Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
45_20220407_142929.jpg

Superfinálový víkend: Muži B hrají poslední turnaj na Slavii, hrají se turnaje starších žáků a žákyň

Další hrací víkend je ve znamení dohrávaných turnajů. Poslední zápasy odehrají muži B, v neděli je čeká turnaj na Slavii. Starší žáci se představí na Slavii a v Rokycanech, starší žákyně pořádají doma na 25. ZŠ. Oba týmy přípravek si zahrají v neděli na Krašovské a mladší žáci red v Tachově. V sobotu se v Praze uskuteční očekávané SUPERFINÁLE, tedy finále mužské a ženské nejvyšší ligy.

V sobotu startují na Slavii od rána starší žáci B, kteří se na turnaji představí proti Interobalu, Domažlicím a Tlučné. Áčko hraje ve stejný den v Rokycanech a čekají ho zápasy proti Tachovu, Rokycanům a Karlovým Varům. Dohrávka turnaje mladších žáků se uskuteční v neděli v Tachově, kde si zahraje naše družstvo red.

Muži B zakončují sezónu posledním turnajem v neděli na Slavii a hrát budou proti FBŠ Gorily Plzeň B a Greyhounds Plzeň, ti jsou zároveň pořadatelem turnaje. Další turnaje přípravek se uskuteční v neděli na Krašovské, zahrají si tam oba naše týmy, tedy družstva red i white. Ve stejný den pořádají starší žákyně svůj poslední turnaj v sezóně na 25. základní škole.

Superfinále florbalu v pražské O2 aréně
Po čtyřech letech se Superfinále florbalu vrací zpět největší české arény! O2 arena bude klání nejlepších domácích týmů v sezoně 2021/2022 hostit již posedmé v historii, navíc se bude jednat o jubilejní desáté superfinále. Oficiální předprodej vstupenek je v plném proudu a stále jsou k dispozici. Také díky této jedinečné akci se tento víkend hraje minimum jiných soutěží.

Veškeré informace k největší florbalové tuzemské akci a nákup vstupenek provedete na odkazu ZDE

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
44_20220405_150721.jpg

Poslední rozhovor mužů po postupu s Patrikem Medem: "Lepší fanoušky si ani nemůžeme přát, děkujeme!"

Jako posledního jsme k rozhovoru po postupu mužů do Národní ligy přizvali mladého obránce Patrika Meda, který v letošní sezóně ještě patřil do juniorské kategorie, ale kvůli prioritě mužů odehrál drtivou část sezóny právě v mužské kategorii a patřil mezi hráče základní sestavy, kde vytvořil ve druhé lajně nejmladší dvojici s Adamem Stejskalem. V rozhovoru si chválil skvělé fanoušky a zavzpomínal na své mládežnické florbalové roky.