Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
122_20221219_174336.jpg

Muži A zakončili rok vítězně a jsou na skvělém třetím místě tabulky Národní ligy

Závěr roku 2022 zastihl naše mužské áčko ve slušné formě a i přes řadu absencí dokázali kluci poslední zápas vyhrát, poradili si s Traverzou v poměru 7:4. Střelecky se dařilo juniorům, kteří porazili v derby FbC Plzeň vysoko 15:4. Dorostenci v rámci prvního výkonnostního koše prohráli oba své zápasy a rok 2023 začnou znovu ve druhém koši.

Díky vítězství se muži posunuli v tabulce Národní ligy západ již na třetí příčku a jsou v těsném kontaktu s čelem tabulky, které je velmi vyrovnané. První zápas v roce 2023 sehrají v sobotu 7. ledna na palubovce Jaroměře. Ženy ani juniorky své zápasy neodehrály a dohrávat se budou v průběhu ledna.

V derby se představili junioři i muži B, ale každý s jiným týmem. Junioři zvládli domácí zápas s FbC Plzeň a vyhráli vysoko 15:4. Ještě je čeká úterní zápas se stejným soupeřem, ale tentokrát se bude hrát na půdě FbC. Muži B překvapení neudělali a v plzeňské Area D podlehli favorizovaným Gorilám Plzeň vysoko 2:15.

 Dorostenci A si v lednu znovu zahrají ve druhém koši. Na sobotním turnaji podlehli Florbalu Ústí 2:6 a pražskému Chodovu 1:7. Na závěr roku se znovu dařilo mladším žákům, družstvo white naprosto suverénním způsobem ovládlo domácí turnaj a neztratil se ani druhý tým, který předvádí zápas od zápasu lepší výkony. Svůj poslední turnaj v roce za sebou mají i mladší žákyně, které se představily v Aši.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
117_20221130_210950.jpg

AKCE: Vánoční slevy a výprodeje pro členy, aneb co pořídit pod stromeček

Jako každý rok jsme i letos na Vánoce připravili různé vánoční nabídky, které můžete jako naši členové využít. Některé jsou přímo z našich vlastních skladových zásob, některé akce nám nabídli naši partneři, kterým chceme i touto cestou poděkovat. Pořiďte pod stromeček florbalové a klubové vybavení, více informací v emailu v členské sekci.

121_20221215_124349.jpg

Poslední zápasy v roce 2022, přijďte si užít vánoční florbal

O nadcházejícím víkendu 17. a 18. 12. se ve většině soutěží hrají poslední ligové zápasy v letošním roce. Výjimkou je například 1. liga juniorů, kde se naši kluci ještě v úterý 20. 12. utkají v dalším derby proti FbC Plzeň. Tento víkend se můžeme doma těšit na turnaj mladších žáků a na zápasy juniorů a mužů A. Venkovní zápasy juniorek a domácí zápas žen proti Spartě budou bohužel odloženy na jiný termín.