213_20230831_151317.jpg

SLEVY PRO ČLENY: FLOW Nutrition novým partnerem klubu, vysoce kvalitní doplňky stravy pro sportovce i běžnou populaci

Od nové sezóny spouštíme další spolupráci s e-shopem, který se zaměřuje na výrobu a prodej potravinových doplňků a suplementů pro sportovce i běžnou populaci. Jedná se o společnost FLOW Nutrition, která vyrábí produkty v té nejvyšší kvalitě. Naši členové tak mají možnost vyzkoušet suplementy nové generace za skvělé ceny!

Jedná se o poměrně novou společnost, která ale vyrábí dle složení a hodnocení ty nejlepší produkty na trhu! Klade důraz především na kvalitu a velikým bonusem je fakt, že se jedná čistě o českou firmu, která si produkty sama vyvíjí i vyrábí a to na základě dlouholetých zkušeností. Ambasadory společnosti FLOW NUTRITION jsou hokejisté Michal Kempný a Roman Will, nejen díky nim si produkty zakupuje celá řada profesionálních sportovců nejen z ledního hokeje, ale i dalších sportů.

Kromě doplňků stravy na e-shopu naleznete také brýle proti modrému světlu, různé výhodné balíčky a vitamíny nejen pro sportovce, ale pro běžné užití, např. hořčík nebo Omega 3.

PŘEDSTAVENÍ - Vyvíjíme produkty pro správné fungování těla v náročných podmínkách 21. století

Hello, my jsme Flow! Tvoříme pro vás doplňky stravy tak trochu jinak. Život ve 21. století se vyznačuje hektičností, stresem a nezdravým životním stylem. Lidské tělo i mysl denně podávají neskutečné výkony. Sami jsme hledali kvalitní doplňky stravy, které by pomohly stíhat tempo dnešní doby. Nenašli jsme, a tak jsme si je sami vytvořili. Nechytáme vás na sladké řeči. Neskrýváme průměrnost za marketingovým pozlátkem. Hrajeme na transparentní složení i přístup. Zároveň víme, že tobolkou vše teprve začíná. Ke všem produktům pro vás máme návody plné vychytávek

NAŠI ČLENOVÉ A RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI DISPONUJÍ NA CELÝ SORTIMENT NA E-SHOPU SKVĚLOU SLEVOU 30%!

Např. za skvělý syrovátkový protein 900g tak zaplatíte pouze 413,- korun, za velmi kvalitní hořčík 90 kapslí ve formě bysglicinátu pak 343,- korun. Na stránkách najdete spoustu dalších produktů na optimalizaci zdraví i zvýšení sportovního výkonu.

Informace o vývoji produktů Flow: https://flow-nutrition.cz/page...

JAK MŮŽU OBJEDNAT?

Vybírat můžete na webu https://flow-nutrition.cz/, objednávka lze zatím zprocesovat pouze přes klub, po výběru tedy pošlete odkazy na vybrané produkty a jejich množství na emailovou adresu adam.tkadlec@fbsslaviaplzen.cz a my vše objednáme. Máme zde garantovanou minimální částku pro objednávku, někdy se tedy může stát, že budeme čekat na více objednávek a může to chvíli trvat. O všem budeme včas informovat.

Následně si objednávku na Slavii vyzvednete a zaplatíte přes členskou sekci.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
211_20230829_094400.jpg

Pohár Českého florbalu začal úspěšně, muži postupují do 3. kola, ženy jdou také dál

O uplynulém víkendu vstoupily naše dva elitní týmy do mistrovských zápasů. Muži FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň v rámci 2. kola Poháru Českého florbalu uspěli na půdě USK Akademik Cheb vysoko 10:3. Ženy v 1. kole obsadily druhé místo ve skupině a postoupily rovnou do 3. kola. V dalším kole muži narazí na Panthers Praha, ženy na BLACK ANGELS.

206_20230726_113302.jpg

PODĚKOVÁNÍ: Na projektu Bistro na hale (Donio) se vybralo skvělých 130 000,- korun

Dobročinný projekt na webu Donio.cz, kde se od dubna 2023 vybíraly dobrovolné finanční příspěvky na stavbu bistra na domácí hale Slavia je u konce. Rádi bychom tímto poděkovali všem 118 přispěvatelům, díky kterým je reálné, že se projekt podaří uskutečnit. Nyní bude vše záviset na tělovýchovné jednotě Slavia Plzeň, která projekt založila.

201_20230619_140435.jpg

Byly rozlosovány celostátní soutěže, muži A začínají 9. září doma s Benešovem

Minulý víkend proběhl v Brně los celostátních soutěží Českého florbalu pro sezónu 2023/2024. Naše elitní týmy mužů i žen tak znají své soupeře pro úvodní kola Národní ligy, respektive 1. ligy žen. Svůj los už ví také junioři A a dorostenci A. V poháru budou muži začínat až ve 2. kole, ženy čeká skupinové 1. kolo.