Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
33_20220311_111929.jpg

VÍKEND: Muži jedou do Třince zabojovat o postup, ženy začínají čtvrtfinále proti Liberci doma, hraje se i play off dorostenců

Další hrací play off víkend je tady. Muži vyráží v sobotních ranních hodinách do Třince, kde budou bojovat o třetí postupový bod v rámci 1. kola play up. Ženy po středečním postupu hrají v sobotu proti Liberci doma a v neděli na půdě soupeře. Na Slavii se v sobotu hraje turnaj regionální ligy dorostenek a v neděli play off našich dorostenců proti Litvínovu. Dohromady se představí sedm našich družstev.

Víkend začínají svým výjezdem muži A. V sobotu v 8 ráno vyráží vlakem do dalekého Třince, kde se budou ve stejný den od 18:30 pokoušet ukončit sérii prvního kola play up. V té vedou po domácím úspěchu 2:0 na zápasy a hraje se na tři vítězné duely. V případě úspěchu by se tak čtvrtý zápas už nehrál. Pokud by Slavia v sobotu neuspěla, nedělní zápas je na programu v Třinci od 12:30 hodin.

Pevně věříme, že muži naváží na své výkony z prvního hracího víkendu vyřazovací části a přivezou do Plzně postup do druhého kola. Jejich výkony můžete sledovat pouze v textových online přenosech (přiložené v článku). Držte palce!

Foto: Tomáš Novotný

Ženy začínají čtvrtfinálovou sérii proti týmu Crazy girls FBC Liberec v sobotu na domácí palubovce od 18 hodin. Druhé utkání se pak hraje v neděli 13. března od 12 hodin v Liberci. Série se znovu hraje na dva vítězné zápasy a případný třetí duel by se hrál ve středu v Plzni, jelikož se Slavia v základní části umístila o jednu příčku lépe než Liberec.

V základní části také dokázala Plzeň svého soupeře doma porazit, na konci září na domácí palubovce zvítězila 6:3. V případě úspěchu by se děvčata v semifinálovém klání utkala s vítězem série FBC Intevo Třinec - FBC Dobruška. Před začátkem čtvrtfinále si přečtěte také ROZHOVOR s brankářkou Plzně Kačkou Valečkovou, která patřila v osmifinále k nejlepším hráčkám svého týmu. Těšíme se na Vaši podporu!

POZVÁNKA NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ


Třetím tahákem víkendu je začínající play off 1. ligy dorostenců. V prvním kole se naši kluci utkají ve dvou domácích zápasech s týmem SK BIVOJ LITVÍNOV. Hrát se bude v neděli na Slavii od 11:00 a od 13:30 hodin. Zde se nehraje na vítězné zápasy, ale na počet gólů z obou zápasů. V případě výhry a prohry tak bude postupovat tým s lepším skóre. 

POZVÁNKA NA PLAY OFF DOROSTENCŮ

V sobotu 12. 3. se před zápasem žen na Slavii hraje turnaj regionální ligy dorostenek, kde hrají naše děvčata od 12:10 proti Rokycanům a zhruba od 13:40 proti TJ Plamen Chodov. Můžete se tak na zápas žen přijít naladit už dříve. Ve stejný den hrají i junioři B, ti se představí na turnaji v plzeňské Area D, hrají od 10:30 také s Rokycany a od 15:00 derby s Gorilami Plzeň. Jako poslední se hrají o víkendu turnaje starších žáků. B tým vyráží v sobotu na turnaj do Domažlic, áčko hraje v neděli v Karlových Varech.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
32_20220311_094426.jpg

ROZHOVOR: Kateřina Valečková po úspěšném osmifinále play off 1. ligy: "Vykoupení a neskutečná úleva"

Ženy ve včerejším rozhodujícím osmifinálovém zápasy play off 1. ligy žen po velkém boji udolaly nakonec Florbal Ústí na domácí palubovce 3:1 a zvrátily sérii na svou stranu. Po úspěchu 2:1 na zápasy je nyní ve čtvrtfinále čeká tým Crazy girls FBC Liberec. Po skončené osmifinálové sérii a před začátkem té další nám na pár otázek odpověděla jedna z hlavních postav v úvodní sérii, brankářka Kačka Valečková.