Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
100_20221020_112927.jpg

První zápasy v životě? Přípravku a minipřípravku čeká domácí turnaj

Po domácím turnaji elévů se nyní v neděli 23. 10. na Slavii představí i ti nejmenší. Zároveň zde proběhnou dva turnaje přípravek, které budou tradičně doplněny o hraní pro minipřípravku. Jelikož je ve všech klubech od začátku září spousta nových dětí, některé čekají jejich první oficiální zápasy v životě. Přijďte se na turnaj podívat, Slávka bude u toho! Z dalších domácích akcí se na Slavii představí oba týmy mladších žáků, juniorky, muži B a junioři A (vše v sobotu).

Na turnaji elévů minulý týden se představil i klubový maskot - sova SLÁVKA. A i na tuto neděli se chystá přilétnout do domácí haly na Slavii a udělat zde rozruch. Turnaje přípravek se v neděli uskuteční od 9 do 12:30 hodin a kromě našich tří týmů (2x přípravka, 1x minipřípravka) se můžeme těšit i na hosty z Tachova, Klatov, FbC Plzeň, FA Plzeň a Goril Plzeň

Všechny tři mužské týmy v akci
O víkendu se nám představí také muži A, muži B i muži C. Áčko čeká nedělní výjezd do Benešova, kde se od 16 hodin utkají s místním klubem. Béčko hraje v sobotu na Slavii od 17:15 proti Soběslavi a céčko jede na nedělní turnaj do Tachova. Doma na Slavii hrají v sobotu ještě juniorky proti Tatranu (14:30), junioři derby proti FbC Plzeň (20:00) a dva týmy mladších žáků (sobota od 8:00 do 14:00).

Veškeré informace k zápasům a turnajům najdete na webu Českého florbalu nebo na pravé straně tohoto článku. Na svůj další turnaj 1. koše vyráží dorostenci A, v sobotu hrají znovu po 14 dnech v Ústí nad Labem a čekají je zápasy proti domácímu týmu a proti FbŠ Bohemians. Jako poslední jedenáctý tým se o víkendu představí mladší žákyně, které hrají v sobotu na turnaji přeboru mladších žáků v Domažlicích.

Sledujte nás a přijďte fandit, Slávka dorazí také!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
99_20221019_195546.jpeg

Akademie talentovaných florbalistů má za sebou první setkání v nové sezóně

Již v loňské sezóně 21/22 jsme informovali o spuštění projektu s názvem Akademie talentovaných florbalistů (zkráceně ATF). Jedná se o projekt ve spolupráci klubů FBŠ SLAVIA Plzeň a FbC Plzeň a jeho cílem je rozvíjení talentovaných hráčů obou klubů. O začátku celé akademie se můžete dočíst v přiložených článcích, o první akci v nové sezóně pak přímo v tomto článku.

98_20221017_113111.jpeg

Maskot Slávka poprvé v sezóně v akci!

Další hrací víkend je za námi a mimo našich 10 družstev se představil i maskot! Sova Slávka se ukázala na nedělním turnaji elévů na Slavii a chystá se na nadcházející akce. Našim elévům i elévkám se navíc velmi dařilo a první turnaj si skvěle užili. Muži A si připsali druhou domácí výhru v sezóně, muži B druhou výhru v sezóně celkově. Ženy si z výjezdu na sever přivezly čtyři body.

95_20221006_071145.jpg

Rekordní víkend je před námi! Podívejte se, jak si snadno vyhledáte zápasy a turnaje našich týmů

Před námi je hrací víkend, ve kterém bude bojovat hned 10 našich družstev, což je přesně polovina. Na své první ligové turnaje se těší oba týmy mladších žáků i přípravky. Na domácí půdě hrají kromě mladších žáků ještě junioři A a muži B. Mužské áčko hraje na půdě Traverzy, juniorky se také představí venku. V článku najdete info, jak si můžete snadno vyhledat všechny zápasy a turnaje a to nejen našich družstev. Český florbal navíc disponuje novým webem.