206_20230726_113302.jpg

PODĚKOVÁNÍ: Na projektu Bistro na hale (Donio) se vybralo skvělých 130 000,- korun

Dobročinný projekt na webu Donio.cz, kde se od dubna 2023 vybíraly dobrovolné finanční příspěvky na stavbu bistra na domácí hale Slavia je u konce. Rádi bychom tímto poděkovali všem 118 přispěvatelům, díky kterým je reálné, že se projekt podaří uskutečnit. Nyní bude vše záviset na tělovýchovné jednotě Slavia Plzeň, která projekt založila.

Dohromady se za tři měsíce vybralo parádních 130 548,- korun. K úspěšnému ukončení projektu bylo potřeba vybrat alespoň čtvrtinu z původních 400 000,-, což se tedy s přehledem podařilo. Vybrané peníze se tedy budou moci použít, ale aby celý projekt klapnul, bude potřeba ještě obstarat hodně věcí a stále to nebude jisté, ale ten základ se povedl a to díky vám.

Tímto článkem bychom tedy chtěli poděkovat všem našim přispěvatelům, kteří se na tom podíleli. Více než z 90% totiž přispívali lidé právě z našeho florbalového klubu, což je obrovský úspěch a závazek. Pomohla hlavně velká spousta rodičů dětí od nás z klubu, ale také dospělí hráči a hráčky nebo samotné týmy mužů a žen. Kdo za své přispění má inkasovat nějakou vybranou odměnu, očekávejte email s informacemi.

Nejdéle si na odměnu počkají ti, co si zaškrtli "Nealkoholický nápoj jako poděkování za Vaši podporu", ale věříme, že budou trpěliví a na svůj nápoj se budou těšit. Bylo také spousta přispěvatelů, kteří si jako odměnu vybrali pouze "Dobrý pocit", děkujeme všem!

A teď to hlavní a sice fakt, na co jednota plánuje vybrané peníze použít?
Výhradně na náklady spojené s projektem občerstvení a sociálního zařízení u naší haly. V první řadě půjde o zemní práce, přípojku vody, kanalizace a elektřiny. Dále na pořízení vlastních kontejnerů a jejich úpravy. Jako první etapa je v plánu zprovoznění samotného občerstvení. Následovat bude vybudování toalet ve spodním kontejneru a další drobné úpravy.

Co se týče termínu, je jisté, že do začátku sezóny se vše nestihne, ale budeme se snažit dělat vše pro to, aby již na zimní měsíce bistro alespoň v základním režimu fungovalo. Přímé poděkování od předsedy našeho klubu a zároveň manažera jednoty TJ Slavia Plzeň pana Milana Bejčka zveřejníme brzy na sociálních sítích.

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
205_20230724_121520.jpg

Fat Pipe Open 2023: Přehled umístěných týmů a shrnutí turnaje

V pořadí 9. ročník plzeňského turnaje Fat Pipe Open pro dospělé je za námi. Již tradiční akce přinesla spoustu zajímavých soubojů i emocí a přinášíme krátké shrnutí letošního turnaje. Vítězným týmem v turnaji mužů se stal výběr Šalina in da Plzeň, v turnaji žen uspěla děvčata z týmu SKVladno. Gratulujeme všem umístěným týmům ke skvělým výkonům.

200_20230613_130153.jpg

NOVINKA: Do celostátní soutěže přihlašujeme společný tým s názvem Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA

Do nové sezóny 2023/2024 přicházíme s další žhavou novinkou. Po počáteční spolupráci klubů FBŠ SLAVIA Plzeň a FbC Plzeň v rámci programu talentovaných florbalistů s názvem ATF nyní přihlašujeme také společné týmy juniorů. První tým byl přihlášen do nejvyšší celostátní soutěže a již zná své soupeře do úvodní kvalifikační části letošní sezóny.

182_20230424_124704.jpg

DĚKUJEME ZA PODPORU! Muži A zakončili úspěšnou sezónu 2022/2023

Velmi úspěšná sezóna 2022/2023 je definitivně za námi. Zakončili ji muži A, kteří v barážové sérii o 1. ligu ani jednou nestačili na pražského soupeře FAT PIPE Start98 a prohráli 0:3 na zápasy. Ve své premiérové sezóně v Národní lize byli krůček od postupu do vyšší soutěže a sezónu budou hodnotit kladně. Příští víkend se ještě hraje závěrečný turnaj ligy mladších žáků.