102_20221025_141147.jpeg

Povedené turnaje přípravek a minipřípravek ukázaly, že florbal jede

V neděli 23. října 2022 se na Slavii uskutečnily dva ligové turnaje Plzeňské ligy přípravek a jeden doplňkový turnaj pro ty úplně nejmenší - minipřípravku. Zde většina hráčů a hráček zažila vůbec své první zápasy v životě a mají spoustu skvělých zážitků, kromě těch herních také své první setkání s klubovým maskotem Slávkou.

Nedělní turnaje přípravek začínaly v 9 hodin a hrálo se na dvou hřištích, turnaj minipřípravky pak o hodinu později. Dohromady se zde představilo 14 týmů (10x přípravka, 4x minipřípravka) a bylo to skutečně pozitivní dopoledne plné zábavy a usměvavých tváří dětí, trenérů a rodičů.

Odehrálo se přes 20 zápasů a nacpané hlediště sledovalo spoustu prvních zápasových výkonů nadšených mladých hráčů a hráček. Nechyběl ani přestávkový program, během turnajů se dvakrát ukázal maskot klubu FBŠ SLAVIA Plzeň - sova Slávka, která udělala na hale pozdvižení a společně s dětmi rozjela po celé hale známé "jede jede mašinka".

Nechyběl ani náš skvělý fotograf Tomáš Novotný, který z turnaje vytvořil parádní fotky a na celé album z neděle i z dalších víkendových zápasů se můžete podívat na našem FLICKRU. Přímo z turnaje přípravek naleznete galerii fotek zde.

Na závěr nezbývá, než poděkovat všem zúčastněným a těšit se na další podobný turnaj. Speciální díky patří pořadatelům a také rozhodčím nováčkům, kteří celý turnaj zvládli na výbornou a také získali své první zkušenosti. Děkujeme i všem zúčastněným klubům a rodičům za úžasnou podporu.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
101_20221023_181942.jpeg

Muži vezou z Benešova plný počet bodů, junioři druhé domácí derby s FbC Plzeň zvládli

Muži A sehráli další utkání Národní ligy na půdě Benešova a zadařilo se jim za tři body, čímž drží skvělé druhé místo v tabulce. Junioři byli doma proti FbC Plzeň tentokrát úspěšní a zvítězili 11:3. Hůře se dařilo mužům B a juniorkám, ti své zápasy prohráli. Dorostenci si protrpěli dvě náročné prohry. Další vítězný turnaj za sebou mají mladší žáci, v neděli se na Slavii uskutečnily parádní turnaje přípravek a minipřípravek.

100_20221020_112927.jpg

První zápasy v životě? Přípravku a minipřípravku čeká domácí turnaj

Po domácím turnaji elévů se nyní v neděli 23. 10. na Slavii představí i ti nejmenší. Zároveň zde proběhnou dva turnaje přípravek, které budou tradičně doplněny o hraní pro minipřípravku. Jelikož je ve všech klubech od začátku září spousta nových dětí, některé čekají jejich první oficiální zápasy v životě. Přijďte se na turnaj podívat, Slávka bude u toho! Z dalších domácích akcí se na Slavii představí oba týmy mladších žáků, juniorky, muži B a junioři A (vše v sobotu).

98_20221017_113111.jpeg

Maskot Slávka poprvé v sezóně v akci!

Další hrací víkend je za námi a mimo našich 10 družstev se představil i maskot! Sova Slávka se ukázala na nedělním turnaji elévů na Slavii a chystá se na nadcházející akce. Našim elévům i elévkám se navíc velmi dařilo a první turnaj si skvěle užili. Muži A si připsali druhou domácí výhru v sezóně, muži B druhou výhru v sezóně celkově. Ženy si z výjezdu na sever přivezly čtyři body.