192_20230518_204225.jpg

Čtyři naše družstva se zúčastnila Dragon Cupu v Milevsku, přečtěte si krátké hodnocení trenérů

Znovu po roce jsme se zúčastnili mládežnického turnaje v Milevsku s názvem Dragon Cup, kam nás přilákala krásná sportovní pozitivní atmosféra a velmi dobrá organizace. V turnaji se představila o uplynulém víkendu čtyři družstva - dva týmy mladších žáků, jeden tým elévů a jeden tým přípravek.

Mladší žáci - trenér Hynek Mošna (úvodní foto)
Na turnaj jsme vyrazili se dvěma týmy, a to s týmem white, který se, díky opravdu mizernému proměňování šancí a smolnému rozlosování skupin, bez jediné porážky umístil na pátém místě. Velkým pozitivem byl zápas s Pískem, ve kterém kluci ukázali neskutečnou týmovost a jediné, co zápasu chybělo, bylo proměnění alespoň některé z mnoha vytvořených gólových příležitostí.

Tým red, který v důsledku mnoha absencí, vyrazil na turnaj pouze v 11 hráčích včetně brankáře, to měl o poznání složitější. I přesto jsme během turnaje pozorovali individuální zlepšení mnoha hráčů. Bylo vidět, jak kluci získávají sebevědomí a nebojí se vyzkoušet věci, které doposud zkoušeli pouze na trénincích.


Elévové - Tomáš Baroch
Milevsko, jako minulý rok, byl úžasný turnaj se skvělou atmosférou. Náš hlavní cíl byl užít si turnaj naplno a ukázat, že jsme se celý rok neflákali. Výkon kluků je určitě chvályhodný, bohužel na první místo to nestačilo, ale vybojované čtvrté místo je pěkným výsledkem. Pokud můžu mluvit i za kluky, tak cíle na turnaji byly splněné na maximum a jako trenéři jsme spokojeni. Velké poděkování samozřejmě patří úžasným rodičům, kteří fandili až do konce. Moc děkujeme!

Přípravka - Zdeněk Novák
Na turnaj do Milevska kromě mladších žáků a elévů vyrazila i skupina naší přípravky. Menší skupina si turnaj moc užila a celý turnaj hodnotí kladně. Dragon Cup nás moc bavil a už se těšíme na další ročník a také na tento víkend, kdy nás čeká domácí turnaj na Slavii s názvem Fat Pipe Open Junior! Děkujeme Milevsku za pozvání.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
190_20230517_101315.jpg

O víkendu se v Plzni na Borech uskuteční tradiční turnaj Fat Pipe Open Junior

Již se stalo tradicí, že každý rok v květnu se v tomto termínu uskuteční náš mládežnický turnaj s názvem FAT PIPE OPEN JUNIOR. Turnaj pořádáme ve spolupráci s naším florbalovým partnerem FAT PIPE a letos se na něm představí rekordních 48 týmů ve čtyřech kategoriích. V sobotu hraje přípravka s minipřípravkou, v neděli pak elévové a mladší žákyně.

188_20230516_090226.jpg

O víkendu se uskutečnil Prague Floorball Cup s naším velkým zastoupením

V termínu 12. - 14. května proběhl v Praze dnes již tradiční turnaj PFC s podtitulem Spring. Na turnaj vyrazila početná skupina čtyř našich družstev. Jednalo se o dva týmy chlapecké a dva dívčí. Chlapci byli přihlášeni pod názvem ATF Plzeň. (Akademie talentovaných florbalistů) Jedná se o projekt ve spolupráci s FbC Plzeň. (více zde.) Prvním týmem byl tým juniorů kategorie B04 a druhým byl tým dorostenců B07. Holky nastupovaly v kategoriích G06 a G10 složeny jako krajský výběr nejlepších hráček Plzeňska. Tyto týmy byly z větší části zastoupeny hráčkami právě ze Slavie.