Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
26_20220225_135511.jpg

PROGRAM NA VÍKEND: Junioři a juniorky hrají doma poslední zápasy základní části

Je před námi poslední hrací víkend základních částí soutěží, kde hrají naše čtyři elitní družstva. Ženy skončily už minul víkend a teď je budou následovat juniorky, muži A a junioři A. Muži hrají poslední zápas venku na půdě Českých Budějovic. Na Slavii můžete přijít oba dny fandit juniorkám a juniorům. Zejména kluci budou podporu potřebovat, hrají totiž o účast v play off.

V sobotu i v neděli hrají jako první juniorky. V sobotu od 16:15 přivítají na domácí palubovce prvního pražského soupeře - BLACK ANGELS. Soupeř je v tabulce 1. ligy na osmém místě a podle toho je v zápase favoritem, ale plzeňská děvčata mají v posledních zápasech skvělou formu a určitě si před blížícím se play off budou chtít zvednout sebevědomí. V neděli od 13:45 pak juniorky přivítají druhý pražský tým - FbŠ Bohemians.

POZVÁNKA NA ZÁPASY JUNIOREK

Juniory čekají také dva domácí duely, ve kterých budou obhajovat či vylepšovat svou aktuální šestou příčku v tabulce 1. ligy juniorů - druhé skupiny. Tu potřebují udržet, aby nepřišly o blížící se play off. K jistotě udržení šestého místa potřebují kluci získat alespoň čtyři body. Jak už letos ale ukázali, pokud hrají v kompletní sestavě, mohou ve své skupině porazit kohokoliv.

Sobotní zápas proti Chomutovu startuje v 19 hodin a soupeř je v tabulce se stejným bodovým ziskem, ale má o zápas méně. Nedělní zápas pak sehrají v 16:30 proti týmu FB Hurrican Karlovy Vary, které už nemají šanci o postup do play off zabojovat a nachází se na devátém místě tabulky.

POZVÁNKA NA ZÁPASY JUNIORŮ

Muži A hrají poslední zápas základní části na půdě rezervy Štírů z Českých Budějovic. Zápas už nic nezmění na tom, že muži obsadí v tabulce první místo a chystají se na play up. Článek o postupovém klíči do Národní ligy včetně rozhovoru s kapitánem Filipem Štedrým najdete ZDE.

Svůj další turnaj v hale na Kladně hrají dorostenci A, v sobotu se utkají s domácím Kladnem a s Teplicemi a budou chtít navázat na poslední turnaj, kde oba tyto soupeře dokázali porazit. V sobotu hrají ještě elévky, představí se na turnaji v Rokycanech. V neděli je pak na programu turnaj starších žákyň 3+1 v Karlových Varech a turnaj prvního koše mladších žáků v Tachově, kam vyráží naše první družstvo.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
25_20220223_121932.jpg

ROZHOVOR: Kapitán Filip Štědrý před začátkem play up: "Do nadstavby musíme jít s pokorou a s nohama na zemi"

O víkendu čeká naše mužské áčko poslední zápas základní části Divize a už nyní je jasné, že poprvé v historii klubu obsadíme v tabulce první příčku s nejlepší výchozí pozicí do prvního kola nadstavby o postup do Národní ligy. V článku se dovíte, jaký je postupový klíč do vyšší soutěže a hlavně si přečtěte rozhovor s kapitánem mužů Filipem Štědrým, který se rozpovídal o letošní sezóně.