236_20231020_143436.jpg

Fyzioterapie jako důležitá součást zdravého vývoje sportovce, představujeme projekt STUDIO ZDRAVÝCH ZAD Plzeň

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se znovu v servisu pro své členy posouvá o kus dál. Jsme na prahu spuštění jedinečné spolupráce s jedním z nejlepších sportovní center se zaměřením na rekondiční služby a masáže v Plzni s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. V článku se dovíte podrobnosti o nové spolupráci a hlavně informaci o tom, jak se můžete na terapii či masáž objednat.

STUDIO ZDRAVÝCH ZAD - SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ CENTRUM

  • hlavní partner klubu v oblasti fyzioterapie, masáží, relaxace
  • široká nabídka služeb a lidský přístup
  • rámcová klubová sleva 100,- na jednotlivou službu (dle fyzioterapeuta)
  • rezervační formulář na odkazu ZDE (je potřeba překliknout na rezervaci na FBŠ SLAVIA PLZEŇ): https://www.reservio.cz/b/stud...
  • SLUŽBY: diagnostika pohybového aparátu, fyzioterapie, ergoterapie (poúrazové), sportovní masáže, relaxační masáže, tejpování a další...

Studio zdravých zad je v Plzni jedinečný projekt podobně smýšlejících lidí z fitness prostředí. Nejedná se o doktory ani rehabilitační pracovníky, ale o vystudované fyzioterapeuty, trenéry a maséry, kteří se zajímají o zdravý životní styl a zdravý pohyb. Věnují se hlavně pohybu lidského těla a věří v sílu svalů, což je i v našem sportu naprostý základ.

Jsme hrdi, že můžeme spojit náš klub s touto značkou. Studio už pomohlo celé řadě výkonnostních i amatérských sportovců a kromě kvalitní rekondiční terapie nabízí samozřejmě i masérské služby, které jsou pro nás využitelné. 

Pro začátek nejvíce pro naše členy doporučujeme službu v rezervaci zvanou "Diagnostika FBŠ" s tímto popisem: "Lámeš si hlavu s tím, proč tě něco opakovaně bolí, nebo proč ti něco nejde? Diagnostika pohybového aparátu prozradí, co je potřeba kompenzovat a náš tým ti poradí, jak na to!"

Právě díky této diagnostice budete přesně vědět, na co se při svém tréninku nyní zaměřit a jak v rámci vlastního tréninkového programu budovat lepší a zdravější pohyb. Florbal dává našim tělům pořádně zabrat a správná prevence pohybového aparátu může nejen výrazně zvýšit výkonnost sportovce, ale hlavně zamezit budoucím zranění.

Jako klub tuto službu výrazně doporučujeme všem našim sportovcům od 15 let výše. Je potřeba zmínit, že fyzioterapie není pouze pro akutní stavy, ale jedná se dnes již o nedílnou součást procesu výkonnostního sportovce. 

CHCI SE OBJEDNAT, JAK NA TO?

PŘES REZERVAČNÍ FORMULÁŘ VYBERETE SLOŽKU "FBŠ SLAVIA PLZEŇ", VYBERETE POŽADOVANOU SLUŽBU A DLE FORMULÁŘE SE NAHLÁSÍTE NA KONKRÉTNÍ TERMÍN. Mailem vám přijde potvrzení a pak už stačí pouze přijít.
Adresa studia:
 Zikmunda Wintra 7, Plzeň

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
213_20230831_151317.jpg

SLEVY PRO ČLENY: FLOW Nutrition novým partnerem klubu, vysoce kvalitní doplňky stravy pro sportovce i běžnou populaci

Od nové sezóny spouštíme další spolupráci s e-shopem, který se zaměřuje na výrobu a prodej potravinových doplňků a suplementů pro sportovce i běžnou populaci. Jedná se o společnost FLOW Nutrition, která vyrábí produkty v té nejvyšší kvalitě. Naši členové tak mají možnost vyzkoušet suplementy nové generace za skvělé ceny!

216_20230905_172913.jpeg

SLEVY PRO ČLENY: Přijďte si zacvičit do KWK Fitness za bezkonkurenčních 80,- korun

Již přes dva roky pokračujeme ve spolupráci s největším plzeňským fitness centrem s názvem KWK Fitness Plzeň. Naši členové nad 15 let disponují slevou 50% a mohou si jít zacvičit za bezkonkurenčních 80,- korun, lepší cenu v rámci plzeňských fitek nenajdete a navíc nejste vázáni na měsíční permanentku. Vyzýváme tak všechny aktivní členy k využití této možnosti.