56_20220513_105141.jpg

Turnaj Fat Pipe Open Junior startuje, hraje se tento a příští víkend na Slavii

Tento víkend 14. a 15. května a poté v neděli 22. května se na Slavii uskuteční třetí ročník mládežnického turnaje s názvem Fat Pipe Open Junior. Turnaj se kvůli pandemii dva roky neuskutečnil a nyní přichází s upraveným formátem. Jedná se o malý turnaj v systému 3+1, kde každá kategorie hraje pouze v jeden den. Hrát se bude v kategoriích minipřípravka (3+0), přípravka, elévové a mladší žákyně.

Turnaj odstartuje přípravka v sobotu 14. května, následovat budou v neděli elévové a poté za týden v neděli 22. května budou hrát mladší žákyně a minipřípravka. Právě pro minipřípravku se turnaj uskuteční vůbec poprvé a hned se přihlásilo skvělých sedm týmů. V kategorii mladších žákyň se představí šest družstev, v kategoriích přípravka a elévové pak shodně třináct družstev. 

Značka FAT PIPE hlavním partnerem turnaje
Turnaj pořádá náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň a hlavním partnerem je tak florbalová značka FAT PIPE, která do turnaje dodává hlavní ceny (poukázky na nákup vybavení). Nejlepší týmy se mohou těšit také na poháry, medaile a diplomy.
Web partnera turnaje: www.fatpipe.cz

Na turnaji se představí tradiční týmy z Plzně a okolí, ale i další, se kterými nejsme zvyklí hrát v průběhu ligové sezóny. Těšit se můžeme na družstva Chomutova, Hořovic, Písku, Milevska nebo Tatranu Střešovice.

Ukáže se i Slávka
Během turnajových dní by se měla dostavit také Slávka, sova, která je maskotem našeho klubu a ukazuje se právě jen na jedinečných událostech a turnajích. Naposledy byla k vidění na turnaji přípravek v průběhu ledna a už se probrala ze svého zimního spánku.

Fanouškům je samozřejmě vstup již povolen bez jakýchkoliv omezení a všichni se tak těší na skvělou podporu z hlediště nejen od rodičů! Všichni jste zváni, první víkend se hrají zápasy od 9:30 až do 17:00 a za týden v neděli od 9:30 do 16:30. Na hale budou vždy postavena dvě hřiště a hrát se na nich bude zároveň. Systémy všech čtyř turnajů a další informace naleznete na webu.

Web turnaje a kompletní informace: https://fatpipeopenjunior.turn...
Rozpis turnaje: https://fatpipeopenjunior.turn...

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
51_20220429_111737.jpg

SHRNUTÍ: Jak se v sezóně dařilo elévkám, mladším a starším žákyním

Sezona těchto tří kategorií byla velmi úzce provázána, ať už na trénincích, tak na turnajích. Všechny tři kategorie hrály své soutěže systémem 3+1 – elévky chlapeckou ligu elévů, mladší žákyně přebor mladších žáků a starší žákyně poměřovaly své síly se stejně starými děvčaty v lize starších žákyň.

54_20220509_113638.jpeg

Prague Floorball Cup 2022 je minulostí, podívejte se, jak se dařilo našim elévům

O uplynulém víkendu 6. až 8. 5. 2022 se v Praze uskutečnil další ročník turnaje s názvem Prague Floorball Cup, který bylo zvykem hrát v lednu. Poprvé se tedy turnaj uskutečnil v tomto období a náš klub se na něm představil se třemi týmy - v kategorii B11 hráli elévové (viz. foto), v kategoriích B05 a B07 pak naše týmy z ATF (Akademie talentovaných florbalistů), tedy první akce ze společného projektu s FbC Plzeň. V článku si můžete přečíst zhodnocení trenérů elévů.