220_20230914_090616.jpg

Tisková zpráva: Nové rozdělení kompetencí v rámci fungování klubu

Se začátkem sezóny 2023/2024 se srovnáváme s největším množstvím personálních změn za posledních několik let. V rámci fungování klubu na té nejvyšší úrovni jsme tedy byli nuceni k několika úpravám, hlavně v podobě kompetencí jednotlivých pracovníků. Přinášíme stručné info o tom, kdo má nyní co v klubu na starosti a na koho se můžete s jednotlivými body obracet.

Tou nejzásadnější změnou je, že šéftrenérem klubu již není dlouholetý pracovník Lukáš Kubinec, který se profesně přesunul a bude pracovat převážně pro Český florbal. V klubu ale neskončil úplně, stále ho můžeme vídat na lavičce juniorů jako jednoho z trenérů a angažovat se bude i v dalších oblastech, převážně v části organizace neligových turnajů, soustředění a dalších klubových akcí.

Dohled nad sportovní složkou mají nyní dvě osoby

Lukášovo šéftrenérská pozice je nyní přerozdělena úplně jinak. Máme zde nového šéftrenéra pro "dospělé" kategorie, tedy od dorostenců a dorostenek po muže a ženy, tím je současný trenér A-týmu mužů a plnoúvazkový pracovník klubu Jakub Šimek (na úvodní fotce). Tím druhým je Jakub Mikolášek, který působí v rámci fungování klubu teprve krátkou dobu a pod sebou bude mít rozvoj od našich nejmenších až po starší žáky/žákyně.

Foto: Kuba Mikolášek na lavičce dorostu

Mladší Kuba je zároveň trenérem dorostenecké kategorie, plnohodnotným hráčem A-týmu a angažovat se bude i u dalších kategorií, nad kterými bude mít nyní dohled. Jedná se tedy o jakousi pozici šéftrenéra mládeže, kterou bude nyní zastávat. Na rozdělení chlapecké a dívčí složky se samozřejmě hledí také, ale kluci se budou zapojovat v obou složkách.

V kanceláři klubu tak nyní najdete pokaždé někoho z trojice aktuálních pracovníků Adama Tkadlece, Jakuba Šimka či Jakuba Mikoláška. A na jaké klubové záležitosti se na ně můžete v případě dotazů obracet? Obecně platí, že kompletní interní komunikaci v klubu v organizační a marketingové oblasti zajišťuje manažer klubu Adam Tkadlec a většinu dotazů směřujte převážně na něj.

Veškeré sportovní věci, které vás zajímají, pak řešíte právě se šéftrenéry. Informace pro nové členy a celkově nábory má na starosti Jakub Šimek. Velmi často se také stává, že váš dotaz někdo předeleguje na jinou osobu, protože danou oblast nemá na starosti. Je to z důvodu efektivity naší práce a pokud tedy na vyřízení vaší žádosti chvíli čekáte, prosíme předem o trpělivost.

  Ohledně dotazů přímo na vaše svěřence či tréninkovou činnost vašeho týmu se obracejte přímo na konkrétní trenéry dané kategorie či družstva, seznam KONTAKTŮ naleznete na webu.

  Související články

  FBŠ SLAVIA Plzeň
  197_20230607_143934.jpg

  Hvězda A-týmu Kuba Mikolášek novým klubovým pracovníkem!

  Pro nadcházející sezónu máme další novinku, důležitý hráč A-týmu a trenér dorosteneckého áčka Jakub Mikolášek bude od července 2023 na plný úvazek pomáhat s chodem klubu a zapojí se do naší organizace. Již nyní se seznamuje s vedením klubu, kde bude z poloviny působit ve sportovní a z poloviny v organizační složce. Jak se tento nápad zrodil a co vedení klubu vedlo k tomuto kroku?

  195_20230531_134432.jpg

  ROZHOVOR s Kubou Mikoláškem: "Vnitřně jsem hned věděl, že do toho chci jít, jelikož je to příležitost, která se neodmítá."

  V předchozím oznámení jste se dozvěděli, že hráč A-týmu a trenér dorostenců Jakub Mikolášek, alias "Kubík" bude nově působit ve vedení naší organizace. Nyní si s tímto srdcařem přečtěte obsáhlý rozhovor, kde hovořil nejen o své nové funkci, ale také o uplynulé sezóně. Příjemné čtení.

  200_20230613_130153.jpg

  NOVINKA: Do celostátní soutěže přihlašujeme společný tým s názvem Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA

  Do nové sezóny 2023/2024 přicházíme s další žhavou novinkou. Po počáteční spolupráci klubů FBŠ SLAVIA Plzeň a FbC Plzeň v rámci programu talentovaných florbalistů s názvem ATF nyní přihlašujeme také společné týmy juniorů. První tým byl přihlášen do nejvyšší celostátní soutěže a již zná své soupeře do úvodní kvalifikační části letošní sezóny.