117_20221130_210950.jpg

AKCE: Vánoční slevy a výprodeje pro členy, aneb co pořídit pod stromeček

Jako každý rok jsme i letos na Vánoce připravili různé vánoční nabídky, které můžete jako naši členové využít. Některé jsou přímo z našich vlastních skladových zásob, některé akce nám nabídli naši partneři, kterým chceme i touto cestou poděkovat. Pořiďte pod stromeček florbalové a klubové vybavení, více informací v emailu v členské sekci.

Rádi bychom připomněli, že k webu je připojen také klubový FANSHOP, kde naleznete aktuálně nabízené zboží z klubové nabídky vybavení, od různých doplňků po textil. V mailu také naleznete výpis aktuálních akcí, které je možné využít v předvánoční čas a zakoupit tak něco pod stromeček. Nově můžete zakoupit různé předměty na FANDĚNÍ a také klubové propisky. Kromě naší výprodeje jsou k dispozici také zajímavé slevy od partnerů. Vánoční objednávky klubových minidresů již byly uzavřeny, zápasové dresy také již do Vánoc nepřijdou.

Začít musíme kvalitní sportovní obuví, kterou můžete zakoupit jak do haly, tak na běhání na venkovní tréninky. Jedná se o kvalitní japonskou značku MIZUNO. Dále samozřejmě musíme zmínit florbalové vybavení značky FAT PIPE. Zde však vybírejte obezřetně, protože do Vánoc už přijdou pouze věci, které jsou přímo skladem v e-shopu www.fatpipe.cz.

Mezi další tipy na vánoční dárky patří různé prostředky k regeneraci, vybavení na domácí cvičení nebo třeba sportovní výživu. Spoustu věcí můžete zakoupit u našeho dalšího partnera PT servis, který nabízí široký sortiment včetně poradenství. Veškeré info jak objednávat věci s klubovými slevami najdete na speciální stránce:

JAK OBJEDNÁVAT S PARTNERSKÝMI SLEVAMI

A na závěr pro Vás máme také dva speciální bonusové tipy, které naleznete také v emailu, který je zaměřen právě na veškeré možnosti klubových objednávek a tipů na vánoční dárky. U většiny produktů jsou velikosti pouze do vyprodání zásob, které se snažíme průběžně aktualizovat. Veselé Vánoce :-)

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
107_20221109_133113.png

Po třech letech zpět do Švédska! V lednu zavítáme s naším partnerským klubem Florbal Tachov na turnaj Gothia Innebandy Cup 2023

Naposledy jsme s naším klubem navštívili kolébku florbalu Švédsko v květnu roku 2019. Měli jsme vyrazit i v roce 2020, ale to už nám plány překazil covid. Tehdy jsme cestovali do střední části Švédska do dalekého Falunu, tentokrát nás čeká o něco bližší výprava, se čtyřmi družstvy vyrážíme na lednový Gothia Innebandy Cup, který se uskuteční ve druhém největším švédském městě Göteborgu.