274_20240118_093627.jpg

POZVÁNKA: 8. ročník sportovního plesu Florbál se uskuteční v pátek 2. 2. v Koterově

Již poosmé se v koterovské sokolovně (Koterovská náves 7 - Plzeň) uskuteční naše tradiční neformální zábava v podobě sportovního plesu s názvem "FLORBÁL". Přijďte si společně s námi užít skvělý večer plný hudby, tance a zábavy. Termín je stejně jako v loňském roce v pátek 2. 2. 2024, začátek akce od 20:00 hodin.

Prodej lístků byl spuštěn 8. ledna a o akci je znovu veliký zájem. Zatím to vypadá, že by se mohlo jednat o historicky nejvyšší návštěvu, která čítala kolem 150 lidí. Je důležité zmínit, že akce není určena pouze pro členy klubu a rodiče, ale pro širší sportovní veřejnost a také pro Vaše příbuzné či kamarády, přijít zkrátka může kdokoliv.

K tanci a poslechu tentokrát bude znovu hrát kapela Z. T. P. Friends, těšit se můžete na hitovky pro všechny věkové kategorie, chybět nebude ani tradiční bohatá TOMBOLA a další doprovodný program jako je úspěšný fotokoutek a nebo nově kvíz Kahoot!

Členové klubu zakupují lístky přímo přes členskou sekci, ostatní se mohou ozvat se žádostí o lístky na emailu sekretar@fbsslaviaplzen.cz a nebo rovnou přijít do sokolovny. Minimálně místa na stání určitě zbydou. Cena lístku je 250,- korun. 

Dress code: Smart Casual

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
273_20240115_095613.jpg

Víkend plný turnajů mládeže je za námi, muži A znovu vítězní

Druhý hrací víkend v roce 2024 přinesl spoustu regionálních mládežnických turnajů, na kterých se představilo dohromady osm našich družstev. V akci byli také muži A, kteří zvládli první domácí zápas po Novém roce a přetlačili houževnatý Písek 7:5. Dorostenci A si připsali 6 bodů za dvě výhry, béčko dorostu naopak dvakrát prohrálo. Juniorky na svém turnaji 2. ligy žen uspěly.

258_20231210_171038.jpg

Informace a omluva pro fanoušky a přispěvatele: Projekt BISTRO v hale se zpožděním, realizace však proběhne

Jak si jistě příznivci našeho klubu vybaví, na jaře jsme měli možnost přispívat v rámci projektu Donio na to, aby se u nás na hale TJ Slavia začalo stavět vysněné BISTRO, které by zkvalitnilo komfort pro naše fanoušky a pozvedlo by domácí zápasy na další úroveň. I když se podařilo vybrat solidní částku, celý projekt se pozdržel a my Vám přinášíme rozhovor s Tomášem Barochem, který je hlavním garantem projektu a celou situaci nám přiblížil.

263_20231218_172545.jpg

GOTHIA CUP: Po loňské úspěšné výpravě se znovu zúčastníme prestižního turnaje ve Švédsku

V lednu 2023 jsme se po třech letech znovu zúčastnili turnaje ve Švédsku. Ve městě Göteborg se pravidelně koná jeden z největších florbalových mezinárodních turnajů na světě a my znovu budeme jeho součástí. Podobně jako letos se i v lednu 2024 na turnaji představíme se čtyřmi týmy - dorostenci, starší žáci, mladší žáci a žákyně. Výprava je znovu složena z hráčů klubů FBŠ SLAVIA Plzeň a Florbal Tachov.