Florbal už dávno není jen klučičí sport. Naopak – dívčí a ženský florbal jde neuvěřitelně nahoru a každým rokem přibývá holek, které chtějí makat, zlepšovat se a užívat si hru naplno. A právě pro ně chystáme na pátek 8.5. speciální akci!



Florbalisté FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se chystají na pondělí 17. listopadu na speciální sváteční utkání 1. ligy mužů. Od 18:00 se naši borci postaví vedoucímu týmu soutěže – ASK Orka Stará Boleslav. Zápas bude věnován Dni boje za svobodu a demokracii, a kromě špičkového florbalu čeká fanoušky i tematický doprovodný program a zvýhodněné vstupné.
Sváteční pondělí bude na Slavii patřit nejen sportu, ale i připomínce událostí 17. listopadu. Utkání nabídne důstojnou atmosféru i symbolické propojení s významným dnem české historie.
Celý večer otevře státní hymna před úvodním hvizdem. O přestávkách si pak fanoušci budou moct zasoutěžit v kvízech na téma Dne boje za svobodu a demokracii, a ti nejpozornější si odnesou drobné ceny. Sledujte naše sociální sítě pro více informací.
A protože chceme, aby tribuny ve sváteční večer praskaly ve švech, připravili jsme i zvýhodněné vstupné – pouze 50 Kč!
Podpořte naše hráče v souboji s lídrem tabulky a ukažte, že i Plzeň má srdce bijící pro svobodu i florbal!
Oblékněte se do červené, modré a bílé, vezměte rodinu nebo kamarády a přijďte zažít sváteční večer, na který se bude dlouho vzpomínat. Pokud máte a chcete, můžete přibalit i státní vlajku.
Pondělí 17. 11. od 18:00 - hala Slavia VŠ Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vs. ASK Orka Stará Boleslav


11. kolo 1. ligy mužů je minulostí a soutěž pokračuje ve své vyrovnanosti. Bodové rozdíly mezi horní a spodní částí tabulky se sice zvětšují, ale stále platí pravidlo, že tým ze spodní části tabulky může porazit tým z horní části. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň potvrdila dobrou formu a i přes vysoký počet zraněných hráčů doma porazila Torpedo Havířov 3:2 po samostatných nájezdech.
Muži FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň si pochvalují zlepšené výkony i výsledky z venkovních zápasů. Na palubovce soupeře dokázali zvítězit za tři body už potřetí v řadě, tentokrát si odváží výhru 8:5 z palubovky Goldea PANTHERS OTROKOVICE. V tabulce drží příznivé čtvrté místo a nyní je čekají dva domácí duely v řadě.
Slávistky mají za sebou náročné nedělní utkání, ve kterém se postavily proti aktuálně třetímu týmu tabulky. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a nesl se ve vysokém tempu. Oba týmy si během šedesáti minut dokázaly vytvořit několik nebezpečných šancí, ale po dramatickém průběhu utkání Slávistky podlehly 4:6.
1. liga mužů už vyhlíží vánoční pauzu, ve které budou moci týmy doléčit šrámy a odpočinout si po nejnáročnější části letošní sezony. K tomu ale ještě zbývá pár zápasů a dva z nich sehrají muži FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň tento prodloužený víkend 15.–17. 11. na domácí palubovce! V sobotu přivítají od 18 hodin Chomutov, ve sváteční pondělí pak od 18 hodin Orku Stará Boleslav.