53_20220502_105942.jpeg

Kompletní sezóna 2021/2022 oficiálně skončila, o víkendu se hrály poslední zápasy

Uplynulý víkend se uskutečnily poslední dohrávky v sezóně 2021/2022 a také poslední odložený turnaj, který měla na starosti přípravka. Na programu byly v týdnu mimo další dohrávky také schůzky s rodiči a hned od pondělí 2. května se nám oficiálně rozjíždí sezóna nová, tedy 2022/2023.

Poslední zápasy a turnaje sezóny
Úplně poslední zápas sezóny odehráli v neděli muži B, na domácí palubovce přivítali soupeře ze Sokolova, který v neděli objížděl více dohrávaných zápasů a na Slavii hrál až ten poslední. Silně unavený soupeř odjel s nevídaným výpraskem 28:6. Na konečném pátém místu v tabulce Regionální ligy mužů už se nic nezměnilo.

Ve středu se na Slavii dohrávaly poslední zápasy z regionálních soutěží dorostenců a juniorů. Dorost B remizoval s Tachovem 3:3 a junioři B si poradili s Gorilami 7:4. Úplně poslední mládežnický turnaj sezóny sehrála přípravka v sobotu v Tachově (viz. foto), kde se představili také naši nejmenší minipřípravkáři.

Začátek nové sezóny 2022/2023
Jelikož se kvůli covidu dohrávaly zápasy takto pozdě, rovnou od dnešního dne 2. května 2022 se rozjíždí sezóna nová. Členové a rodiče najdou veškeré info ohledně nových tréninků a překlopení ročníků v ČLENSKÉ SEKCI, v případě jakýchkoliv doplňujících dotazů také mohou kontaktovat své trenéry, se kterými měli v posledním dubnovém týdnu schůzky.

Připomínáme také nahlašování na letní soustředění a neligové turnaje. Ten první nás čeká už tento víkend v Praze! Od 6. do 8. května se hraje Prague Floorball Cup, kde se představí náš tým elévů a také náš tým z nově vzniklé Akademie talentovaných florbalistů (ATF). Více info a akademii naleznete v přiloženém článku.

Zakončení sezóny letos znovu v Koterově
Na webu se také podívejte na aktualizovaný HARMONOGRAM klubových akcí, kde už naleznete také termín letošního celoklubového zakončení sezóny. To se uskuteční v pátek 17. 6. 2022 od 16:00 hodin v koterovské sokolovně. Zváni jsou všichni bez rozdílu věku - hráči, hráčky, rodiče, příbuzní, trenéři, kamarádi. Těšíme se, jak společně zakončíme další sezónu a zároveň oslavíme začátek té nadcházející!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň