57_20220516_101721.jpg

První hrací víkend turnaje FPOJ je za námi, naše týmy dvakrát na bedně!

První hrací víkend juniorského turnaje FAT PIPE Open Plzeň 2022 je minulostí. V sobotu na Slavii válčila přípravka, v neděli pak elévové. V obou kategoriích jsme se umístili mezi třemi nejlepšími týmy turnaje, vítězem se v obou kategoriích stal výběr z Písku. Gratulujeme všem oceněným, děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na poslední hrací den v neděli 22. 5.

Na turnaji přípravek se ukázala i Slávka
V sobotu 14. 5. začal celý turnaj kategorií přípravka, ve které se představilo celkem 13 družstev. Začínalo se zápasy ve třech skupinách a pak se pokračovalo v playoff A a playoff B. Našim týmům se výsledkově i herně poměrně dařilo a jeden tým došel dokonce až do finále.

V něm nestačil na jasného vítěze z Písku, ale i tak se děti nemají za co stydět, předvedly skvělé výkony a s vynikající podporou od rodičů před sebou mají další krásné sportovní roky. V závěrečné fázi turnaje se objevil i maskot našeho klubu FBŠ SLAVIA Plzeň - sova Slávka.

Na fotky ze sobotního turnaje přípravek se můžete podívat na FLICKRU. Za fotky děkujeme Vráťovi Polívkovi.

Pořadí na turnaji přípravek:
1. místo - Floorball Club Písek
2. místo - FBŠ SLAVIA Plzeň
3. místo - FBC Došwich Milevsko
4. místo - Florbal Vary White

GALERIE Z TURNAJE PŘÍPRAVEK: https://www.flickr.com/photos/...

Také turnaj elévů ovládl Floorball Club Písek
Nejúspěšnějším týmem prvního víkendu byli písečtí mladíci. Ti zvládli i nedělní finále kategorie elévů, ve kterém 2:1 přehráli tým T.B.C. Králův Dvůr. Jedno naše družstvo se také dostalo do závěrečných fází vyřazovacích bojů a v zápase o třetí místo jsme vyhráli nad Tachovem v poměru 3:1.

Nejlepší týmy získaly ocenění v podobě medailí, pohárů a poukázek od partnera turnaje FAT PIPE a všichni se už moc těší na další neligové turnaje. Náš turnaj Fat Pipe Open pokračuje příští neděli 22. 5. znovu na Slavii, kde se tentokrát představí na dvou hřištích kategorie minipřípravky a mladších žákyň. Fotky z turnaje elévů doplníme v průběhu týdne.

Všem týmům a hráčům i hráčkám děkujeme za účast a skvělé výkony, všem trenérům za jejich skvělou práci, rodičům za podporu a samozřejmě i rozhodčím a pořadatelům, bez kterých by se turnaj v takovém formátu nemohl uskutečnit.

Pořadí na turnaji elévů:
1. místo - Floorball Club Písek
2. místo - T.B.C. Králův Dvůr
3. místo - FBŠ SLAVIA Plzeň White
4. místo - Florbal Tachov

GALERIE Z TURNAJE ELÉVŮ: https://www.flickr.com/photos/...

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
54_20220509_113638.jpeg

Prague Floorball Cup 2022 je minulostí, podívejte se, jak se dařilo našim elévům

O uplynulém víkendu 6. až 8. 5. 2022 se v Praze uskutečnil další ročník turnaje s názvem Prague Floorball Cup, který bylo zvykem hrát v lednu. Poprvé se tedy turnaj uskutečnil v tomto období a náš klub se na něm představil se třemi týmy - v kategorii B11 hráli elévové (viz. foto), v kategoriích B05 a B07 pak naše týmy z ATF (Akademie talentovaných florbalistů), tedy první akce ze společného projektu s FbC Plzeň. V článku si můžete přečíst zhodnocení trenérů elévů.

56_20220513_105141.jpg

Turnaj Fat Pipe Open Junior startuje, hraje se tento a příští víkend na Slavii

Tento víkend 14. a 15. května a poté v neděli 22. května se na Slavii uskuteční třetí ročník mládežnického turnaje s názvem Fat Pipe Open Junior. Turnaj se kvůli pandemii dva roky neuskutečnil a nyní přichází s upraveným formátem. Jedná se o malý turnaj v systému 3+1, kde každá kategorie hraje pouze v jeden den. Hrát se bude v kategoriích minipřípravka (3+0), přípravka, elévové a mladší žákyně.