FBŠ SLAVIA Plzeň
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
menu
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubový kodex
Harmonogram událostí
Klubové soustředění
Klubové objednávky
Tréninkové prostory
Trenéři
Historie klubu
Ke stažení
Muži
Muži A
Muži B
Muži C
Junioři A - Akademie
Junioři B
Ženy
Ženy
Juniorky
Mládež
Dorostenci A
Dorostenci B
Starší žáci A
Starší žáci B
Mladší žáci White
Mladší žáci Red
Elévové White
Elévové Red
Přípravka Bory
Přípravka Slovany
Přípravka Krašovská
Minipřípravka Bory
Minipřípravka Slovany
Minipřípravka Krašovská
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Fanzone
Zápasové bulletiny
Maskot Slávka
Fan Shop
Přidej se k nám
Příměstský sportovní tábor
Chci pomáhat s chodem klubu
Rozpis tréninků
Spolupráce školy
Rozdělení kategorií dle ročníků
Spolupráce školky
Náborový web
Partneři
Charitativní florbalový turnaj pro firmy
Partneři
Kontakty
ČLENSKÁ SEKCE
Program zápasů
TRÉNINKY
Sleduj nás
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Juniorky
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Juniorky
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Soutěž
Všechny soutěže
2. liga žen - skupina 1
1. liga žen
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
23. 9.
Florbal Sokolov B
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 23. 9. 2023 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 1. kolo
2:1
so 23. 9. 2023 9:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 1. kolo
sobota
23. 9.
FBŠ SLAVIA Plzeň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
so 23. 9. 2023 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 1. kolo
5:2
so 23. 9. 2023 12:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 1. kolo
říjen 2023
neděle
15. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBC ROKYCANY
ne 15. 10. 2023 10:10
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 2. kolo
4:1
ne 15. 10. 2023 10:10
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 2. kolo
neděle
15. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň
T.J. Sokol Sušice
ne 15. 10. 2023 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 2. kolo
1:3
ne 15. 10. 2023 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 2. kolo
listopad 2023
sobota
25. 11.
FBŠ SLAVIA Plzeň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
so 25. 11. 2023 13:00
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 5. kolo
4:5
so 25. 11. 2023 13:00
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 5. kolo
sobota
25. 11.
Florbal Sokolov B
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 25. 11. 2023 15:20
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 5. kolo
0:1
so 25. 11. 2023 15:20
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 5. kolo
prosinec 2023
neděle
3. 12.
T.J. Sokol Sušice
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 3. 12. 2023 10:10
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 4. kolo
3:6
ne 3. 12. 2023 10:10
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 4. kolo
neděle
3. 12.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 3. 12. 2023 13:40
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 4. kolo
2:6
ne 3. 12. 2023 13:40
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 4. kolo
leden 2024
neděle
14. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň
T.J. Sokol Sušice
ne 14. 1. 2024 10:10
@
SH Chodov
,
2. liga žen - skupina 1, 6. kolo
7:0
ne 14. 1. 2024 10:10
@
SH Chodov
,
2. liga žen - skupina 1, 6. kolo
neděle
14. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBC ROKYCANY
ne 14. 1. 2024 12:30
@
SH Chodov
,
2. liga žen - skupina 1, 6. kolo
7:2
ne 14. 1. 2024 12:30
@
SH Chodov
,
2. liga žen - skupina 1, 6. kolo
sobota
27. 1.
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbal Sokolov B
so 27. 1. 2024 10:10
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 7. kolo
8:0
so 27. 1. 2024 10:10
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 7. kolo
sobota
27. 1.
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 27. 1. 2024 12:30
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 7. kolo
2:6
so 27. 1. 2024 12:30
@
HK Rokycany
,
2. liga žen - skupina 1, 7. kolo
březen 2024
sobota
9. 3.
FBC ROKYCANY
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 9. 3. 2024 10:10
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 8. kolo
1:6
so 9. 3. 2024 10:10
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 8. kolo
sobota
9. 3.
T.J. Sokol Sušice
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 9. 3. 2024 13:40
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 8. kolo
1:5
so 9. 3. 2024 13:40
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
2. liga žen - skupina 1, 8. kolo
sobota
30. 3.
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbal Sokolov B
so 30. 3. 2024 10:10
@
HMS Karlovy Vary
,
2. liga žen - skupina 1, 3. kolo
– : –
so 30. 3. 2024 10:10
@
HMS Karlovy Vary
,
2. liga žen - skupina 1, 3. kolo
sobota
30. 3.
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
FBŠ SLAVIA Plzeň
so 30. 3. 2024 11:50
@
HMS Karlovy Vary
,
2. liga žen - skupina 1, 3. kolo
– : –
so 30. 3. 2024 11:50
@
HMS Karlovy Vary
,
2. liga žen - skupina 1, 3. kolo
duben 2024
neděle
7. 4.
Florbal Sokolov B
FBŠ SLAVIA Plzeň
ne 7. 4. 2024 12:00
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 9. kolo
– : –
ne 7. 4. 2024 12:00
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 9. kolo
neděle
7. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
ne 7. 4. 2024 15:30
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 9. kolo
– : –
ne 7. 4. 2024 15:30
@
SH Kašperské Hory
,
2. liga žen - skupina 1, 9. kolo
sobota
20. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň
FBC ROKYCANY
so 20. 4. 2024 10:10
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 10. kolo
– : –
so 20. 4. 2024 10:10
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 10. kolo
sobota
20. 4.
FBŠ SLAVIA Plzeň
T.J. Sokol Sušice
so 20. 4. 2024 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 10. kolo
– : –
so 20. 4. 2024 12:30
@
Slavia VŠ Plzeň
,
2. liga žen - skupina 1, 10. kolo