Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
241_20231030_191904.jpg

Atraktivní víkend pro naše mládežnická družstva, dorostenci A hrají na Kladně

Hned 10 našich družstev se představí o nadcházejícím víkendu 4. - 5. 11. na ligových palubovkách. Aktivní víkend čeká zejména naše mládežnické týmy. Z elitních družstev hrají pouze muži A sobotní večerní zápas v Jaroměři, junioři Akademie hrají v sobotu doma očekávané derby proti FBŠ Gorily Plzeň. Dorostenci A v neděli vyráží ke dvěma zápasům do Kladna, dorostenky hrají v sobotu v Praze jeden zápas proti SK Dvojka Praha.

Většina našich týmů hraje v sobotu 4. 11. Na domácí palubovce na Slavii začíná od rána turnaj regionální ligy dorostenců, kde naši kluci hrají od 11:20 s Domažlicemi a od 13:40 se Sušicí. Další zápas juniorů Akademie pak startuje v 15:45, stejně jako minulou sobotu. Soupeřem tentokrát bude tým FBŠ Gorily Plzeň, se kterým už se kluci letos dvakrát utkali a zatím pokaždé odešli vítězně.

Teď je však situace jiná, junioři bojují s aktuální výkonností a prohráli několik zápasů v řadě, v tabulce se propadli dokonce na poslední místo právě za Gorily. Očekává se tak vyrovnaný a napínavý duel, kde půjde o hodně. Přijďte našim borcům fandit, protože potřebují morální podporu, aby se odrazili k lepším výkonům.

Muži A budou chtít bodovat v Jaroměři

Náročný duel čeká v sobotu naše mužské áčko. Od 19 hodin se představí na horké půdě v Jaroměři, která ale zatím letos není tak obávaným soupeřem, jako v loňské sezóně. V tabulce je zatím po osmi odehraných zápasech na 8. místě se ziskem deseti bodů, na Slavii však ztrácí pouze 5 bodů a tabulka Národní ligy je o poznání vyrovnanější, než v minulém ročníku. Fanděte klukům na dálku, po nepříjemné domácí porážce s Milevskem to budou potřebovat.

Turnaje přípravek se hrají v sobotu na 14. základní škole v Plzni, 28. základní škole v Plzni a v Klatovech. Na každém z těchto turnajů máme jedno družstvo. Mladší žáci White před sebou mají třetí turnaj v sezóně a tentokrát se představí v rámci 1. výkonnostního koše v sobotu v plzeňské Area D.

V neděli hraje zmiňované áčko dorostenců, první zápas od 10:00 s domácím Kladnem a druhý od 14:30 proti Teplicím. Jedná se o turnaj druhého koše, ve kterém kluci chtějí uspět a bojovat zpět o postup do prvního. Na domácí palubovce se v sobotu představí starší žáci A, v rámci 2. výkonnostního koše sehrají znovu čtyři zápasy. Výpis všech zápasů naleznete v PROGRAMU.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
240_20231030_121039.jpg

SOUHRN: Junioři se nemohou dostat do tempa a znovu prohráli, muži A nestačili na Milevsko

Jako na houpačce. Tak by se daly charakterizovat dosavadní výkony mužů A v letošním ročníku Národní ligy. Po dvou vysokých výhrách nyní doma prohráli 8:12 s Milevskem. Junioři Akademie se nemohou vůbec dostat z aktuální krize a prohráli další dva domácí zápasy. Ženy vše dokázaly napravit a odvezly si cennou výhru 8:4 z půdy Panthers Praha.

236_20231020_143436.jpg

Fyzioterapie jako důležitá součást zdravého vývoje sportovce, představujeme projekt STUDIO ZDRAVÝCH ZAD Plzeň

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se znovu v servisu pro své členy posouvá o kus dál. Jsme na prahu spuštění jedinečné spolupráce s jedním z nejlepších sportovní center se zaměřením na rekondiční služby a masáže v Plzni s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. V článku se dovíte podrobnosti o nové spolupráci a hlavně informaci o tom, jak se můžete na terapii či masáž objednat.