Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
46_20220411_105418.jpg

SOUHRN: Muži B znovu bodovali pouze z poloviny, hrály se poslední turnaje starších žáků a přípravek

V jednom z posledních hracích víkendů v sezóně 2021/2022 se představilo sedm našich družstev. Mužské béčko celou sezónu sbírá na turnajích polovinu bodů za výhru a prohru a tak se stalo i na jejich závěrečném turnaji na Slavii. Po sezóně mají také oba týmy starších žáků, starší žákyně a oba týmy přípravek.

V prvním nedělním utkání regionální soutěže mužů se hrálo derby mezi FBŠ SLAVIA Plzeň a FBŠ Gorily Plzeň B. Podobně jako u A týmu byla úspěšnější Slavia, která zvítězila vysoko 11:4. Ve druhém zápase však čekal tým Greyhounds Plzeň, tedy vedoucí celek tabulky a také tým, se kterým nedokázalo béčko letos ani jednou bodovat. Tentokrát to znovu bylo těsné, ale po porážce 1:2 zůstala Slavia bez bodu.

V tabulce regionální ligy obsadila Slavia konečné páté místo. Nutno říci, že základní kádr B týmu mužů se během sezóny několikrát obměnil a byli pouze 4 hráči, kteří na turnajích hráli stabilně. Výsledkově to sice nebylo vždy ono, ale herně se většina turnajů povedla a s dalšími novými tvářemi z končícího ročníku juniorů by příští rok měl být tým ještě více konkurenceschopný.


Starší žáci A se na posledním turnaji sezóny představili ve 2. koši a vyhráli všechny tři zápasy i ve značně oslabené sestavě, béčko hrálo doma na Slavii a naopak třikrát prohrálo. Veškeré výsledky z víkendu naleznete na pravidelně aktualizované stránce našeho webu: https://www.fbsslaviaplzen.cz/...

Foto z turnaje starších žáků A v Rokycanech:

Starší žákyně navázaly na poslední povedené turnaje a také s přehledem zvítězili, mladší žáci red hráli na nedělním odpoledním turnaji v Tachově a tentokrát se jim tolik nedařilo. Oba týmy přípravky řádily na posledních turnajích na Krašovské. Příští velikonoční víkend se nic nehraje, poté budou na programu poslední turnaje mladších žáků a elévů a také nějaké dohrávky z turnajů, které se kvůli covidu přehodily na jiný termín.

Foto z turnaje přípravek na Krašovské:

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
45_20220407_142929.jpg

Superfinálový víkend: Muži B hrají poslední turnaj na Slavii, hrají se turnaje starších žáků a žákyň

Další hrací víkend je ve znamení dohrávaných turnajů. Poslední zápasy odehrají muži B, v neděli je čeká turnaj na Slavii. Starší žáci se představí na Slavii a v Rokycanech, starší žákyně pořádají doma na 25. ZŠ. Oba týmy přípravek si zahrají v neděli na Krašovské a mladší žáci red v Tachově. V sobotu se v Praze uskuteční očekávané SUPERFINÁLE, tedy finále mužské a ženské nejvyšší ligy.