FBŠ SLAVIA Plzeň
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
menu
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Mladší žáci Red
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Mladší žáci Red
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
říjen 2023
sobota
7. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SPORT CLUB Klatovy
so 7. 10. 2023 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
10:3
so 7. 10. 2023 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
sobota
7. 10.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 7. 10. 2023 10:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
2:7
so 7. 10. 2023 10:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
sobota
7. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
GO - GO Horšovský Týn
so 7. 10. 2023 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
11:0
so 7. 10. 2023 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
sobota
7. 10.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 7. 10. 2023 13:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
2:7
so 7. 10. 2023 13:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 2. kolo
sobota
21. 10.
Florbal Tachov B
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 21. 10. 2023 8:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
8:4
so 21. 10. 2023 8:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
sobota
21. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBC ROKYCANY
so 21. 10. 2023 10:00
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
2:11
so 21. 10. 2023 10:00
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
sobota
21. 10.
TJ Sokol 1.FBC Toužim
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 21. 10. 2023 11:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
6:6
so 21. 10. 2023 11:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
sobota
21. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
Florbal Aš
so 21. 10. 2023 12:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
3:5
so 21. 10. 2023 12:30
@
SH Aš
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 3. kolo
listopad 2023
neděle
19. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SPORT CLUB Klatovy
ne 19. 11. 2023 8:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
6:4
ne 19. 11. 2023 8:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
neděle
19. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SK Jiskra Domažlice
ne 19. 11. 2023 9:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
12:8
ne 19. 11. 2023 9:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
neděle
19. 11.
FbC Plzeň bílí
FBŠ SLAVIA Plzeň red
ne 19. 11. 2023 10:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
6:4
ne 19. 11. 2023 10:30
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
neděle
19. 11.
Florbal Tachov B
FBŠ SLAVIA Plzeň red
ne 19. 11. 2023 12:00
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
13:1
ne 19. 11. 2023 12:00
@
Jiskra Domažlice
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 6. kolo
prosinec 2023
sobota
2. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 2. 12. 2023 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
4:4
so 2. 12. 2023 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
sobota
2. 12.
SPORT CLUB Klatovy
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 2. 12. 2023 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
5:5
so 2. 12. 2023 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
sobota
2. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBC ROKYCANY
so 2. 12. 2023 11:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
– : –
so 2. 12. 2023 11:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
sobota
2. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 2. 12. 2023 12:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
10:3
so 2. 12. 2023 12:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 7. kolo
sobota
16. 12.
Florbal Tachov B
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 16. 12. 2023 9:40
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
2:7
so 16. 12. 2023 9:40
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
sobota
16. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
GO - GO Horšovský Týn
so 16. 12. 2023 10:20
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
4:6
so 16. 12. 2023 10:20
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
sobota
16. 12.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 16. 12. 2023 12:00
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
– : –
so 16. 12. 2023 12:00
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
sobota
16. 12.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 16. 12. 2023 12:20
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
11:2
so 16. 12. 2023 12:20
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
sobota
16. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SK Jiskra Domažlice
so 16. 12. 2023 13:00
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
– : –
so 16. 12. 2023 13:00
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
sobota
16. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SPORT CLUB Klatovy
so 16. 12. 2023 13:40
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
2:3
so 16. 12. 2023 13:40
@
SH Horšovský Týn
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 9. kolo
leden 2024
sobota
13. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FbC Plzeň bílí
so 13. 1. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
7:6
so 13. 1. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
sobota
13. 1.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 13. 1. 2024 10:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
4:9
so 13. 1. 2024 10:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
sobota
13. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SPORT CLUB Klatovy
so 13. 1. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
6:6
so 13. 1. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
sobota
13. 1.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 13. 1. 2024 13:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
10:7
so 13. 1. 2024 13:30
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 12. kolo
neděle
28. 1.
GO - GO Horšovský Týn
FBŠ SLAVIA Plzeň red
ne 28. 1. 2024 9:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
3:5
ne 28. 1. 2024 9:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
neděle
28. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBC ROKYCANY
ne 28. 1. 2024 11:00
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
5:6
ne 28. 1. 2024 11:00
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
neděle
28. 1.
SK Jiskra Domažlice
FBŠ SLAVIA Plzeň red
ne 28. 1. 2024 12:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
4:5
ne 28. 1. 2024 12:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
neděle
28. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
SPORT CLUB Klatovy
ne 28. 1. 2024 13:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
2:5
ne 28. 1. 2024 13:30
@
CMS Klatovy
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 14. kolo
březen 2024
sobota
2. 3.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 2. 3. 2024 9:00
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
4:2
so 2. 3. 2024 9:00
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
sobota
2. 3.
Florbal Aš
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 2. 3. 2024 10:00
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
2:1
so 2. 3. 2024 10:00
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
sobota
2. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
so 2. 3. 2024 11:30
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
6:0
so 2. 3. 2024 11:30
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
sobota
2. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
Florbal Tachov B
so 2. 3. 2024 12:30
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
1:7
so 2. 3. 2024 12:30
@
HK Rokycany
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 15. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň girls
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
2:2
so 23. 3. 2024 9:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
FBC ROKYCANY
so 23. 3. 2024 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
3:5
so 23. 3. 2024 10:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
sobota
23. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň red
TJ Sokol 1.FBC Toužim
so 23. 3. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
5:3
so 23. 3. 2024 12:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
sobota
23. 3.
SPORT CLUB Klatovy
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 23. 3. 2024 13:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
0:4
so 23. 3. 2024 13:00
@
25. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 17. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
FbC Plzeň bílí
FBŠ SLAVIA Plzeň red
so 6. 4. 2024 13:00
@
14. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 20. kolo
– : –
so 6. 4. 2024 13:00
@
14. ZŠ Plzeň
,
Přebor mladších žáků - skupina 1 (3+1), 20. kolo