FBŠ SLAVIA Plzeň
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
LinkedIn
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové
Elévové
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
menu
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové
Elévové
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
LinkedIn
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové
Elévové
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
LinkedIn
Starší žáci B
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Starší žáci B
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2023
sobota
16. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Aš
so 16. 9. 2023 9:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
3:0
so 16. 9. 2023 9:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
sobota
16. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
GO - GO Horšovský Týn
so 16. 9. 2023 11:15
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
6:4
so 16. 9. 2023 11:15
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
sobota
16. 9.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 16. 9. 2023 12:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
6:5
so 16. 9. 2023 12:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
sobota
16. 9.
FbC Plzeň modří
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 16. 9. 2023 15:00
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
2:4
so 16. 9. 2023 15:00
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 1. kolo
sobota
30. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
GO - GO Horšovský Týn
so 30. 9. 2023 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
– : –
so 30. 9. 2023 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
GO - GO Horšovský Týn
so 30. 9. 2023 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
3:3
so 30. 9. 2023 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 30. 9. 2023 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
– : –
so 30. 9. 2023 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 30. 9. 2023 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
1:0
so 30. 9. 2023 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 30. 9. 2023 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
– : –
so 30. 9. 2023 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 30. 9. 2023 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
1:1
so 30. 9. 2023 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
T.J. Sokol Sušice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 30. 9. 2023 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
– : –
so 30. 9. 2023 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
sobota
30. 9.
T.J. Sokol Sušice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 30. 9. 2023 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
7:1
so 30. 9. 2023 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 2. kolo
říjen 2023
neděle
15. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň modří
ne 15. 10. 2023 9:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
1:0
ne 15. 10. 2023 9:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
neděle
15. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBC ROKYCANY
ne 15. 10. 2023 11:15
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
6:3
ne 15. 10. 2023 11:15
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
neděle
15. 10.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 15. 10. 2023 12:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
2:2
ne 15. 10. 2023 12:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
neděle
15. 10.
FBŠ Gorily Plzeň Tlučná
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 15. 10. 2023 15:00
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
1:1
ne 15. 10. 2023 15:00
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 3. kolo
listopad 2023
sobota
11. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 11. 11. 2023 9:45
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
6:4
so 11. 11. 2023 9:45
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
sobota
11. 11.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 11. 11. 2023 11:15
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
2:5
so 11. 11. 2023 11:15
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
sobota
11. 11.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 11. 11. 2023 12:45
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
0:1
so 11. 11. 2023 12:45
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
sobota
11. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň modří
so 11. 11. 2023 14:15
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
8:1
so 11. 11. 2023 14:15
@
SH Aš
,
Liga starších žáků - skupina 1, 4. kolo
neděle
26. 11.
USK Akademik Cheb
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 26. 11. 2023 8:00
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
16:1
ne 26. 11. 2023 8:00
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
neděle
26. 11.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 26. 11. 2023 9:30
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
5:4
ne 26. 11. 2023 9:30
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
neděle
26. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ Gorily Plzeň Tlučná
ne 26. 11. 2023 11:45
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
6:2
ne 26. 11. 2023 11:45
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
neděle
26. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SPORT CLUB Klatovy
ne 26. 11. 2023 13:15
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
2:7
ne 26. 11. 2023 13:15
@
Lokomotiva Cheb
,
Liga starších žáků - skupina 1, 5. kolo
prosinec 2023
sobota
9. 12.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 9. 12. 2023 8:00
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
5:4
so 9. 12. 2023 8:00
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
sobota
9. 12.
FBŠ Gorily Plzeň Tlučná
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 9. 12. 2023 9:30
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
2:8
so 9. 12. 2023 9:30
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
sobota
9. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBC ROKYCANY
so 9. 12. 2023 11:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
4:3
so 9. 12. 2023 11:45
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
sobota
9. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SVKI Plzeň
so 9. 12. 2023 13:15
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
2:2
so 9. 12. 2023 13:15
@
SH ZŠ Kdyně
,
Liga starších žáků - skupina 1, 6. kolo
leden 2024
neděle
28. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
ne 28. 1. 2024 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
3:5
ne 28. 1. 2024 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
neděle
28. 1.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 28. 1. 2024 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
0:8
ne 28. 1. 2024 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
neděle
28. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
T.J. Sokol Sušice
ne 28. 1. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
3:5
ne 28. 1. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
neděle
28. 1.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň B
ne 28. 1. 2024 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
0:3
ne 28. 1. 2024 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 7. kolo
únor 2024
sobota
3. 2.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 3. 2. 2024 9:00
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
4:3
so 3. 2. 2024 9:00
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
sobota
3. 2.
Florbal Sokolov
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 3. 2. 2024 10:30
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
1:9
so 3. 2. 2024 10:30
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
sobota
3. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SVKI Plzeň
so 3. 2. 2024 12:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
4:1
so 3. 2. 2024 12:45
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
sobota
3. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Tachov B
so 3. 2. 2024 14:15
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
3:1
so 3. 2. 2024 14:15
@
HK Rokycany
,
Liga starších žáků - skupina 1, 8. kolo
sobota
24. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 24. 2. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
9:0
so 24. 2. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
sobota
24. 2.
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 24. 2. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
4:6
so 24. 2. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
sobota
24. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SPORT CLUB Klatovy
so 24. 2. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
2:4
so 24. 2. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
sobota
24. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBC ROKYCANY
so 24. 2. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
1:6
so 24. 2. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
březen 2024
sobota
9. 3.
FbC Plzeň modří
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 9. 3. 2024 9:45
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
3:8
so 9. 3. 2024 9:45
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
sobota
9. 3.
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 9. 3. 2024 11:15
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
7:4
so 9. 3. 2024 11:15
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
sobota
9. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
GO - GO Horšovský Týn
so 9. 3. 2024 13:30
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
2:6
so 9. 3. 2024 13:30
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
sobota
9. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Aš
so 9. 3. 2024 15:00
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
4:5
so 9. 3. 2024 15:00
@
MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
,
Liga starších žáků - skupina 1, 10. kolo
sobota
23. 3.
SVKI Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
0:10
so 23. 3. 2024 8:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
sobota
23. 3.
USK Akademik Cheb B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 23. 3. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
1:7
so 23. 3. 2024 9:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň modří
so 23. 3. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
4:2
so 23. 3. 2024 11:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 23. 3. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
15:1
so 23. 3. 2024 13:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 11. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Tachov B
so 6. 4. 2024 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
9:0
so 6. 4. 2024 9:00
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
sobota
6. 4.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 6. 4. 2024 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
1:6
so 6. 4. 2024 11:15
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
sobota
6. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov
so 6. 4. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
6:3
so 6. 4. 2024 13:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
sobota
6. 4.
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
FBŠ SLAVIA Plzeň B
so 6. 4. 2024 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo
4:8
so 6. 4. 2024 15:45
@
Slavia VŠ Plzeň
,
Liga starších žáků - skupina 1, 12. kolo