68_20220628_183615.jpeg

Navštívili jsme přes 15 mateřských škol a zúčastnili se dalších sportovních akcí pro děti v Plzni

Náročné období plné skvělých setkání s mateřskými školami v Plzni máme za sebou. Během května a června jsme navštívili (nebo ony nás) celkem 15 mateřských škol a sportovalo s námi bezmála 800 dětí. Mimo to jsme se účastnili tří propagačních akcí - Den Dětí UMO 3, Sousedská spolupráce UMO 3 a Škodaland Race junior.

Podobné akce jsme realizovali již v loňském roce po covidovém období, ale ve výrazně menším měřítku. Tentokrát se jednalo o téměř jedno sportovní dopoledne ob den a naši trenéři se rozhodně nenudili. Jsme moc rádi, že školky v Plzni jsou podobným akcím otevřené a můžeme je tak každoročně provozovat a rozvíjet tak v Plzni povědomí o našem krásném sportu.

Nejvíce školek jsme navštívili z oblastí Bory, Slovany a Košutka, nechyběla ani premiérová návštěva ze školky v Pňovanech. Na pár akcích, zejména konaných u nás na Slavii, se objevila také SLÁVKA, která sklidila u dětí veliký úspěch.

Děkujeme všem mateřským školám i dalším organizacím za tyto možnosti a věříme, že budou i nadále děti na svých školkách vést ke sportu a zdravému životnímu stylu. Další velké poděkování patří samozřejmě všem učitelkám, dále našim trenérům a dalším lidem z klubu, bez kterých by se nic z toho neuskutečnilo, a v neposlední řadě děkujeme dětem za jejich aktivitu a nasazení. 

Kohokoliv moc rádi přivítáme u nás v klubu, nyní nám končí tréninkové období a čekají nás prázdniny, ale od začátku září znovu jedeme na plno! Veškeré potřebné informace včetně důležitých kontaktů naleznete na našem náborovém webu www.zkusflorbal.cz.

Velice si vážíme také naší spolupráce s 27. mateřskou školou Plzeň a mateřskou školou Kardinála Berana a těšíme se na další společné chvilky. Všechny naše partnerské školy a školky najdete na webu.

Pár fotek z akcí se školkami:

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
66_20220627_145745.jpg

V Olomouckém kraji probíhá Olympiáda dětí a mládeže 2022

V termínu od neděle 26. 6., kdy proběhlo oficiální slavnostní zahájení na Andrově stadionu v Olomouci, do čtvrtka 30. 6. 2022 probíhá v Olomouckém kraji další ročník jedinečného českého projektu s názvem Olympiáda dětí a mládeže. Na této akci je již po několikáté jedním ze sportů také florbal, i letos s hojnou účastí našich členů.

65_20220616_133616.jpg

ROZHOVOR s Ondřejem Kuhajdou: Máme velkou šanci ukázat, že do Národní ligy patříme

Jako prvního jsme v letošní sezóně 22/23 přizvali k rozhovoru jednoho ze strůjců postupu mužů A do Národní ligy - Ondru Kuhajdu. "Kuhy", jak mu každý v klubu přezdívá, hraje na levém křídle a v rozhovoru se rozpovídal nejen o loňské úspěšné sezóně, ale také o svých ambicích do nového ročníku a o svých začátcích v trénování mládeže. Užijte si rozhovor.

62_20220601_174322.jpg

AKTUÁLNĚ: První měsíc letní přípravy na sezónu 2022/2023 je za námi

2. května 2022 nám začala příprava na nadcházející sezónu 2022/2023, od té doby trénují všechny kategorie společně v nových ročnících a absolvují v současné době náročné venkovní kondiční tréninky. V tomto období se také zúčastňujeme různých neligových turnajů a dalších akcí a začátkem srpna nás pak čeká tradiční soustředění. V aktualitě se podívejte na kompletní stručný plán přípravy našich družstev.