Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
105_20221103_152813.jpg

CO NÁS ČEKÁ: Přípravka na další turnaj do Tachova, muži A ve šlágru kola doma

Čtrnáct dní po povedených domácích turnajích přípravek a minipřípravky se další turnaje uskuteční po prázdninovém víkendu v Tachově. Hrát se bude v neděli 6. 11. dohromady na třech hřištích, jako tomu bylo u nás na Slavii. V akci budou znovu tři naše týmy nejmenších florbalistů a florbalistek. Z elitních týmů hrají všichni kromě žen, z toho na domácí půdě se představí muži A, muži B a juniorky. Junioři hrají v Milevsku.

Mužské áčko čeká další domácí šlágr 9. kola Národní ligy. Utkají se proti týmu ASK Orka Čelákovice, který je po osmi odehraných kolech na čtvrtém místě, pouze o 4 body za druhou Slavií. V posledním hraném kola Orka zvládla domácí zápas s Benešovem a zvítězila 8:3. Plzeň si v předsváteční den poradila se Sokolem Rudná (10:6). 

Přijďte kluky podpořit, zápas začíná v sobotu od 19:30 hodin na Slavii, po skončení zápasů juniorek a mužů B. Právě muži B s titulem Greyhounds hrají na Slavii od 16:45 proti prvnímu celku divizní tabulky - FBC DOŠWICH MILEVSKO. I v tomto zápase tedy bude o zajímavou podívanou postaráno.

Radost mužů FBŠ SLAVIA Greyhounds Plzeň B (Foto: Tomáš Novotný):

Jako první startují v sobotu na Slavii juniorky (viz. pozvánka u článku). Jejich zápas proti ACEMA Sparta Praha startuje od 14 hodin a jedná se o souboj dvou týmů ze spodní poloviny tabulky. Děvčata z Plzně potřebují bodovat jako sůl, aby si zvedly sebevědomí po hrubě nepovedeném úvodu sezóny. O poznání jiný kalibr je čeká v neděli od 18 hodin, kdy na Slavii zavítá silný soupeř FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Přijďte holky podpořit.

Dále jdou o víkendu do akce starší žákyně na turnaji v Plzni na Lokádě (neděle), oba týmy mladších žáků, družstvo red v sobotu v Tachově a družstvo white v neděli v Klatovech a již zmiňované dva týmy přípravek a tým minipřípravky, ti jedou v neděli také do Tachova. Mladší žákyně čeká nedělní trojkový turnaj v Rokycanech.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
102_20221025_141147.jpeg

Povedené turnaje přípravek a minipřípravek ukázaly, že florbal jede

V neděli 23. října 2022 se na Slavii uskutečnily dva ligové turnaje Plzeňské ligy přípravek a jeden doplňkový turnaj pro ty úplně nejmenší - minipřípravku. Zde většina hráčů a hráček zažila vůbec své první zápasy v životě a mají spoustu skvělých zážitků, kromě těch herních také své první setkání s klubovým maskotem Slávkou.

104_20221029_143002.jpg

SOUHRN: Áčko mužů utrpělo výhru na půdě Rudné, ženy ve šlágru zdolaly Vinohrady

Muži A sehráli již ve čtvrtek 27. 10. zápas dalšího kola Národní ligy na celku půdě Sokol Rudná. Zápas se pro naše borce nevyvíjel ideálně a tři body za výhru 10:6 jsou velmi cenné. Ženy hrály na palubovce SKV a v nadstandardním utkání 1. ligy žen zvítězily 8:4. Dorostenky si připsaly další tři body do tabulky.