ligy. V neděli hrály v rámci 1. ligy také dorostenky, ale v zápasech proti dvěma pražským týmům neuspěly, podlehly BLACK ANGELS 0:2 a FbŠ Bohemians 4:9. Starší žáci A obsadili na turnaji v Klatovech druhé místo.

V sobotu hrály další naše mládežnické týmy - elévové White na turnaji ve Vejprnicích, elévové Red na 14. základní škole v Plzni, mladší žáci Red v daleké Aši a mladší žákyně na přeboru 3+1 v Klatovech. Děkujeme všem rodičům a ostatním fanouškům za skvělou podporu nejen při turnajích mládeže.

B tým mužů ve Šťáhlavech:

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
236_20231020_143436.jpg

Fyzioterapie jako důležitá součást zdravého vývoje sportovce, představujeme projekt STUDIO ZDRAVÝCH ZAD Plzeň

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se znovu v servisu pro své členy posouvá o kus dál. Jsme na prahu spuštění jedinečné spolupráce s jedním z nejlepších sportovní center se zaměřením na rekondiční služby a masáže v Plzni s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. V článku se dovíte podrobnosti o nové spolupráci a hlavně informaci o tom, jak se můžete na terapii či masáž objednat.

235_20231019_082439.jpg

Víkendový florbal: Muži A jedou po dvou letech znovu do Písku, ženy i junioři mají volno

Několik sezón proti sobě Písek a Slavia nastupovali v rámci Divize, než se Plzni podařilo v roce 2022 postoupit výše. Písku se to podařilo o rok později a nyní se oba týmy znovu utkají proti sobě v rámci 7. kola Národní ligy - západ. Své turnaje mají na programu také muži B, dorostenky, starší žáci A, mladší žákyně, mladší žáci red a dva týmy elévů.