59_20220523_125424.jpg

Fat Pipe Open Junior 2022: Mladší žákyně obsadily na turnaji druhé místo, nestačily pouze na Tatran Střešovice

V neděli 22. 5. 2022 se odehrál závěrečný den letošního ročníku turnaje FAT PIPE OPEN JUNIOR. V akci se na dvou mini hřištích představilo osm týmů minipřípravky a na větším hřišti odehrálo svůj turnaj šest týmů v kategorii mladší žákyně. Naše děvčata obsadila na turnaji skvělé druhé místo.

Závěrečný den turnaje Fat Pipe Open Junior 2022 přivítal dohromady 14 družstev a o zábavu bylo znovu postaráno. Stejně jako minulý víkend dorazila i Slávka, klubový maskot FBŠ SLAVIA Plzeň, která poslední hrací den okořenila svou přítomností. Na Slávku se můžete podívat na jejím profilu na Instagramu či Facebooku.

Turnaj mladších žákyň se odehrál ve formě jedné skupiny o šesti týmech, kde si proti sobě zahrál každý s každým. Bez ztráty bodu prošel turnajem jeden z týmů Tatranu Střešovice s přívlastkem Red, který si zajistil zlaté medaile. Naše děvčata obsadila druhé místo a jedinou porážku si připsala právě s tímto týmem Tatranu.

Na třetím místě se umístily holky z Chomutova, na čtvrtém pak holky z Písku, který potvrdil své úspěšné tažení letošním turnajem. Dalšími dvěma zúčastněnými týmy byl druhý tým Tatranu a florbalistky Klatov. 

Turnaj minipřípravky se odehrál hned vedle, na dvou mini hřištích se představilo skvělých osm týmů, z nichž hned dvě družstva byla naše (červení a bílí, viz. foto na konci článku). Kromě našich týmů se na turnaji představily také družstva FbC Plzeň, FBŠ Gorily Plzeň (2 týmy), Floorball Club Písek, Florbal Tachov a Florbal Vary. Všichni si turnaj moc užili a těší se na další podobné akce.

DĚKUJEME všem zúčastněným hráčům, hráčkám, trenérům, trenérkám, rozhodčím, rodičům i pořadatelům a těšíme se znovu za rok!

Pořadí na turnaji mladších žákyň:
1. místo - Tatran Střešovice Red
2. místo - FBŠ SLAVIA Plzeň
3. místo - Florbal Chomutov
4. místo - Floorball Club Písek

GALERIE Z TURNAJŮ MINIPŘÍPRAVEK A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ
https://www.flickr.com/photos/...
Fotograf: Vratislav Polívka

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
56_20220513_105141.jpg

Turnaj Fat Pipe Open Junior startuje, hraje se tento a příští víkend na Slavii

Tento víkend 14. a 15. května a poté v neděli 22. května se na Slavii uskuteční třetí ročník mládežnického turnaje s názvem Fat Pipe Open Junior. Turnaj se kvůli pandemii dva roky neuskutečnil a nyní přichází s upraveným formátem. Jedná se o malý turnaj v systému 3+1, kde každá kategorie hraje pouze v jeden den. Hrát se bude v kategoriích minipřípravka (3+0), přípravka, elévové a mladší žákyně.

57_20220516_101721.jpg

První hrací víkend turnaje FPOJ je za námi, naše týmy dvakrát na bedně!

První hrací víkend juniorského turnaje FAT PIPE Open Plzeň 2022 je minulostí. V sobotu na Slavii válčila přípravka, v neděli pak elévové. V obou kategoriích jsme se umístili mezi třemi nejlepšími týmy turnaje, vítězem se v obou kategoriích stal výběr z Písku. Gratulujeme všem oceněným, děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na poslední hrací den v neděli 22. 5.