216_20230905_172913.jpeg

SLEVY PRO ČLENY: Přijďte si zacvičit do KWK Fitness za bezkonkurenčních 80,- korun

Již přes dva roky pokračujeme ve spolupráci s největším plzeňským fitness centrem s názvem KWK Fitness Plzeň. Naši členové nad 15 let disponují slevou 50% a mohou si jít zacvičit za bezkonkurenčních 80,- korun, lepší cenu v rámci plzeňských fitek nenajdete a navíc nejste vázáni na měsíční permanentku. Vyzýváme tak všechny aktivní členy k využití této možnosti.

Podmínkou tedy je, že sleva se vztahuje pouze na jednorázový vstup v době fungování recepce fitness centra, její hodiny naleznete ZDE. Kromě cvičení můžete využít také přístroje na měření tělesných hodnot s názvem INBODY. 

Webovky: https://kwkfit.cz/
Provoz recepce:
Pondělí až pátek 9:00 - 20:00
Sobota - zavřeno
Neděle 9:00 - 13:00

Jednorázové vstupné po slevě: 80,- (místo původních 150,- s členskou kartou nebo 250,- bez karty)

Cvičení není omezeno délkou, je potřeba s sebou mít vlastní ručník a můžete mít i vlastní lahev s pitím. Na recepci je potřeba se prokázat občanským průkazem a říci, že jdete z klubu FBŠ SLAVIA Plzeň na slevový vstup.

Součástí fitka je také měřící přístroj INBODY 220, který poměrně spolehlivě měří spoustu tělesných hodnot jako jsou procento svalové hmoty v těle, procento tuku, vody, BMI index, útrobní tuk, hodnotu bazálního metabolismu a spoustu dalšího. Běžná cena je 400,- korun a v rámci našeho partnerství budeme i na tuto službu využívat 50% slevu, tedy 200,- korun.

Více info přímo na telefonu KWK Fitness: 377 260 205, 602 407 167

O FITKU:

Jedná se o největší fitness centrum v Plzni, které funguje od roku 2005 a patří mezi ty nejtradičnější. Je na Doubravce v ulici Spolková 31 a disponuje širokou nabídkou různého vybavení, zároveň je určeno pro všechny výkonnostní kategorie cvičenců. Silový trénink je dnes již nedílnou součástí přípravy florbalistů a florbalistek a je to nejvíce opomíjená součást našich tréninků. Jsme proto rádi, že zde máme pro naše hráče a hráčky další možnost, jak se mohou sami v této oblasti zlepšovat. Ve fitku nechybí například ani kardiozóna nebo prostory pro funkční trénink.

Pár fotek z fitness centra

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
213_20230831_151317.jpg

SLEVY PRO ČLENY: FLOW Nutrition novým partnerem klubu, vysoce kvalitní doplňky stravy pro sportovce i běžnou populaci

Od nové sezóny spouštíme další spolupráci s e-shopem, který se zaměřuje na výrobu a prodej potravinových doplňků a suplementů pro sportovce i běžnou populaci. Jedná se o společnost FLOW Nutrition, která vyrábí produkty v té nejvyšší kvalitě. Naši členové tak mají možnost vyzkoušet suplementy nové generace za skvělé ceny!