Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
41_20220401_100647.jpg

VÍKEND: Dorostenky jedou do Světlé nad Sázavou, na Slavii hrají mladší žáci, elévové a dorostenci B

Před námi jsou poslední dva víkendy v sezóně, ve kterých hraje více družstev. Tentokrát se jich představí sedm, z toho hned 5 jich bude hrát doma na Slavii. V sobotu začínáme turnajem mladších žáků, na který navazují dva turnaje elévů s našimi třemi družstvy, v neděli pak hrají doma dorostenci B. Největším šlágrem víkendu je play off dorostenek, na které děvčata vyráží do Světlé nad Sázavou.

Elitní týmy dohrály a ještě je řada na těch mládežnických, kde se také blíží konec sezóny. Některé týmy čeká poslední turnaj, některé poslední dva. Dorostenky obsadily v základní části regionální soutěže druhé místo a postoupily do nadstavbové části, kde se v 1. kole utkají s týmem Světlá nad Sázavou, hrát se bude na palubovce soupeře ve dvou zápasech od 13:00 a od 15:30 a počítá se součet gólů z obou zápasů.

Z mladších žáků hraje pouze družstvo white, které se znovu představí v rámci 1. koše na Slavii a kluci budou chtít navázat na poslední povedený turnaj, první zápas hrají od 8:40. Od 15 hodin se pak hrají dva turnaje elévů, kde hrají dvě naše chlapecká a jedno dívčí družstvo. Florbalový program v sobotu na Slavii pokračuje a podívat se můžete na kvalitní florbal v podobě třetího finálového zápasu Národní ligy mužů mezi týmy FbC Plzeň a BUTCHIS, začátek zápasu od 20 hodin.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které si svůj turnaj odpořádají na 25. základní škole a znovu je čekají tři zápasy. V neděli hrají kromě dorostenek také dorostenci B, turnaj na Slavii začíná v 10 hodin. Držte nám palce!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
39_20220328_122333.jpg

Cíl splněn, muži postupují do NÁRODNÍ LIGY!

Mužské áčko dokázalo i ve třetím utkání porazit soupeře Sokol Rudná, tentokrát velmi vysokým rozdílem 18:7 a postupuje nejrychlejším možným způsobem do vyšší soutěže, tedy Národní ligy. To vše se odehrálo na palubovce soupeře za mohutné podpory fanoušků, kterých z Plzně přijelo více než 60! Děkujeme všem za obrovskou podporu, hlavní klubový cíl sezóny je splněn.

40_20220330_181330.jpg

ROZHOVOR s Lukášem Kubincem: "Kluci makali sami od sebe, protože chtěli být lepší a dosáhnout úspěchu"

První rozhovor po úspěšném zakončení sezóny mužů nemohl být s nikým jiným než s jeho hlavním strůjcem - trenérem Lukášem Kubincem. Odpovídá na otázky směřující k celé uplynulé sezóně až k následnému postupu do play up, dále hovoří o svém týmu a jeho progresu, plánech na příští sezónu a nakousl také, jak probíhaly postupové oslavy. Přejeme příjemné čtení.