87_20220908_135515.jpg

Září = hlavní měsíc náborů do sportovních klubů, zkus florbal s námi

Září je tradičně nejsilnějším měsícem v náborech nových členů do sportovních klubů. Spousta rodičů i dětí hledají nový sport a v záplavě dnešních aktivit je hodně těžké si vybrat. Jsme přesvědčeni o naší správné výchově dětí a získání jejich zápalu pro sport a tak je naší povinností být v náborových aktivitách velmi aktivní. Pojďte zkusit sportovat s FBŠ SLAVIA Plzeň!

Právě výchova zdravé mládeže je jednou z našich hlavních klubových priorit. Od začátku května jsme se představili na více než třiceti náborových akcí v celé Plzni a jsme tak jedním z nejaktivnějších sportovních klubů v této oblasti vůbec. Spolupracujeme se školami i školkami a pořádáme pro děti různé akce a příměstské kempy. Ten poslední se uskutečnil na konci srpna u nás na Slavii a můžete se v přiložené galerii podívat, jak si ho děti užily.

Klubová spolupráce se školami a školkami:
https://www.fbsslaviaplzen.cz/...
https://www.fbsslaviaplzen.cz/...

NÁBOROVÝ WEB
Máme k dispozici velmi přehledný web pro rodiče a nové zájemce, kde se dozvíte všechny potřebné informace o klubu a o tom, jak je jednoduché u nás začít sportovat. Web se jmenuje "ZKUSFLORBAL" a najdete ho na stejnojmenné adrese www.zkusflorbal.cz.

Fotografie z letošní Sportmanie Plzeň 2022:

Chceme u dětí podněcovat vášeň a dávat jim prostor k zábavě a radosti, zároveň je chceme vychovávat jako silné a slušné osobnosti. I to je věta z naší vize, ze které vychází naše hodnoty. Jsme přesvědčeni, že po náročném covidovém období je právě sport ta hlavní aktivita, která může děti i dospělé přivést zpět ke zdravému životnímu stylu a ke zlepšené imunitě.

Při výchově mládeže maximálně dbáme na všestranný sportovní rozvoj a nahrazujeme dřívější přirozený pohyb, který současným dětem tolik chybí. U nás se zdaleka nedělá pouze florbal, ale spousta pohybových her, gymnastiky, atletiky a dalších kolektivních sportovních her.

V případě zájmu se nezapomeň podívat na náš náborový web a nebo rovnou přijď na některý z tréninků, kde se můžeš na vše zeptat. Rozpis tréninků na sezónu 2022/2023 najdeš na odkazu ZDE a během září jsou všechny tréninky brány jako náborové.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň