Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
95_20221006_071145.jpg

Rekordní víkend je před námi! Podívejte se, jak si snadno vyhledáte zápasy a turnaje našich týmů

Před námi je hrací víkend, ve kterém bude bojovat hned 10 našich družstev, což je přesně polovina. Na své první ligové turnaje se těší oba týmy mladších žáků i přípravky. Na domácí půdě hrají kromě mladších žáků ještě junioři A a muži B. Mužské áčko hraje na půdě Traverzy, juniorky se také představí venku. V článku najdete info, jak si můžete snadno vyhledat všechny zápasy a turnaje a to nejen našich družstev. Český florbal navíc disponuje novým webem.

Info na webu, program na Českém florbalu a mobilní aplikace
Ne každý víkend přinášíme info v článku, kde a kdy naše družstva hrají. Je proto důležité vědět, že si všechny zápasy i turnaje můžete vyhledat sami a sledovat florbalové dění během každého víkendu online. Variant je hned několik. Na textové online přenosy ze zápasů našich družstev se můžete podívat přímo v rozpisu zápasů na našem webu: https://www.fbsslaviaplzen.cz/...

Připomínáme, že až do kategorie mladších žáků se žádné výsledky nikam nezaznamenávají. Další variantou je vyhledat si daný turnaj přímo na webu Českého florbalu, kam se proklikáte přes záložku ZÁPASY, tam si kliknete na "Ligové zápasy" a zvolíte region, který vás zajímá. V našem případě jde tedy o CE (celostátní soutěže), PHaSC (Praha a Středočeský) a hlavně KVaPL (Karlovarský a Plzeňský). 

Web je úplně nový a vyhledání informací a zápasů by mělo být určitě snadnější. Zapomenout nesmíme ani na aplikaci ČF, kde si můžete nadefinovat své oblíbené týmy a nastavit i notifikace. V případě jakýchkoliv dotazů k novému webu vyšel také článek

PROGRAM zápasů na Českém florbaluhttps://www.ceskyflorbal.cz/ma...

V neposlední řadě je dobré sledovat sociální sítě klubu, kde také přinášíme aktuální info z hracího víkendu. Spoustu zajímavého obsahu najdete také na sociálních sítích Českého florbalu, zejména na Facebooku a Instagramu. Nově také funguje přímo regionální Instagram od ČF, kde najdete přímo aktuální info z našeho regionu, určitě také sledujte. 

Nadcházející hrací víkend nabídne rekordní počet zápasů
Hned 23 zápasů našich týmů bude k vidění o víkendu 8. a 9. října. Z elitních týmů hrají doma pouze junioři, kteří se představí proti dvěma týmům z Českých Budějovic. Muži B doma nastoupí v tradičně očekávaném derby proti týmu FBŠ Gorily Plzeň. I přesto, že se nejedná o zápas dvou A-týmů, určitě si zaslouží pozornost. Na Slavii se v sobotu uskuteční také první turnaj mladších žáků, kde máme hned dva týmy.

Zbylé týmy hrají venku. Muži A jedou v sobotu večer do Kunratic na zápas proti Traverze Mukařov. Na dalších palubovkách se uskuteční také zápasy juniorek, turnaj dorostenců A, mužů C a také první turnaje přípravek, které proběhnou v Tachově. Výpis všech zápasů najdete některým z již zmiňovaných způsobů výše.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
87_20220908_135515.jpg

Září = hlavní měsíc náborů do sportovních klubů, zkus florbal s námi

Září je tradičně nejsilnějším měsícem v náborech nových členů do sportovních klubů. Spousta rodičů i dětí hledají nový sport a v záplavě dnešních aktivit je hodně těžké si vybrat. Jsme přesvědčeni o naší správné výchově dětí a získání jejich zápalu pro sport a tak je naší povinností být v náborových aktivitách velmi aktivní. Pojďte zkusit sportovat s FBŠ SLAVIA Plzeň!

94_20221001_152534.jpg

Muži ve vyhroceném utkání přemohli Králův Dvůr, ženy doma bodovaly z poloviny

Divokou přestřelku vidělo více než 100 diváků v sobotu večer na hale Slavia. Muži A získali první tři domácí body v sezóně za výhru 8:7 nad T.B.C. Králův Dvůr. Ženy hrály doma o víkendu dvakrát a získaly poloviční počet bodů. Úspěšně vstoupily do sezóny dorostenky, které vyhrály oba své zápasy. V akci byli také muži B, junioři B, starší žákyně a starší žáci.