Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
48_20220422_121522.jpg

Poslední hrací víkend sezóny 2021/2022 pro juniory B, elévy a mladší žáky. Muži a ženy vyráží na teambuilding

Po dvou letech se konečně podařilo odehrát kompletní sezónu. Na programu budou ještě nějaké dohrávky, například zápas mužů B příští víkend 1. 5. nebo další středeční dohrávky dorostenců, ale ta hlavní část je splněna a odehrána. Nadcházející víkend jdou do akce junioři B, oba týmy mladších žáků, dva týmy elévů a jeden tým elévek.

Poslední hrací víkend sezóny pořádáme dva turnaje. V sobotu se od 9 hodin představí na Slavii mladší žáci a čeká je nejtěžší možný turnaj, kde se utkají proti čtyřem těžkým soupeřům. Druhý tým mladších žáků se představí v neděli v Domažlicích. Druhý turnaj pořádají elévky v neděli na 25. základní škole v Plzni a kromě nich hraje na tomto turnaji také jedno chlapecké družstvo. Naše druhé družstvo elévů hraje na sobotním turnaji v Tachově.

Na své dohrávky čeká regionální liga juniorů. Naši kluci sehrají v sobotu v Rokycanech hned tři utkání, proti Klatovům, Sokolovu a Gorilám Plzeň. Příštím víkendem 30. 4. - 1. 5. 2022 také oficiálně končí sezóna 2021/2022 a začíná nová.

Zapomenout nesmíme ani na výlet našich žen do rakouského Salzburgu, kde si v rámci přátelské spolupráce zahrají dva zápasy proti místní ženské reprezentaci. Více informací o celém výletu naleznete v přiloženém článku. Také muže čeká zajímavá akce, v rámci zakončení postupové sezóny jedou na víkendový teambuilding na chatu v šumavské obci Hojsova Stráž.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň